Jak nakupovat interiérové ​​dveře a na jaké detaily je třeba při dekoraci věnovat pozornost

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 27. 07. 2021,  0x


Bez ohledu na výběr dveří je to velmi malá část, ale hraje velmi důležitou roli v celé rodinné výzdobě. Dobré vnitřní dřevěné dveře mohou hrát roli v celkovém vnitřním prostoru, takže při nákupu dřevěných dveří musí být každý. Další informace o příslušné znalosti.

Na trhu je mnoho druhů dřevěných dveří, různé materiály, řemeslné zpracování a různé značky. Také jsem dříve obdržel soukromé zprávy od mnoha přátel, takže vám dnes chci dobře vysvětlit průvodce nákupem dřevěných dveří v interiéru.

1. Druhy vnitřních dřevěných dveří

1. Dveře z masivního dřeva

Přírodní masivní dřevo, stejný materiál uvnitř i vně, stejné druhy stromů.

výhoda:

Přirozená ochrana životního prostředí, ochrana tepla a tepelná izolace, vynikající zvukový izolační účinek a silná odolnost proti korozi.

nedostatek:

Je vyrobena z přírodního čistého masivního dřeva. Navíc, pokud bude kvalita masivního dřeva v pozdější fázi nekvalifikována a dehydratována, dveře z masivního dřeva se během používání zdeformují a prasknou a deska jádra dveří se snadno zmenší.

cena:

V současné době je většina dveří z masivního dřeva na trhu zabraňovat deformaci dřevěných dveří. Masivní dřevo je zpracováno dvakrát, aby se odstranila dřevnatost samotného dřeva. Vyrábí se většinou z masivního dřeva spoji prstů, což snižuje náklady na samotné dveře z masivního dřeva, díky nimž je mnoho majitelů přáteli Sen z masivního dřeva.

Cena tohoto typu dřevěných dveří je většinou 2k-3k a cena dveří z čistého masivního dřeva na trhu je většinou nad 4k.

2. Kompozitní dveře z masivního dřeva

Jádro dveří je většinou přilepeno borovicí, jedlí a jinými materiály a vnější strana je oblepena MDF a dýhou z masivního dřeva.

Není snadné prasknout, deformovat, zvuková izolace, ochrana životního prostředí, odolnost proti otěru, odolnost proti nárazu, cena je relativně drahá a má velmi dobrý pocit z masivního dřeva.

Snadno narazit, špatný vodotěsný výkon

Cena se určuje podle toho, kolik dřeva je uvnitř dřevěných dveří vyplněno, a vybírá se také podle materiálu povrchu dřevěných dveří. Cena je více než 1 tis.

3. Lisované dveře

Dveřní panel je tvarovaná deska s vysokou hustotou vláken a vnitřní dřevěný čtvercový rám a výplň jsou duté.

Žádné deformace, praskání, odolnost proti hmyzu a korozi.

Není odolný vůči nárazům, špatné zvukové izolaci a špatnému pocitu z ruky.

Cena: Pod 1k.

4. Dveře bez laku

Bezbarvé dveře, jak název napovídá, jsou dveře, které není třeba znovu lakovat.V současné době se většina bezbarvových dveří na trhu týká dveří z dýhy z PVC.

Povrch výrobku může být bezbarvý, což účinně zabrání strašlivým následkům jedovatého plynu emitovaného do vzduchu.

Je snadno ovlivněn vlhkou teplotou a faktory vzduchu, což způsobí, že povrch praskne a deformuje se a již se nebude opravovat.

Cena značkových dveří bez barvy je většinou 1k-2k a ty běžné jsou většinou pod 1k.

Dva, dovednosti nákupu dřevěných vnitřních dveří

1. Zeptejte se výrobce na materiál a konfiguraci dřevěných dveří

Jaká je tloušťka dřevěných dveří? Národní standard nebo nestandardní? Je vnitřní výplň vyrobena ze dřeva nebo papíru a jaký je poměr výplně dřeva? Je výrobcem místní dílna nebo běžný výrobce? Jak dlouhá je záruka? Je třeba jasně položit mnoho podrobných otázek ohledně výrobce.

