Běžné názvy barev na stěny

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 21. 06. 2021,  0x


Běžné názvy barev na stěny

O přátelích, kteří se chystají zdobit, se dá říci, že se jim při profesních výrazech točí hlava. Co to sakra je? Například malování stěn a škrábání tmelu, škrábání porcelánu, škrábání bílé a kartáčování latexové barvy? nebo návrhář říká, když přijde na tyto odborné výrazy, vždy se cítím hloupě a nejasně. No, mám hluboké porozumění, dnes to vysvětlím všem!

Zrkadlovka na čiernom pozadí

1. Co je stírací tmel?

Škrábání tmelu označuje použití materiálu pro dekoraci stěn zvaného tmelicí prášek k vyplnění nebo celkové ošetření k odstranění nerovného povrchu základního povrchu stěny. Ošetřená stěna dosáhne hladkého a plochého efektu. Jedná se o základní stěnu zeď. Nejdůležitější část zpracování.

Zrkadlovka na čiernom pozadí

2, co je škrábání porcelánu?

Porcelánové škrábání je také metoda úpravy výplně stěn, která je vyrobena z materiálu zvaného prášek dvouletého mouchy, který je vyroben z rudy rozemleté ​​na prášek. Obvykle označujeme škrábání porcelánu, škrábání imitace porcelánu.

Zrkadlovka na čiernom pozadí

Porcelánová imitace je lepený tmel, který se zpracovává melaminem a formaldehydem. Obvykle se používá jako bělící materiál pro stěny. Po zaschnutí stěny vytvoří tvrdý povrch ve tvaru skořápky, hladký a jemný, mírně lesklý.

Zrkadlovka na čiernom pozadí

3, co je oholené bílé?

Škrábání je ve skutečnosti na drsném povrchu cementu pomocí směsi stavebního bílého prášku, prášku mastku a celulózy (chemické lepidlo, které se snadno taví ve vodě), aby se stěny a strop vyplnily pískovými otvory a vyhladily.

Zrkadlovka na čiernom pozadí

4. Co je to latexová barva?

Latexová barva, známá také jako emulzní barva ze syntetické pryskyřice, je druh organické barvy. Jedná se o typ barvy na vodní bázi připravené přidáním pigmentů, plnidel a různých přísad do emulze syntetické pryskyřice jako základního materiálu. Podle různých výrobních materiálů zahrnuje latexová barva hlavně polyvinylacetátovou latexovou barvu, ethylen-propylenovou latexovou barvu, čistou akrylovou latexovou barvu, styren-akrylovou latexovou barvu a další odrůdy; podle různých aplikací je rozdělena na latexovou barvu pro vnitřní stěny a vnější latexová barva na stěny Dva druhy.

Zrkadlovka na čiernom pozadí

Efekt lesku latexové barvy lze rozdělit na matný, matný, pololesklý, mercerovaný a lesklý. Latexovou barvu lze také upravit do různých barev podle potřeb zákazníka a dělí se na odolnost proti opotřebení, odolnost proti alkáliím a odolnost proti drhnutí.Read more at:formal dresses australia | formal dresses adelaide

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.