Čeho lituješ, že jsi zůstal?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 24. 09. 2021,  0x


Ačkoli je výzdoba velmi drahá věc, ale kvůli lepšímu životu v budoucnosti a štěstí rodiny by se peníze měly utratit.

Dnes pro vás vytřídím nějaké zkušenosti a podělím se o ně s vámi. Jaké peníze nelze ve výzdobě uložit? Doufám, že tento článek může trochu pomoci majitelům, kteří zdobí nebo se připravují na výzdobu.

1. Vodotěsný

Kuchyně musí být vodotěsné, zvláště tam, kde jsou faucety a odtoky. Mnoho lidí v oboru říká, že kuchyně nemusí být vodotěsné. Ve skutečnosti je to nepravdivé tvrzení. Tam, kde jsou vodní cesty, musí být vodotěsné. Toto je průmyslový standard a většina dekorací je utracena. Tento vodotěsný materiál není třeba šetřit.

2. Zásuvný bod

Je důležité si uvědomit, že počet zásuvek je více než menší. To je třeba mít na paměti. Obývací pokoj a ložnice jsou v pořádku. Pokud počet zásuvek nestačí, můžeme vytáhnout zásuvkové vedení, ale pokud v kuchyni a koupelně je méně zásuvek. Vytažení lišty zásuvky v pozdějším období bude mít velké bezpečnostní riziko.

3. Matrace

Pro mnoho dívek a administrativních pracovníků je opravdu důležité mít pohodlnou matraci. Může plně zaručit náš noční spánek. Nebojte se, že nebudete moci usnout kvůli matracím a dalším problémům uprostřed noci. Pokud můžete V noci nespí dobře, přes den je obtížné pracovat v klidu.

4. Trojúhelníkový ventil

Potrubí toaletní vody musí pamatovat na instalaci trojúhelníkového ventilu (také nazývaného ventil směšování vody), aby se usnadnila budoucí údržba a také aby se zabránilo prasknutí vodního potrubí a tím způsobení bezpečnostních rizik. Trojúhelníkový ventil je nepostradatelným prvkem pro toaletu. levné a snadno použitelné.

5. Potrubí teplé a studené vody

Zde je třeba mít na paměti, že potrubí pro horkou vodu lze použít jako potrubí pro studenou vodu, ale potrubí pro studenou vodu nesmí být použito jako potrubí pro horkou vodu. Aby ušetřili peníze, mnoho majitelů používá směs horkých a studených vodovodních potrubí. To je naprosto nevyhnutelné. Chcete -li ušetřit peníze, musíte najít správnou metodu nebo se poradit s odborníky a nepůsobit slepě.

6. Sprcha

Cena sprchové hlavice se liší, ale kvalita musí být dobrá. Nemůžete si vybrat levné. Jakmile bude mít sprcha problém, ovlivní to nejen náladu sprchy, ale také bezpečnostní rizika a odpadní vodu. , což je opravdu nepříjemné. Stále to stojí peníze.

7. Skříň na míru

Vlastní skříně musí být v dosahu vašeho vlastního srdce, protože cena skříní na míru je opravdu vysoká a dalším bodem je, že skříně na míru vyžadují dobré materiály, protože problémy v pozdní fázi s téměř materiálem jsou obzvláště problematické.

8. Vodotěsný

Hydroizolaci je třeba provést dobře, zejména tam, kde jsou vodovodní potrubí. Nevěřte, že některé společnosti říkají, že hydroizolace není pro balkony a kuchyně nutná. To je zcela nežádoucí. Hydroizolace balkonu je součástí nabídky, proto není vhodné přidat peníze později.

9. Drát

Pokud ušetříte peníze, musíte také použít dobré dráty. Například klimatizace říká, že použijte 1,5 metru čtverečních vodičů. Nedělejte chyby na nízké úrovni. Dráty musí používat domácí velké značky. Malé značky drátů budou mít problémy po krátké době ...

10. Těsnění oken

Okna je třeba utěsnit a také výzdoba musí být utěsněna.Pokud vnější stěna vidí vodu, jde především o umístění tmelu.Mnoho majitelů si myslí, že lepidlo na oknech ovlivní estetiku, ale je mnohem silnější než na pozdější problémy.To je třeba věnovat pozornost.