2. Určete odpovídající hardware

Jaké jsou dřevěné dveře dodávány? Jaké věci je třeba přidat? Ať už je k dispozici nějaký hardware, jako jsou závěsy, kryty dveří, lemovací linie, zámky, zarážky dveří, kliky atd., Zda jsou zahrnuty poplatky za instalaci a poplatky za patro, nezapomeňte se zeptat před zadáním objednávky.

3. Nakupujte

Chcete-li koupit dřevěné dveře, musíte se porozhlédnout. Přejděte do nákupních center vyšší třídy a poté na trh nižší třídy a podívejte se na další srovnání. Podívejte se na zpracování výrobce, povrchový lesk, vzhled a váhu a kvalitu hardwaru? Mnoho podrobností musí jít na trh, abyste viděli více sami, nestačí jen prohlížení obrázků na internetu.

Pokud majitel nemá čas, vyberte si drahé nebo velké značky ke koupi s dobrou poprodejní zárukou a obchod se silnou značkou.

4. Podívejte se na úroveň pána

Můžete si domluvit schůzku s majitelem obchodu, abyste změřili velikost dveří a podívali se na mistrovo chápání odborných znalostí a úroveň zpracování a instalace, ale je to pracnější a nevhodné pro zaneprázdněné mladé lidi.

5. Rezervní důkazy

Napište všechny podrobné problémy, které byly sděleny černobíle na objednávku nebo smlouvu, a obě strany po potvrzení podepíší a zapečetí. Pokud nastane problém později, bude snazší řešit žalobu.

6. Sledujte trend nákupu

Pokud si přítel koupil dřevěné dveře, podívejte se na kvalitu svého přítele a podle trendu je kupte.

Tři, klíčové body nákupu dřevěných dveří

1. Materiál

Materiály a pomocné materiály dřevěných dveří přímo určují kvalitu dřevěných dveří.

2. Ochrana životního prostředí

Ať už jsou samotné dřevěné dveře šetrné k životnímu prostředí a jaká značka lepidla se používá, doporučuje se při nákupu dřevěných dveří požádat prodejce o certifikát kvality.

3. Tloušťka

Tloušťka standardních dřevěných dveří je 42-50 mm.

4. Kryt dveří

Kvalita krytu dveří přímo určuje životnost dřevěných dveří.Pokud není kryt dveří silný, způsobí to v pozdější fázi přímé uvolnění dřevěných dveří.

5. Barva

Barva dveří může být stejná jako barva podlahy nebo stejná barva jako soklová čára, takže lze dosáhnout celkového efektu prostoru. Samozřejmě stále záleží na celkovém efektu shody.

4. Tipy pro nákup dřevěných dveří

1. Klepejte

Prsty zaklepejte na povrch dřevěných dveří, poslouchejte zvuk dřevěných dveří, poklepejte na každém rohu, abyste zjistili, zda je zvuk silný a rovnoměrný, aby se zabránilo špatným výrobcům, kteří používají papír jako plnivo k oklamání spotřebitelů, pokud povrch dřevěných dveří má silný a rovnoměrný zvuk, pak by kvalita měla být dobrá.

2. Dotkněte se

Dotkněte se rukou rámu, panelu a rohů dveří, aniž byste museli škrábat, jemně a jemně, stát na boku dveří a dívat se na světlo, abyste zjistili, zda povrch laku panelu dveří není hrbolatý.

3. Vůně

Nejprve otevřete zavřené dveře nebo zblízka zavoňejte dřevěné dveře.Pokud je pronikavý zápach způsobující bolavý nos, suché oči, slzící oči, kýchání atd., Samotné dřevěné dveře obsahují vysoký obsah formaldehydu a je třeba je pečlivě vybírat .

Pět, poprodejní služby

Nezapomeňte se zeptat, zda může výrobce dodat zboží včas, zda je kvalita instalace kvalifikovaná, jaký je vzhled produktu a zda budou vyřešeny problémy, jako je deformace a praskání v pozdější fázi.Read more at:formal dresses adelaide | red formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.