Jak nosit tlustý zimní kabát, aniž byste byli nafoukaní

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 17. 11. 2021,  0x


Pokud jde o věci vhodné pro ženy ve věku 40 až 50 let v zimě, je bezpodmínečně nutné zmínit všemožné tlusté kabáty. Na jednu stranu, protože ženy středního věku věnují větší pozornost udržení tepla a praktičnosti než mladí lidé, neobětují teplotu kvůli milosti a při oblékání mají tendenci volit teplé a tlusté dlouhé kabáty.

Na druhou stranu silné kabáty dokážou navodit pocit zimní atmosféry a umocnit atmosféru, jako jsou těžké dlouhé kabáty, péřové bundy a tak dále. Při srovnávání těchto předmětů však musíte věnovat pozornost dovednostem, abyste se vyhnuli nafouklému oblečení. Tentokrát se podíváme na to, jak nosit tlusté zimní kabáty, aniž byste byli nafoukaní? Učte se z pěti technik japonských různých a je příliš módní nosit podle nich!

1. Silný kabát + cigaretové kalhoty

Takzvané kalhoty na cigarety označují především rovné kalhoty s úzkými a úzkými trubkami nohavic.Největším rysem je, že jsou hladce střiženy, aniž by zdůrazňovaly smysl pro křivky, a přestože jsou kalhoty úzké, nepřilnou k pokožce jako punčocháče.

Tento typ kalhot má mnoho výhod. Například rovné střihy mohou zdůraznit smysl pro upravenost. V zimě, když nosíte tlustý a nadýchaný kabát, můžete v podstatě bez velké námahy vyřešit nadýmání a prokrastinaci šatů. posílit pocit čistoty.

Za druhé, střih cigaretových kalhot je jednoduchý a linie hladké. Ve srovnání s běžnými kalhotami je snazší vyjádřit formální a zdatnou stránku žen ve věku 40 a 50 let. Jsou decentnější, elegantnější a intelektuálnější, jako například na pracovišti a denní nošení.

Cigaretové kalhoty se většinou vyrábí z obleků, tedy kalhot na cigarety.V zimě volte stejnou barvu nebo přilehlé barvy jako tlusté kabáty, aby barevně sladící přechod mezi svrškem a spodkem byl velmi přirozený, opticky zdůrazňoval vysokou postavu a rovné nohy.Štíhlé.

Dýmkové kalhoty jsou však formálnější a pracoviště nechce být příliš strnulé, můžete použít špičaté boty, krátké kozačky nebo bílé boty, abyste sladili a vyvodili barevnější módní styl.

2. Silný kabát + sukně

Metoda kombinování tlustých kabátů se sukněmi má v podstatě změnit efekt nošení přes spodky, ale liší se od cigaretových kalhot.

Cigaretové kalhoty kladou důraz na jednoduchost, rafinovanost a formálnost oblékání, sukně zase na romantický a lehký styl oblékání.Jsou velmi vhodné pro čtyřicátníky a padesátnice, které netouží po ženském vzhledu.

Použití silných kabátů ke kombinování sukní samozřejmě nevyžaduje, abychom si vybírali různé hravé sukně. Obecně lze říci, že sukně by měly také barevně nebo střihově odrážet tlusté kabáty. Zkuste volit jednodušší a atmosféričtější styly sukní.

3. Silný kabát + široké kalhoty s vysokým pasem

Široké kalhoty s vysokým pasem se obvykle používají k vyjádření šik a ležérní stránky nositelky, což je v souladu s temperamentem žen středního věku, ale při nošení tlustého kabátu to většina lidí přímo přeskočí.

Koneckonců, široké kalhoty používají volné nohavice, které se snadno dále nafouknou, pokud nejsou správně sladěné. V tomto ohledu se můžeme poučit z japonského různého přístupu. Nejprve zvolte stažené kalhoty s vysokým pasem a širokými nohavicemi a použijte nařasené materiály, abyste zdůraznili smysl pro hloubku.

Za druhé, široké kalhoty volí co nejvíce smršťující se barvy, tedy tmavé barvy jako černá, tmavě šedá, tmavě modrá a tmavě hnědá, které jsou opticky tenčí.

Konečně se můžete při nošení odvolávat na tyto dva detaily.První volbou je lehce designový vnitřní model, nebo tmavě zelený, karamelový, oranžovo-červený slim svetr s vysokým výstřihem, tyto vnitřní modely jsou plné poutavých index a uvolněný pohled jinam.

Snažte se nenosit tlusté kabáty s pasem nebo přezkami.Noste je otevřené jako výše, aby byly atmosféričtější.Proporce můžete upravit také pomocí designu s vysokým pasem.

Za čtvrté, tlustý kabát + úzký střih uvnitř

V zimě může cesta ke zmenšení nafouklé husté srsti začít i zevnitř, což se odráží i v každodenních nejrůznějších.

Za prvé, protože tlustý kabát sám o sobě má velký smysl pro objem, nemůžete při výběru vnitřního stylu zvolit tlustý svetr s velkým smyslem pro objem.Můžete zkusit slim-fit tenké základní svetry, základní svetry, půl vysoké límečky nebo vysoké límečky.Nejlepší.

Zde je detail, kterému je třeba věnovat pozornost, styl košile s úzkým dnem by měl být co nejjednodušší, aby se dala nosit sama v interiéru.

Druhým je začít s barvou zevnitř. Pro jednoduchý příklad, když je barva tlustého kabátu tmavá a opuštěná, jako je černá, tmavě šedá nebo tmavě modrá, můžete naskládat bílou základní košili, abyste zvýšili jas. tvaru.

Znalci kolokace mohou samozřejmě vyzkoušet i barevný kontrast khaki + červená, hnědá + zelená nebo černá + karamel.

5. Silný kabát + krátké kozačky

V zimě, pokud nechcete nosit tlustý kabát, abyste se cítili nafouklí, mohou ženy ve 40 a 50 letech začít i s botami.

Jednodušší a snazší způsob ovládání je zkombinovat krátké kozačky Krátké kozačky zahřejí, jsou praktické a drzé Kombinace tlustých kabátů a péřových bund může vyřešit otok a nafouklý pocit celkových šatů.

Stejně jako krátké kozačky, kozačky Martin nebo krátké kozačky Chelsea mají také smysl pro módu s přihlédnutím k teplu a módě.Read more at:navy formal dress | white formal dress australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.