Co dobrého koupit do kuchyně

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 15. 12. 2021,  0xVšichni majitelé a přátelé, kteří vařili, vědí, že pokud chcete vařit snadno, jednoduchý sporák zdaleka nestačí, ale také musí být pohodlný a pohodlný ve všech aspektech kuchyně.

Dnes si chci popovídat se všemi majiteli a přáteli o některých zásadních dobrých věcech v každé oblasti kuchyně. S nimi můžete vařit snadněji a snadněji.

1. Kamna

1. Otočný stojan na koření

Při vaření je nepohodlné používat dochucovadla.Jakékoli zpoždění ovlivní průběh vaření a chuť jídla.Zejména v některých malých kuchyních místo na sporáku původně na pochutiny nestačí,takže je není kam dávat .

Osobně doporučuji tyto nástěnné otočné kořenky připevnit na stěnu z jedné strany varné desky.Při použití na stěně je lze libovolně otáčet, což je velmi pohodlné.

Pokud je mezi varnou deskou a stěnou určitá vzdálenost, můžete otočnou polici zavěsit na vnitřní stranu varné desky, čímž se vzdálenost přiblíží.

Mnoho majitelů, přátel a rodinných příslušníků s oblibou jedí všechny druhy omáček. Do skříňky můžete bez pomoci umístit také otočný tác. Umístěte na něj omáčku a otáčejte jí, když ji používáte. Je to pohodlné a zmenšuje prostor ve skříni. skříň..

2. Stojan na koření na láhev sojové omáčky a octa

Při používání stojanu pro skladování se však doporučuje vyměnit i samotnou lahvičku s kořením za jednotnou barvu, aby byla vizuálně uklizenější.

Při výběru plechovek na olej se spíše doporučuje zvolit automatické odklápěcí víko, které je také vhodné pro omezení vnikání prachu při vysypávání.

A nebude z něj kapat a vytékat olej, je velmi hladký, pokud je lepší mít rukojeť, a použití otočného roštu způsobí, že varná deska okamžitě osvěží.

3. Zásuvka pod sporák

Mnoho majitelů a přátel dbá pouze na čistotu kuchyňského povrchu a ignoruje skutečnost, že pod sporákem je velmi důležitý úložný prostor.

Za prvé se doporučuje instalovat pod kuchyňský sporák šuplíky, které jsou praktičtější než skříňky a mají lepší úložné účinky, za druhé lze šuplíky rozdělit na úložné boxy pro roztřídění nádobí, šuplíky otevřete letmým pohledem, což je velmi léčivé a není vhodné ho brát. Bude to nepořádek.

Ze spodní vrstvy pod sporákem je vyrobena velká zásuvka s dostatečnou výškou, do které se doma vejdou i nejrůznější hrnce a náčiní, což je pohodlnější než dávat do skříňky a snáze se bere při vaření.

2. Oblast mytí zeleniny

1. Indukční dávkovač mýdla

Indukční výrobní stojan se běžně používá v koupelně, ve skutečnosti bude frekvence mytí rukou v kuchyni podle našich každodenních zvyklostí vyšší.

Proto je vedle dřezu dávkovač mýdla, který je vhodný pro mytí rukou před jídlem i po jídle.Když natáhnete ruku, můžete získat pěnu přímo, aniž byste museli tlačit nebo se obávat ušpinění.

2. Dřezový filtr

Při mytí zeleniny, masa, rýže a nádobí je nevyhnutelné, že do dřezu spadnou trosky. Normální dřez je filtrovaný, ale s otvory. Po jídle bude často zelenozelený filtrační koš. Nacpaný se zbytky jídla.

Pokud ho chcete vyčistit, musíte ho postupně vydolovat rukama. Je to opravdu problematické. Tento problém může vyřešit filtr vodní nádrže. Nasaďte jej na lištu filtru a zvedněte jej a poté vyhoďte vaření.

Největší výhodou je, že umí uvolnit obouruční filtr, cena je také velmi levná, koupíte jej za pár dolarů na internetu a nebude vás nijak zvlášť nudit.

