Bez ohledu na to, kolik koupíte v zimě, je lepší připravit „tyto 4 modely“

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 23. 11. 2021,  0x


Když mnoho lidí dosáhne středního věku, mají tendenci přehlížet některé detaily v oblékání, například si myslí, že nejdůležitější na oblékání v zimě je výběr svrchního oblečení, zatímco výběr vnitřního oblečení je povrchnější. Každý ví, že fashionisté budou používat vnitřní oblečení ke zlepšení celkové úrovně oblékání, a to je propast mezi obyčejnými lidmi a módními bloggery.

Které si tedy v zimě vybrat? Odpovědí jsou tenké košile s vysokým výstřihem, svetry s vysokým výstřihem, pletené vesty a košile s nízkým výstřihem. Pro ženy středního věku, bez ohledu na to, kolik toho nakoupíte v letošní zimě, je lepší připravit "tyto 4 modely", nemluvě o vřelosti a praktičnosti, ale také ukázat temperament, pojďme se podívat!

1. Tenká spodní košile s vysokým výstřihem

Věřím, že každý má zkušenost, že všechny druhy kabátů po příchodu zimy postupně ztěžknou, jako jsou teplé a atmosférické kašmírové kabáty, péřové bundy nebo kabáty z jehněčí vlny, tyto věci jsou poměrně silné.

Mnoho lidí se navíc rádo obléká ležérněji a při výběru volí spíše trochu volnější střihy kabátů, ale pokud se tak náhodou oblečete, budete nafouklí a malí lidé budou pravděpodobně působit také nízko.

Klíč k vyřešení těchto problémů spočívá ve výběru vnitřního oblečení, například tenká košile s vysokým výstřihem a úzkým dnem je nejlepší volbou.

Jednak je většina těchto spodních svetrů vyrobena z kašmíru a vlny. Jsou měkké a jemné a také se velmi pohodlně nosí. Neztrácejí ani těžké svetry na hřejivosti. Také dokážou udržet teplo a v kombinaci s různými zimními kabáty vypadají tence.

Na druhou stranu, design s vysokým krkem může chránit oblast krku a vypadá elegantněji a intelektuálněji než konvenční límec, což snadno vytváří lehký a zralý temperament.

Zde je detail, na který je třeba si dát pozor: V zimě by při výběru tenké základní košile s vysokým výstřihem, kromě upřednostnění černé, bílé, šedé, béžové, velbloudí nebo karamelové, měl být styl založen také na plných barvách, aby nebýt příliš fantazijní a vést k vytržení Brilantnost bundy způsobuje, že styl ztrácí pozornost.

Stejná barva je první volbou pro mnoho elegantních žen a sladěná barevná schéma může udělat šaty pokročilejšími, jako je použití karamelového kabátu s košilí s vysokým výstřihem v barvě kávy a podobně.

2. Rolákový svetr

Rolákové svetry jsou hřejivé a pohodlné, aniž by ztratily smysl pro jemnost. Rolákové svetry mohou také vynahradit nedostatky bund s nízkým límečkem, které nejsou dostatečně teplé.

Rolákové svetry jsou ale obvykle tlusté a těžké.Při výběru střihu se doporučuje, aby ženy středního věku nejprve zvolily svetry s polo výstřihem.Tento typ límce svetru není příliš štíhlý, ale mírně volný, díky čemuž může oblast krku vypadat štíhlejší.

A tento druh svetru je poměrně hezký a stylový.Ve spojení se širokými kalhotami stejné barvy, i když si vezmete krátkou péřovou bundu, můžete chytře vyřešit nafouklé šaty.

Tři, pletený krátký kardigan

Když se řekne zimní nošení, věřím, že většina lidí si vybaví základní košile, svetry, košile a další běžné styly, ale ve skutečnosti jsou ideální i pletené krátké kardigany.

Ve srovnání s konvenčním interiérem, kdy použijete pletený krátký kardigan ke kombinaci kabátu nebo vlněného obleku, bude celkový tvar jemnější a intelektuálnější a dá lidem pocit elegance, lehkosti a velkorysosti.

A tuto metodu lze použít i na pracovišti, i když kombinace jednobarevných kabátů, které již nejsou běžné, vám také může udělat propast mezi obyčejnými lidmi.

Zejména pletený krátký kardigan s výstřihem do V nebo malý voňavý úpletový krátký kardigan s překrývajícím se spojovacím designem, první z nich může použít design výstřihu do V k prodloužení křivky krku ženy středního věku a učinit ji štíhlejší. a krásný.

Malý voňavý úpletový krátký kardigan přichází se smyslem pro noblesu a kombinovaný kabát je o něco elegantnější a ženštější, velmi noblesní.

Pletené krátké kardigany mají mnoho stylů, jako jsou kombinované kabáty, elegantní a intelektuální, kombinované s větrovkami, péřovými bundami nebo koženými bundami, drzé a jemné.

Tipy: Pro ženy středního věku se při použití pleteného krátkého kardiganu ke kombinování bund v zimě doporučuje volit černé, bílé nebo různé zemité střihy, které jsou relativně praktičtější a atmosféričtější.

Čtyři košile s nízkým límečkem

Košile s nízkým límečkem jsou stručnější a úhlednější než košile nebo svetry s vysokým límečkem a jsou vhodnější k těžkým zimním kabátům.

Když si například v zimě obléknete kabát bez límečku nebo silnou péřovou bundu, naskládáte na sebe rolák, šaty snadno poskytnou lidem pocit nadýmání. V tuto chvíli můžete přejít na košili s nízkým výstřihem a dále vytvářet labutí krk.

Jako je jednobarevný svetr s výstřihem do V, košile s kulatým výstřihem nebo košile s lodičkovým výstřihem, která odhaluje oblast krku a je plná ženskosti.

Je tu ale jeden detail, na který je třeba dávat pozor. Košile s nízkým límečkem odhalí oblast klíční kosti Pokud se obáváte monotónního oblékání, musíte zkombinovat náhrdelník s výstřihem do V, hedvábný šátek nebo šálu, abyste obohatili úroveň oblékání.Read more at: royal blue formal dresses | hot pink formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.