Jak nakupovat interiérové ​​dveře a jaké detaily je třeba věnovat pozornost ve výzdobě

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 8. 12. 2021,  0x


Bez ohledu na výběr dveří je to velmi malá část, ale hraje velmi důležitou roli v dekoraci celé rodiny Dobré vnitřní dřevěné dveře mohou hrát roli v celkovém vnitřním prostoru, takže při nákupu dřevěných dveří musí být každý Další informace o relevantních znalost.

Na trhu je mnoho druhů dřevěných dveří, různé materiály, řemeslné zpracování, různé značky. Již dříve jsem dostával soukromé zprávy od mnoha přátel, proto vám dnes chci dobře vysvětlit návod na nákup interiérových dřevěných dveří.

1. Typy vnitřních dřevěných dveří

1. Dveře z masivního dřeva

Přírodní masivní dřevo, stejný materiál uvnitř i venku, stejná dřevina.

výhoda:

Přirozená ochrana životního prostředí, tepelná ochrana a tepelná izolace, vynikající zvuková izolace a silná odolnost proti korozi.

nedostatek:

Jsou vyrobeny z přírodního čistého masivního dřeva, navíc, pokud je kvalita masivního dřeva v pozdější fázi nekvalifikovaná a dehydratovaná, dojde při používání k deformaci a popraskání dvířek z masivu a snadno se smrští jádro dvířek.

cena:

V současné době má většina masivních dřevěných dveří na trhu zamezit deformaci dřevěných dveří.Masiv je opracován dvakrát, aby se odstranila dřevnatost samotného dřeva.Většinou se vyrábí z masivu prstovými spoji, což snižuje náklady na samotné dveře z masivního dřeva Sen z masivního dřeva.

Cena těchto dřevěných dveří je většinou 2 000 až 3 000 a cena čistých dveří z masivního dřeva na trhu většinou nad 4 000.

2. Kompozitní dveře z masivního dřeva

Jádro dveří je většinou lepeno borovicí, jedlí a dalšími materiály, exteriér je polepen MDF a masivní dřevěnou dýhou.

Nedá se snadno prasknout, deformovat, zvuková izolace, ochrana životního prostředí, otěruvzdornost, nárazuvzdornost a cena je poměrně drahá.Má velmi dobrý pocit z masivního dřeva.

Snadno narazit, špatný vodotěsný výkon

Cena se určuje podle toho, kolik dřeva je uvnitř dřevěných dveří naplněno, a vybírá se také podle materiálu povrchu dřevěných dveří. Cena je přes 1tis.

3. Lisované dveře

Dveřní panel je tvarovaná deska z vláken s vysokou hustotou a vnitřní dřevěný čtvercový rám a výplň jsou duté.

Žádné deformace, praskání, odolnost proti hmyzu a korozi.

Není odolný proti nárazům, má špatnou zvukovou izolaci a špatný cit v ruce.

Cena: pod 1tis.

4. Dveře bez laku

Bezbarvé dveře, jak už název napovídá, jsou dveře, které není třeba znovu natírat.V současnosti většina bezbarvých dveří na trhu označuje dveře z PVC dýhy.

Povrch produktu může být bez nátěru, což může účinně zabránit hrozným následkům jedovatého plynu emitovaného do vzduchu.

Je snadno ovlivňován vlhkou teplotou a faktory vzduchu, což způsobuje praskání a deformaci povrchu a již nelze opravovat.

Cena značkových bezbarvých dveří je většinou 1k-2k a ty obyčejné většinou pod 1k.

Za druhé, nákupní dovednosti vnitřních dřevěných dveří

1. Zeptejte se výrobce na materiál a konfiguraci dřevěných dveří

Jaká je tloušťka dřevěných dveří? Národní standard nebo nestandard? Je vnitřní výplň dřevěná nebo papírová a jaký je výplňový poměr dřeva? Je výrobcem místní dílna nebo běžný výrobce? Jak dlouhá je záruka? Na výrobce je třeba jasně položit mnoho podrobných otázek.