11. Chytré WC

Toaleta je pro náš každodenní život nutností. To se nesmí ukládat. Dobrá chytrá toaleta hraje v našem každodenním životě velmi výhodnou roli. Automatické splachování chytré toalety a ohřívání víka toalety jsou všechny dobré funkce. Víko toalety je vyhřívané. V zimě je opravdu příjemné.

12. Zpětný ventil kouřovodu

Zpětný ventil je pro kuchyň velmi důležitou položkou. Může zabránit vniknutí olejového dýmu od sousedů nahoře do vašeho domu a také může zabránit zpětnému toku olejového dýmu. Na tento nesmíte zapomenout.

13. Kachlová kamna

Pokud často vaříte doma, musíte si pro digestoř vybrat velkou značku. Pokud si digestoř koupíte a dáte ji pryč, nevybírejte ji. Digestoř je hlučná a není praktická a účinek absorpce olejový dým je průměrný.

14. Deska arkýře

Desky arkýřů jsou nejlépe vybaveny mramorovými nebo kamennými deskami, protože arkýře jsou často vystaveny slunečnímu světlu. Jiné materiály, jako je PVC, deska z křemičitanu vápenatého a další materiály, jsou v průběhu času náchylné k deformacím a zápachu. Pokud ne za deštivého dne okna důkladně zavřete, vystavení slunci bude problematické.

Po shrnutí těchto strategií šetřících peníze pro všechny mám vždy pocit, že se s vámi chci podělit o další strategie zdobení, protože na výzdobě je postaveno příliš mnoho majitelů. Dále vám povím o věcech, které lituješ po výzdobě. Co tam je ~

1. Kouřovod musí být vybaven zpětným ventilem, jinak se olejový dým vylije zpět do vašeho domova.

2. Deska na mytí rukou nesmí mít velké ostré úhly. Ať už se jedná o starší osobu, dítě nebo dospělého doma, omylem se jí dotkne, když sedí na toaletě, nebo se jí omylem dotkne při mytí rukou. Úhel je opravdu velmi bolestivý. Pamatujte, že jakýkoli nábytek v domácnosti musí být zaoblený.

3. Horní část ložnicových závěsů musí být dobře utěsněna. Doporučuje se nepoužívat římské tyče. Není praktické a snadné propustit světlo. V současné době je mnoho výrobců záclon populární pro malé, které jsou stále docela dobré- dívat se.

4. Televizní skříně, vinotéky a knihovny by neměly mít otevřené konce. V pozdější fázi se snadno hromadí prach a obtížně se čistí. Jsou uzavřené a krásné a nedají se snadno deformovat. Mnoho skříněk na víno bude uprostřed vyhloubeno, což je v pořádku.

5. Vodotěsnost musí být provedena do standardní výšky. Všechny koupelny jsou natřeny 2,0 m, umyvadlo na balkon a kuchyň je vodotěsné 1,2 m, ostatní plochy 0,35 m a hydroizolace musí být provedena dobře.

6. Pamatujte, že vlastní šatník musí být nahoře, na konci nahoře není snadné hromadit prach a výška vyhloubené oblasti je příliš vysoká a nelze ji snadno čistit. Je dobré čistit jednou, a bude to nepříjemné, pokud to bude trvat dlouho.

7. Nenechávejte zásuvku chytré toalety přímo za toaletou. V opačném případě bude snadné nechat švy a bude obtížné ji udržovat. Každodenní čištění se stalo velkým problémem.

8. Vnitřní velikost skříně je navržena tak, aby byla přiměřená. Není třeba ponechávat mnoho zásuvek. Při přizpůsobování skříně musíte své potřeby a oblečení, které je třeba umístit, sdělit profesionálnímu návrháři skříní. je rozumné být praktické.

9. Zvuková izolace místnosti musí být provedena dobře, jinak bude zvuk v místnosti přenášen do sousedova domu a v noci to bude trapné.V místnosti můžete slyšet vše, co děláte.

10. Je opravdu nutné přezouvat lavičku, jinak je obtížné si sundat boty a nazout si boty. Při nošení bot ve stoje je snadné spadnout a není problém si na ně sednout. patro.Je lepší koupit lavičku na přezouvání, cena není příliš drahá.

11. Vždy si rezervujte past na kanalizační potrubí ve vašem domě. Jinak je vždy náchylná k zápachu. Úkolem lapače je blokovat zápach.

