Jak lépe vyzdobit domy z druhé ruky

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 30. 10. 2021,  0x


V moderní společnosti, kdy je životní úroveň lidí stále dobrá a ceny bydlení stále rostou, mnoho majitelů více inklinuje ke koupi domů z druhé ruky, protože největší výhodou domů z druhé ruky ve srovnání s novými domy je, že mohou jednoduše žít bez dekorace.

Pro nové dekorace domu vyžaduje dekorace domu z druhé ruky přesnější proces a bohatší zkušenosti.

Před několika dny mnoho uživatelů sítě uvedlo, že dekorace domu z druhé ruky stojí asi o 20 % více než nová dekorace domu. Dnes jsem tedy osobně shrnul některé strategie pro úsporu peněz a některé techniky dekorace. pomůže všem. ~

Pokud jde o bydlení z druhé ruky, jak můžeme ušetřit? Jaké jsou faktory bydlení z druhé ruky? Nejprve vám dám seznam~

První faktor: plocha domu, podlaha domu

Velikost domu je úměrná celkové ceně Čím větší stavební plocha, tím dražší dům.To je faktor, který zná každý. Výška podlahy přímo ovlivňuje pohodlí života lidí.

V dnešní době téměř všichni mladí lidé nové generace mají potíže se vstáváním, pokud jdou do práce v ranní špičce a porouchá se jim výtah, jsou náchylní k bezpečnostním rizikům, za druhé zrak, hluk, vzduch, orientace atd. ovlivní ceny.

Druhý faktor: podpůrné zázemí, okolní prostředí, umístění bydlení, výzdoba interiéru

Dobrá poloha bydlení z druhé ruky ovlivní cenu domu Dobrá lokalita by měla zahrnovat okolní zázemí, zdravotnické vybavení, vzdělávací zařízení, komerční a další faktory, ale také dobré přírodní prostředí a humanistické prostředí, to vše jsou bonusové položky pro dům.

V posledních letech mnozí majitelé, kteří kupují domy z druhé ruky, zvažují okolní vybavení a zdravotnické prostředky a všichni chtějí svým dětem dopřát světlou budoucnost.

Třetí faktor: psychologie kupujících

Pokud je neovlivní ekonomické podmínky, lidé se obvykle nerozhodnou kupovat domy z druhé ruky. Psychologie kupujících, kteří touží koupit nemovitost, způsobí, že cena domů z druhé ruky bude mnohem vyšší než cena nových domů .

Zejména v dobře umístěném domě mohou domy z druhé ruky umožnit majitelům nastěhovat se s taškami. Mnoho pečlivých majitelů a zprostředkovatelů bazarových domů tyto aspekty využije ke zvýšení cen.

Dále si s vámi promluvme o dekoraci domu z druhé ruky. Jaké jsou rozumné návrhy?

1. Pokud potřebujete změnit typ domu, musíte vyměnit vodu a elektřinu. Musí se zbourat na hrubý dům. Pokud starý dům nemá výtah, náklady na demolici zahrnují náklady na přesun odpadu a dolů, což není levné.

2. Pokud můžete, ponechte si dřevěné dveře.

(Každý ví, že dřevěná dvířka v dekoraci jsou v nábytku nejméně šetrná k životnímu prostředí. Pokud jsou dřevěná dvířka předchozího majitele dobře chráněna, můžeme zůstat. Allmatch šedá a bílá jsou v pořádku. Můžete zvážit ponechání dřevěných dveře, protože dřevěné dveře jsou znečištěné. Za prvé, pokud si nekoupíte tiché dveře a čtyřmístné dveře, levné dveře budou příliš znečištěné, použijte hodně lepidla a spreje a znečištění formaldehydem je vážné. Zasvěcení vědí, že dřevěné dveře jsou nejméně šetrné k životnímu prostředí.)

3. Mnoho zařízení starého domu je ve stárnoucím stavu a je třeba je bez výhrad zbourat.Pokud se jedná o nový dům, lze zvážit jeho část.

3. Lze vyměnit skříně v domech z druhé ruky, pokud jsou nové?

Skříň je při pozdějším použití vždy nepohodlná. Mám ji vyměnit nebo ne? Vždy je nepříjemné prát, sekat a smažit. Posunovací linka je nerozumná, umyvadlo je příliš malé, úložný prostor je nedostatečný, materiál se nelíbí. Je lepší upravit šatní skříň podle vlastních zvyklostí a použití to na delší dobu.

Samozřejmě, pokud chcete skříň vyměnit nebo ušetřit peníze, můžete si skříň ponechat, přeplánovat design a zvolit styl dveřního panelu a polovinu peněz utratit za dosažení zcela nového efektu.

4. Zda znovu vyměnit vodu a elektřinu?

Rekonstrukce rozvodů vody a elektřiny je velký projekt, pokud není zvláštní požadavek, který vyžaduje přepracování dispozice domu, nebude se měnit. (Kromě domů z druhé ruky se stárnoucím zařízením)

5. Nezapomeňte naplánovat úložný prostor

Mít doma šatní skříň zdaleka nestačí, protože nároky na úložný prostor doma vzrostou. Vstupní skříně, příborníky, úložné skříně, balkónové skříně, knihovny, knihovny... Ty je třeba předem naplánovat.

Na závěr bych rád shrnul věci, na které je třeba dávat pozor při výzdobě domů z druhé ruky:

1. Před zdobením si musíte udělat rozumný rozpočet pro sebe a racionálně konzumovat.

2. V dekoraci musí být jasné ozubené kolečko Po potvrzení, že naše dekorace je "low-end, mid-end, high-end", musíme zvolit správný stupeň v odpovídajících materiálech.

3. Zkontrolujte celkovou konstrukci domu, zda nejsou trhliny, zda nedochází k zatékání deště, zda je izolační vrstva a izolační vrstva dobře připravena.Proveďte tyto přípravy a v budoucnu komunikujte s dekorační firmou.

4. Rozbít a odstranit zeď stojí spoustu peněz. Někteří také požádali o zkrášlení plánu. Je zcela zbytečné rozbíjet zeď na jakémkoli místě, pokud je zeď vykopána do hrubého tvaru Malování nebo tapetování je stejné, aby byl dům krásnější.

5. Před zdobením domů z druhé ruky by koupelna a kuchyně měly být testovány na akumulaci vody a těsnost po dobu 24 hodin až 48 hodin. Pokud má být v dekoraci použito potrubí, musí být znovu hydroizolováno.Po dokončení hydroizolace bude podlaha vydlážděna a znovu vyzdobena.

6. Domy z druhé ruky mají obecně stárnoucí vedení, jednoduché rozvody a nelegální rozvody, které již nevyhovují životním podmínkám běžných rodin a musí být renovovány.Pokud se zjistí, že původní vedení používají hliníkové dráty, musí být všechny nahrazeny měděnými dráty 2,5 s průřezem milimetru čtvereční.

7. Existuje velmi dobrá metoda dezinfekce pro zdobení domů z druhé ruky: lze nastříkat 3% lyso vody, 1%-3% bělící vody nebo 3% roztok kyseliny peroctové a dveře a okna jsou zavřené na 1 hodinu po postřiku .Read more at: white formal dresses | formal dresses perth

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.