2. Určete odpovídající hardware

Jaké jsou dodávány dřevěné dveře? Jaké věci je třeba přidat? Zda je k dispozici nějaké kování, jako jsou panty, kryty dveří, lemování, zámky, zarážky dveří, kliky atd., zda jsou zahrnuty instalační poplatky a poplatky za horní patro, nezapomeňte se před zadáním objednávky zeptat.

3. Nakupujte

Při nákupu dřevěných dveří musíte nakupovat. Přejděte do luxusních nákupních center a poté na levný trh, kde najdete další srovnání. Podívejte se na zpracování výrobce, povrchový lesk, pocit a hmotnost a kvalitu kování. Je mnoho detailů, které musíte zajít na trh, abyste je viděli sami, nestačí se jen podívat na obrázky na internetu.

Pokud majitel nemá čas, vybírejte ke koupi drahé nebo velké značky s dobrou poprodejní zárukou a obchod se silnou značkou.

4. Podívejte se na úroveň mistra

Můžete si domluvit s majitelem prodejny změření rozměru dveří a podívat se na mistrovské chápání odborných znalostí a na úroveň zpracování a montáže, ale to je pracnější a nehodí se pro zaneprázdněné mladé lidi.

5. Rezervní důkazy

Všechny podrobné záležitosti, které byly sděleny černé na bílém, napište na objednávku nebo smlouvu a obě strany to po potvrzení podepíší a zapečetí.Pokud se později vyskytne problém, bude snazší řešit žalobu.

6. Sledujte trend nákupu

Pokud si přítel koupil dřevěné dveře, podívejte se na kvalitu svého přítele a sledujte trend nákupu.

Tři, klíčové body nákupu dřevěných dveří

1. Materiál

Materiály a pomocné materiály dřevěných dveří přímo určují kvalitu dřevěných dveří.

2. Ochrana životního prostředí

Zda jsou dřevěná dvířka sama o sobě šetrná k životnímu prostředí a jakou značku lepidla je použito, se doporučuje při nákupu dřevěných dvířek zeptat prodejce a vyžádat si certifikát kvality.

3. Tloušťka

Tloušťka standardních dřevěných dveří je 42-50mm.

4. Kryt dveří

Kvalita krytu dvířek přímo určuje životnost dřevěných dvířek.Pokud kryt dvířek není pevný, přímo způsobí pozdější povolení dřevěných dvířek.

5. Barva

Barva dveří může být shodná s barvou podlahy nebo barvou soklové lišty, aby bylo dosaženo celkového efektu prostoru, záleží samozřejmě ještě na celkovém sladění.

4. Tipy pro nákup dřevěných dveří

1. Zaklepat

Poklepejte prsty na povrch dřevěných dveří, poslouchejte zvuk dřevěných dveří, poklepávejte v každém rohu, abyste zjistili, zda je zvuk silný a jednotný, abyste se vyhnuli tomu, že špatní výrobci používají papír jako výplň k oklamání spotřebitelů, pokud povrch dřevěných dveří má silný a rovnoměrný zvuk, pak by kvalita měla být dobrá.

2. Dotkněte se

Dotýkejte se rámu, panelu a rohů dveří rukama, nevyžadují žádné poškrábání, jsou měkké a jemné, postavte se na stranu dveří a podívejte se do světla, abyste viděli, zda je povrch laku na dveřním panelu hrbolatý.

3. Čich

Nejprve otevřete zavřená dvířka, nebo si přičichněte k dřevěným dvířkům zblízka.Pokud ucítíte štiplavý zápach, který způsobuje bolest nosu, suché oči, slzení očí, kýchání atd., samotné dřevěné dveře obsahují vysoký obsah formaldehydu a měly by být vybrány opatrně.

Pět, poprodejní servis

Pokud je výrobce schopen dodat zboží včas, zda je kvalita montáže kvalifikovaná, jaký je vzhled výrobku a zda se problémy jako deformace a praskání v pozdějším období vyřeší, určitě se zeptejte.

Read more at: formal dresses online | cheap formal dresses melbourne

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.