12. Nevybírejte tmavé podlahy. Trochu prachu může vypadat velmi špinavě. Každodenní vytírání podlahy je také velmi otravné. V dnešní době jsou oblíbené světlé podlahy. Při výběru na to můžete myslet.

13. Toaleta a balkon musí mít sklon a podlahovému odtoku je třeba ponechat obrácený cikcakový šev. Je problém, pokud není drenáž a do podlahového odtoku neteče voda. Pokud se vyskytne problém, odvodnění je pomalé, ale v pozdější fázi jste sami nepříjemní.

14. Odtoková trubka musí být zabalena do němé bavlny, jinak ji můžete při splachování nahoře vždy slyšet, zvláště když v noci spíte, je opravdu nepříjemné slyšet zvuk splachování odtokové trubky.

15. Doporučuje se vyrobit zásuvky a vytahovací koše pro kuchyňské skříňky, aby bylo velmi výhodné brát věci.Jinak, když věci berete, často se ohýbáte a jste opravdu unavení.

16. Nebuďte chamtiví po levném hardwaru při nákupu hardwaru.Lacné se v pozdější fázi snadno korodují a deformují.Lacné nejsou dobré.

17. Při nákupu keramických obkladů nezapomeňte počítat se ztrátou 5%. Pokud neočekáváte méně obkladů a poté je doplníte, budou snadno vyprodány. Je snadno patrný barevný rozdíl, který je ošklivý.

18. Při nákupu nábytku si vyberte takový, který má dno 5 cm. Bude obtížné jej vyčistit, pokud nebude následně vyčištěn a nebude možné do něj vložit vysavač ani koště nebo mop.

19. Nedělejte strop příliš komplikovaným. Nyní je populární přidat dvojité víčko ke stropu. Strop lampového pásu není příliš oblíbený. Je snadné akumulovat prach a snadno se čistí. Někdy je je lepší vzít jednoduchou omítku, aby vypadala dobře.

20. Záclony jsou měkké, je nejlepší počkat, až se pohovka a spotřebiče koupí, než vstoupíte na trh, jinak je náchylný k nesrovnalostem a sladění není dobré.

21. Spáry obkladů musí být spojeny zkrášlovacími spárami, krásné spáry jsou dobře vypadající a voděodolné, pokud na spáry použijete cement nebo bílé lepidlo, v pozdější fázi bude snadné pěstovat černou a plíseň. Nejdůležitější je lepidlo spárování, které obsahuje hodně formaldehydu.

22. Velká umyvadlo s jedním umyvadlem se používá mnohem snadněji než umyvadlo se dvěma umyvadly, zvláště při čištění hrnce.

23. Můžete si rezervovat více zásuvek na zdi. Nedoporučuje se nechat je na zemi. Za prvé, není snadné jej vyčistit a za druhé, snadno zakopnout?

24. Design kuchyňské linky by měl být vysoký a nízký, desky pro vaření by měly být vyšší a desky pro mytí nádobí by měly být nižší. Toto je rozumný design a je velmi snadné vařit.

25. Příborník je velmi nezbytný, jinak lze věci pokládat pouze na stůl, což je velmi nepořádné. Vzhledem k tomu, že je výzdoba hotová, utrácejte více peněz za výrobu příborníku.

26. Nezapomeňte pro kuchyňské skříňky vytvořit pásku zadržující vodu, jinak voda v horní části skříně bude téct k zemi, což bude při pozdější údržbě problematické. Pásy zadržující vodu mohou blokovat proudění vody na zem, což je velmi praktické.

27. Nezapomínejte čelit klimatizaci v ložnici, jinak může klimatizace v noci vychladnout.

28. Nezapomeňte do ložnice nainstalovat duální ovladače, jinak je opravdu obtížné se probudit a vypnout světlo, když chcete jít v noci spát.

29. Ložnice musí být vybavena vypínačem ztlumení. Když světlo nesvítí, je snadné rodinu probudit a také to ovlivní práci následujícího dne. Vypínač musí být ztlumený.

30. Původní zeď hrubého domu by měla být vykořeněna a znovu natřena.Pokud po dvou letech neprovedete odstranění popraskání zdi, je to vaše vlastní chyba.Read more at:red formal dresses australia | white formal dresses australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.