Artefakt, který musíte mít, aby byl malý byt větší

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 28. 02. 2022,  0x



Pro domácí dekoraci si mnoho majitelů a přátel z rozpočtových důvodů pořídí malý byt, ale malý byt má jen tolik prostoru Jak „navrhnout“, aby dům vypadal větší?

Dnes jsem sestavil seznam artefaktů, které musíte mít, aby vám každý řekl odpověď. Pokud vám prostor nestačí, vyhledejte pro vás strategii designu malého bytu. Tento článek si nezapomeňte uložit do záložek~

Jedna, všechno se dá naskládat

1. Skládací stoly a židle

Občas chci pít a pít doma, ale je tam jen jednoduchý stůl a židle, míra využití není vysoká a míra využití jídelního stolu vlastně není vysoká. Pracovníci kanceláře mají čas vařit jen o víkendech, ale jídelní stůl a židle jsou obsazeny každý den.prostor obývacího pokoje.

Obecně lze říci, že v tomto případě je velmi nutné použít složený nábytek. Pokud jej nepotřebujete, můžete stůl znovu složit, abyste získali prostor pro zábavu a zábavu, pokud jsou doma příbuzní na vaření. také velmi pohodlné změnit stůl v té době.

Když se obvykle chcete napít červeného vína, sundejte barovou židli ze stěny, když nepijete, barovou židli složte a připojte k boku skříňky na stěně, čímž bar dokonale proměníte v nástěnnou dekoraci.

Pokud je velikost domu relativně malá, pak musí být skládací židle.Pokud nesedíme na lavici, můžeme skládací židli postavit na zeď, která nezabírá vnitřní prostor a neovlivňuje naše každodenní činnosti. Neovlivní to celkovou estetiku místnosti.

2. Skládací dveře

Svět skládacích dveří je velmi vzrušující Dveře do ložnice mohou být skládací, dveře do koupelny také skládací a dokonce i dveře šatní skříně mohou být skládací.

V 21. století jsou jen dveře, které se skládat nechcete, a neexistují dveře, které by se nedaly složit. Kuchyně se rozloučí s otočnými dveřmi a skládací dvířka zaberou méně místa pro otevírání a zavírání a přeplněná malá kuchyně může mít velkou plochu pro umístění předmětů, které chcete umístit.

Ložnice je vybavena shrnovacími dveřmi a rodina se již nemusí bát, že by při pokládce koberce nechala vějířovitou plochu pro dveře ložnice.

Přátelé, kteří navrhují koupelnové skládací dveře s malým prostorem koupelny, určitě věnujte pozornost takovému skládání, využití prostoru se okamžitě zvětší.

Design skládacích dveří je v bytové dekoraci velmi častý. Přátelé majitelů, pokud je potřeba rozšířit užitnou plochu, můžete zkusit dveře složit.

3. Skládací tyč

Malá skládací tyč vypadá nenápadně, ale když doma všechny jedince vyměníme za skládací, zjistíme, že nám může ušetřit spoustu místa pro náš vnitřní prostor. Získejte plný počet bodů a nemusíte se bát šatní tyč je příliš krátká na to, aby pověsila příliš mnoho oblečení.

Mnoho majitelů a přátel má takovou představu, jak lze zvětšit prostor koupelny? Skládací tyče na ručníky jsou vlastně velmi dobrou volbou, která dokáže ušetřit spoustu místa při sušení ručníků, aniž by se navzájem zdržovaly.

Nebojte se, že je kuchyňský artefakt složený a vysypaný.Po umytí věcí není v kuchyni kam vypustit vodu.Jedná se o artefakt, který je nutné zakoupit.

Například při nákupu nábytku zavěste tyč na sprchový závěs, čisticí tyč atd., vše lze změnit na skládací, jak dlouho chcete, není nic, co by se nedalo změnit, přátelé, kteří to potřebují, pospěšte si a vyzvedněte si to ~

2. Chcete-li, aby se místnost zvětšila, musí být uskladnění provedeno dobře

Problém skladování byl vždy předmětem velkého zájmu malých majitelů a přátel.Pokud je skladování provedeno dobře, bude to mít často velký vliv na změnu prostoru.

1. Úložný prostor skříně

Uskladnění šatních skříní bylo vždy bolehlavem mnoha majitelů a přátel, je těžké udržet hromadu oblečení naskládaného pohromadě a není dost místa na jeho zavěšení.

Tváří v tvář této řadě problémů se skladování šatníku přirozeně stalo vědou. Stále se snažíme dát nějaké oblečení ven, aniž by zabíralo více místa. Za druhé, můžeme mít uklizenější šatnu.

Šuplíkový úložný box šatní skříně je jedním z nejvyhledávanějších úložných artefaktů.Do zásuvek můžeme ukládat oblečení podle klasifikace, zásuvky umísťovat v pořadí četnosti používání. lze využít celý prostor ve skříni, zjednoduší se také používání a každodenní přesun oblečení.

Dostali jsme úložný artefakt a úložná taška musí být velkou pomocí. Ať už jde o umístění spodního prádla do skříně nebo uložení drobností v obývacím pokoji, funkce úložné tašky je velmi silná.

2. Kuchyňské úložiště

Pokud je prostor v kuchyni příliš malý a kousky a kousky zabírají při vaření mnoho místa, jak můžeme kuchyni zvětšit?

Pokud chcete, aby byla stěna kuchyně prázdná. Pak si můžete zakoupit kombinaci háčků a stojanů, abyste využili tohoto vzácného prostoru.

Navrhněte celou řadu háčků, můžete zavěsit, co chcete, a na polici lze velmi přehledně uspořádat všechny druhy koření. Podle osobních potřeb lze předměty v kuchyni třídit a uspořádat krásným a uklizeným způsobem. V případě potřeby se také snadno vezme.

Mnoho majitelů a přátel říká, že v kuchyni budou nějaké praskliny, ale není snadné skladovat věci, takže co mám dělat? Můžeme si pořídit vícevrstvý úložný regál od podlahy ke stropu.Nejedná se pouze o kolečkový, ale i zásuvkový typ.Velmi pohodlné je i skladování drobných předmětů.

3. Úložný prostor na WC

Pokaždé, když jdu do koupelny nebo se osprchuji, vždy si povzdechnu, že koupelna je příliš malá, ale nemůžu změnit dům, můžu to jen usadit? V tuto chvíli se musíte naučit skladovat v koupelně?

Horní police je něco, co musí zvládnout odborníci na úložné prostory, ať už se jedná o roh, nebo nějaké přidržovací police vedle něj, bude koupelna uklizenější a atmosféričtější.

Mnoho majitelů a přátel má v koupelně samostatný úložný prostor na WC.Nad WC si můžete navrhnout poličku.

Koupelna může také potřebovat čisticí nástroje, jako jsou toalety, mopy na kartáče, smetáky atd. V tuto chvíli se nebojte, můžete umístit stojan na mop, což lze snadno provést.

Existuje také mnoho majitelů a přátel, kteří uvažují o uložení přezůvek.Můžete si nainstalovat stojan na přezůvky a mít stojan na přezůvky. Jediný pantoflíček může stát v řadě poslušně.Read more at:formal dresses perth | white formal dresses





Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.