Jak efektivně vyřešit špatnou parkovací brzdu

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 12. 09. 2021,  0x


Předtím, než problém vyřešíme, musíme nejprve zjistit příčinu problému. Níže jsou popsány dvě situace:

1. Pokud je auto po nastartování parkovací brzdy snadné nastartovat, nebo auto při parkování na svahu uklouzne. Příčinou poruchy může být nesprávné nastavení, nerovný povrch brzdového kotouče, silné opotřebení brzdového třecího obložení nebo znečištění olejem atd .;

2. Výška brzdového pedálu je příliš nízká, což také způsobí špatný brzdný účinek. Pokud plynule šlápnete na brzdový pedál, zvýší se výška pedálu a zlepší se brzdný výkon, což naznačuje, že mezera mezi brzdovým bubnem a třecí deskou nebo pístem hlavního válce a tlačnou tyčí je příliš velká.

Jak se můžeme potýkat s těmito důvody špatných parkovacích brzd?

1. Zatáhněte z uvolňovací polohy páky parkovací brzdy, dokud se nezastaví;

2. Zkontrolujte zdvih joysticku. Pokud je zdvih příliš velký, znamená to, že volný zdvih joysticku je příliš velký a je třeba jej upravit.

3. Zkontrolujte odpor vytažením joysticku. Pokud není odpor nebo je odpor velmi malý, znamená to, že je joystick nebo lano zlomené nebo uvolněné a měly by být vyměněny nebo opraveny; pokud je těžký, znamená to, že joystick nebo lano a brzda jsou skřípnuté a měly by být rozebrány. opravit.

4. Zkontrolujte, zda není třecí obložení brzdových čelistí nadměrně opotřebené nebo mastné, zkontrolujte, zda není brzdový buben nadměrně opotřebovaný, není kulatý nebo rýhovaný, a zkontrolujte, zda není pohyb brzdových čelistí zaseknutý. Pokud je zaseknutý, opravte nebo namažte.Read more at: pink formal dresses | green formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.