Indian minister Piyush Goyal wants to double the production of apparel

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 21. 06. 2022,  0x


Indický ministr textilu Piyush Goyal řekl, že pro oděvní sektor stanovil skromný cíl, kterým je zdvojnásobení výroby a ztrojnásobení vývozu, takže 15procentní růst je dosažitelný. Dále uvedl, že vláda pomáhá odvětví mimo jiné levnějšími úvěry, půjčkami v cizí měně, budováním klastru pro rozvoj infrastrukcí a RoDTEP a ROSL pro proplácení daní.

Indická vláda také poskytuje lepší zákon a pořádek pro hladký průběh obchodních operací, řekl ministr Goyal při svém projevu na zahájení 67. ročníku Indie International Garment Fair (IIGF).

Ministr řekl: „Jsem ohromen, když vidím velikost a rozsah oděvního průmyslu v Noidě. Bylo mi řečeno, že 10 milionů lidí se zapojilo do tohoto 35milionového průmyslu. Chválím vás všechny za dobrou práci. Společně musíme posunout toto odvětví ze současné na další úroveň. Oděvy, bižuterie a MICE jsou odvětvím, kde musí Indie růst.“

Ministr Goyal o nedávno konaném setkání WTO řekl, že Indie převzala vedoucí roli ve WTO, aby se stala hlasem marginalizovaných a rozvojových zemí. WTO a multilateralismus se staly znovu relevantními, a to bylo možné díky úsilí Indie a podpoře jiných národů.

„Všechny země touží po přátelství s Indií, protože nabízíme obrovské příležitosti a sliby. Pokračujeme v dohodách o volném obchodu s Kanadou, EU, Spojeným královstvím a Austrálií. Dokonce i GCC a Izrael spolu s Eurasií a Brazílií projevily zájem uzavřít dohodu o volném obchodu s Indií. Doufám, že Diwali bude uzavřena dohoda o volném obchodu Indie a Spojeného království,“ řekl.

Naren Goenka, předseda AEPC, ve svém inauguračním projevu řekl: „IIGF poskytuje přímou marketingovou platformu pro exportéry MSME z celé země, která spojuje téměř 500 vystavovatelů a více než 2 000 zahraničních nákupčích a nákupních agentů. Je to největší platforma v Asii pod jednou střechou, kde mikro, malé a střední podniky (MSME) předvádějí světu nejnovější trendy v oblasti oděvů a módních doplňků a zahajují proces rezervace objednávek.

„Globální trh s oděvy, který byl v roce 2013 těsně pod 1,5 bilionu dolarů, by měl v roce 2022 vygenerovat tržby ve výši 1,8 bilionu dolarů a v roce 2025 1,9 bilionu dolarů, než se v roce 2026 přiblíží k 2 bilionům dolarů. Indie nabízí světu kompletní hodnotu řetězové řešení od farmy po módu, které nám dává konkurenční výhodu díky zkráceným dodacím lhůtám, abychom oslovili naše zákazníky.“

K účasti na 67. ročníku IIGF se zaregistrovalo více než 1 189 mezinárodních kupujících z 59 zemí. Veletrhu se účastní kupující ze zemí jako USA, Brazílie, Japonsko, Velká Británie, Španělsko, Austrálie, Polsko, Kolumbie, Řecko, Itálie, Egypt, Chile, Argentina, Spojené arabské emiráty, Thajsko, Francie, Německo, Kanada, Írán atd. Přečtěte si více na:formal dresses brisbane | formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.