3. Vypouštěcí koš

Western Pacific District je běžně místem na mytí nádobí, proto se doporučuje umístit odkapávací koš na boční stranu dřezu. Umyté misky a šálky lze umístit přímo vedle dřezu pro odkapávání a není třeba je otírat jeden po druhém, aby se snížilo množství domácích prací.

4. Nástěnný box na kapesníky

Při mytí nádobí a přípravě nádobí je nevyhnutelné používat papírové utěrky Není snadné pokládat papírové utěrky přímo na pracovní desku v kuchyni, snadno se namočí a při pumpování není snadné kouřit.

3. Prostor pro přípravu zeleniny

1. Kontrolka bezdrátového senzoru

Kromě stropního svítidla v kuchyni je vlastně potřeba instalovat do odpovídající polohy i indukční světlo, zvláště do kuchyně se špatným osvětlením je to i doplňkový zdroj světla.

Pro instalaci indukční lampy zvažte nejprve prostor pro přípravu zeleniny a zadruhé prostor pro náhradní pneumatiky nad dřezem stačí nakrájet zeleninu.Svítí dobře a jde to opravdu snadno.

Umístění dřezu slouží speciálně pro mytí nádobí.Bezdrátové senzorové světlo lze přímo připevnit, což je velmi výhodné pro nabíjení.Dá se používat 90 dní v kuse a je také velmi bezproblémové.Jedno použití bude opravdu dejte nám pocit, že celý svět je velmi jasný a kuchyně se také stane lidštější.

2. Magnetický držák nože

Protože kuchyňských nožů je více, je také velmi nebezpečné je pokládat přímo na pracovní desku. Mnoho držáků nožů po určité době používání zplesniví, což se projeví na vašem zdraví. Lze je připevnit na stěnu oblast řezu magnetickým držákem nože.Stěna je velmi magnetická a adsorbuje se na ní.Pohodlný přístup také snižuje prostor zabraný na pracovní desce.

Čtyři, kuchyňský úložný prostor

1. Skladovací regál/nadzemní

Kuchyňské desky mají omezený prostor.Některé domácí spotřebiče lze uložit pomocí odkládacích regálů nebo vysokých skříní, které mohou uvolnit velký tlak na kuchyňské desky.

Pokud nemáte při výzdobě vysokou skříňku, můžete využít vícevrstvý úložný regál pro dosažení dobrého skladovacího efektu.

2. Stiskněte nádobu na rýži

V mnoha městech na jihu je rýže nejčastěji používaným obilím.K nabírání rýže s otevřeným víkem se používají běžné krabice na rýži.Těsnící účinek je průměrný a rýže je problém vzít.Japonské lisovací rýžové kbelíky patří ke způsobu lisování rýže Pohodlné a kvantitativní odběr rýže.

3. Vývrtka

Nasaďte na ledničku vývrtku. Vypadá to jako nálepka na lednici, ale ve skutečnosti se dá použít k otevírání lahví vína.

Pět, další

1. Automaticky zabalte odpadkový koš

Velmi důležitou součástí jsou i kuchyňské odpadkové koše, většinou používáme otevřené odpadkové koše, ale potravinový odpad obecně rychle zapáchá.

Při každém vyhazování odpadků si omylem ušpiníte ruce K vyhození odpadků můžete použít automatický obalový odpadkový koš Když potřebujete odpadky vyhodit, můžete si automaticky zabalit a uvolnit si ruce Po zabalení může také automaticky balit do pytlů, což je velmi ekonomické

2. Zařízení pro vaření v páře a pečení vše v jednom

Pokud nemáte v kuchyni vestavnou troubu, můžete vyzkoušet integrovaný stroj na vaření v páře a pečení. Není příliš velký a nezabere mnoho místa. Lze vařit v páře nebo opékat. na dvě funkce je potřeba dokoupit napařovací box, který snižuje náklady na domácnost a nemá vůbec žádný efekt.Ubohé, malá kuchyň se musí připravit.Read more at: formaldressau.com | long formal dresses online australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.