10 tipů na dekoraci, které musíte vidět před dekorací

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 13. 07. 2021,  0x


Je nevyhnutelné, aby mnoho majitelů zdobilo poprvé, aniž by věděli o odborných znalostech o dekoraci, ale ve skutečnosti je velmi užitečné znát nějaké malé znalosti o domácí dekoraci před dekorací, takže proces zdobení může být také mnohem jednodušší. Nyní vám editor představí 10 znalostí dekorace, které musíte vidět před dekorací!

1. Neprovádějte přepážku skříňky na boty blízko hlavy, ponechejte trochu místa, aby popel z bot mohl prosáknout do spodní vrstvy, a nad dřez a plynový sporák nainstalujte světla. Při určování umístění podlahového odtoku v koupelně musíte nejprve myslet na to a změřit velikost. Podlahový odtok je nejlépe umístit na jedné straně cihly. Pokud je uprostřed cihly, bez ohledu na to, jak je cihla nakloněna, podlahový odtok nebude nejnižším bodem.

2. V zásuvkách koupelny a klimatizace nejsou žádné spínače. Zejména u koupelnových elektrických ohřívačů vody je vhodné použít dvoustupňový spínač se zástrčkou. Pokud chcete vypnout elektrický ohřívač, je nebezpečné tahat za zástrčku.

3. Pokud jde o úpravu vnějších rohů obkladových cihel, v konečném důsledku to závisí na úrovni pracovníků. Pokud jsou zedníci na dobré úrovni a nástroje pro broušení dlaždic jsou lepší, měli byste bez váhání zvolit metodu broušení o 45 stupňů. Z hlediska účinku je metoda broušení vnějšího úhlu 45 stupňů nejkrásnější, pokud je dobře broušená! Pokud úroveň pracovníka opravdu není příliš dobrá, měli byste zvolit použití externího úhlu úhelní pás, protože úhel 45 stupňů není dobře vybroušený. Metoda úhlového stupně není tak dobrá jako použití vnější lišty úhlu.

4. Tlaková zkouška vodního potrubí po vypuštění vodního potrubí je také velmi důležitá. Během zkoušky musí být všichni přítomni a doba zkoušky by měla být alespoň 30 minut. Pokud to podmínky dovolí, je nejlepší být jedna hodina. 10 kilogramů tlaku lze test úspěšně absolvovat bez jakéhokoli snížení na konci.

5. U dveří z plastu a oceli nezapomeňte spočítat velikost rámu z oceli a oceli, který vyčnívá ze zdi, a informujte instalačního technika tak, aby konečný rám dveří a stěna, na kterou jsou vloženy dlaždice, byly ploché, což je krásné a hygienické.

6. Rovněž by měly být sladěny kryt dveří tesaře a dlaždice zedníka. Když je kryt dveří zabalen, zvažte, zda by měla být zem pod (po obou stranách země na obou stranách dveří) obložena dlaždicemi nebo jinými hmotami pro vyrovnání cementové malty. Je to proto, že pokud je kryt dveří před aplikací dlaždic přibit a je zabalen do země. Pokud bude v budoucnu použit cement, bude cement a kryt dveří znečištěny, což způsobí, že dřevo krytu dveří absorbuje vodu a plesnivět.

7. Je třeba nainstalovat pouze jeden do každého rohu uličky, který je jasný a efektivní.

8. Při instalaci světla jsem neuvažoval o umístění jídelního stolu a nyní světlo není ve středu jídelního stolu.

9. Nepoužívejte v koupelně příliš zeleninové dlaždice - jeden se snadno zašpiní a druhý je příliš nudný po dlouhou dobu!

10. Mělo by být nainstalováno více zásuvek, nábytek by měl být zakoupen venku, podlaha by měla být odolná vůči nečistotám a bezpečné, mělo by být více vidět vzorové domy a měl by být dodržen princip.Read more at:white formal dresses australia | light blue formal dress

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.