Jak lépe vyzdobit domy z druhé ruky? Jaké detaily vyžadují pozornost?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 7. 07. 2022,  0xV moderní společnosti, s neustálým zlepšováním životní úrovně lidí a neustálým růstem cen bydlení, mnoho majitelů více inklinuje ke koupi domů z druhé ruky, protože největší výhodou domů z druhé ruky ve srovnání s novými domy je, že mohou bydlet prostě bez dekorace.

Pro výzdobu nového domu vyžaduje výzdoba domu z druhé ruky přesnější proces a bohatší zkušenosti.

Před pár dny mnoho neťaček říkalo, že výzdoba domů z druhé ruky stojí asi o 20 % více než výzdoba nových domů, takže dnes pro výzdobu domů z druhé ruky osobně shrnu některé strategie úspory peněz a některé dekorační dovednosti, doufám, že pomůžu všem ~

Pokud jde o bydlení z druhé ruky, jak ušetřit? Jaké jsou faktory bydlení z druhé ruky? Dovolte mi, abych vám to nejprve vypsal~

První faktor: plocha domu, podlaha domu

Velikost domu je přímo úměrná celkové ceně Čím větší stavební plocha, tím dražší dům bude.To je faktor, který zná každý. Výška podlahy přímo ovlivňuje pohodlí života lidí.

V dnešní době téměř všichni mladí lidé nové generace mají potíže vstát z postele. Pokud jdou do práce v ranní špičce a výtah se porouchá, je snadné způsobit potenciální bezpečnostní rizika. Za druhé, zrak, hluk, vzduch a orientace ovlivní cenu.

Druhý faktor: podpůrné zázemí, okolní prostředí, umístění bydlení, výzdoba interiéru

Bazarové bydlení v dobré lokalitě ovlivní cenu domu, dobrá lokalita by měla zahrnovat okolní zázemí, zdravotnické vybavení, vzdělávací zařízení, obchodní a další faktory a také dobré přírodní a kulturní prostředí.

V posledních letech mnozí majitelé při nákupu bazarových domů zohledňují okolní vybavení a zdravotnické prostředky a všichni chtějí svým dětem dopřát světlou budoucnost.

Třetí faktor: psychologie kupujících domů

Pokud to neovlivní ekonomická situace, lidé se většinou nerozhodují kupovat domy z druhé ruky.Psychologie kupujících, kteří chtějí koupit nemovitost, povede k tomu, že cena domů z druhé ruky bude mnohem vyšší než cena nových domů.

Zejména u domů s dobrou polohou mohou domy z druhé ruky umožnit majitelům nastěhovat se hned z krabice. Mnoho pečlivých majitelů a agentů domů z druhé ruky využije tyto aspekty ke zvýšení cen.

Dále si s vámi promluvme o výzdobě domů z druhé ruky Jaké jsou rozumné návrhy?

1. Pokud potřebujete změnit typ bytu, musíte vyměnit vodu a elektřinu. Musí se zbourat na hrubý dům. Pokud starý dům nemá výtah, náklady na demolici zahrnují náklady na odvoz odpadu a dolů po schodech, což není levné.

2. Pokud lze dřevěné dveře zachovat, uschovejte je.

(Každý ví, že dřevěná dvířka jsou mezi nábytkem v dekoraci nejméně ekologická. Pokud jsou dřevěná dvířka předchozího majitele dobře chráněna, můžeme zůstat, a lze použít jak šedé, tak bílé. Můžeme zvážit ponechání dřevěných dvířek, protože dřevěné dveře znečišťují. Za prvé, pokud si nekoupíte tiché dveře a čtyřmístné dveře, levné dveře jsou příliš znečištěné, používají velké množství lepidla a je třeba je nastříkat barvou a znečištění formaldehydem je vážné .

3. Mnoho zařízení ve starém domě je ve stárnoucím stavu a je třeba je bez výhrad zbourat.Pokud se jedná o nový dům, lze zvážit jeho část.

3. Bazarové skříně jsou velmi nové, měly by být vyměněny?

Skříňky jsou při pozdějším použití vždy nepohodlné. Mám je vyměnit nebo ne? Mytí, krájení a smažení je vždy nepříjemné, pohyblivá linka je nerozumná, umyvadlo je příliš malé, úložný prostor je nedostatečný a materiál není příjemný.

Samozřejmě, pokud chcete změnit skříň nebo ušetřit peníze, můžete si skříň ponechat, přepracovat a zvolit styl dveřního panelu a utratit polovinu peněz, abyste dosáhli zcela nového efektu.

4. Zda znovu vyměnit vodu a elektřinu?

Rekonstrukce rozvodů vody a elektřiny je velký projekt, pokud nejsou speciální potřeby a potřeba předělat byt, nelze to moc změnit. (Kromě domů z druhé ruky se stárnoucím zařízením)

5. Nezapomeňte si naplánovat úložný prostor

Mít doma šatní skříň zdaleka nestačí, protože nároky na úložný prostor doma vzrostou. Vstupní verandové skříně, příborníky, skříňky, balkónové skříně, knihovny, knihovny... Ty je nutné předem naplánovat.

Na závěr mi dovolte shrnout věci, kterým je třeba věnovat pozornost při rekonstrukcích domů z druhé ruky:

1. Před dekorací si musíte udělat rozumný rozpočet a musíte racionálně konzumovat.

2. V dekoraci musí být jasné ozubené kolečko. Po potvrzení, že naše dekorace je "low-end, mid-end a high-end", musíme také vybrat správný stupeň pro odpovídající materiály.

3. Je nutné zkontrolovat celkovou konstrukci domu, zda nejsou trhliny, zda nedochází k zatékání deště, zda je tepelně izolační vrstva a tepelně izolační vrstva dobře připravena, provést tyto přípravy a komunikovat s dekorační firmou v budoucnost.

4. Rozbít a zbourat zeď stojí spoustu peněz.Někteří také požádali o zkrášlení plánu.Není nutné na žádném místě rozbíjet zeď.Je to úplně zbytečné.Malování nebo tapetování je totéž dělat dům krásnějším.

5. Před rekonstrukcí domů z druhé ruky by měla být v koupelně a kuchyni provedena akumulace vody a zkouška těsnosti po dobu 24 až 48 hodin. Pokud je potřeba potrubí při renovaci posunout, je nutné jej znovu zaizolovat, po dokončení hydroizolace bude podlaha vydlážděna dlažbou a nově vymalována.

6. Domy z druhé ruky mají obecně stárnoucí vedení, jednoduché rozvody a nelegální rozvody, které již nevyhovují životním podmínkám běžných rodin a je nutné je nově vymalovat, pokud se zjistí, že původní vedení používají hliníkové dráty, musí být nahrazeny 2.5 Měděný drát průřezu milimetr čtvereční.

7. Pro renovaci domů z druhé ruky existuje velmi dobrá metoda dezinfekce: postříkejte 3% lysolovou vodou, 1%-3% vodou s bělícím práškem nebo 3% roztokem kyseliny peroctové a po postřiku zavřete dveře a okna na 1 hodinu.Read more at:purple formal dresses | formal dresses melbourne

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.