Jak se v létě nosit v pohodě a pohodlně

Svět zítřka

Přidal plunkett, dne 23. 06. 2021,  0x


Vzhledem k tomu, že je počasí každým dnem teplejší, horká letní sezóna je na cestě, ale u žen se zdá, že s prodloužením letních dnů čas pro sebe neroste. Každý den v "krásné ven ze dveří" a dojíždění domů po celém "pocení" opakovaně skákat, cítit šatníku vždy chybí osvěžující a chladné oblečení.

Někdy není ani čas na večeři s několika přáteli, nebo navštívit rodinu a přátele, natož převléknout se do chladného letního oblečení pro sezónu.

Že chtít osvěžující a chladné chtít ušetřit čas pro ženu, jak nosit, aby bylo možné rychle ochladit a ochladit a neztratit estetické cítění? Jaké oblečení může těmto potřebám vyhovět?

To se nestalo, „vzduchové kalhoty“ se objevily ve volání desítek milionů žen a slabě se staly populárním trendem, který se šíří napříč všemi věky ženského srdce. Dnes budeme hovořit o ženě v letním oblečení "vzduchové kalhoty", které přemýšlejí.

Co jsou vzduchové kalhoty

1. Látkový materiál

Ve tkanině vzduchových kalhot je mnoho materiálů. Letní oblečení, hlavně šifon, hedvábí, propustnost vzduchu je dobré, ale také chladné a hladké a většina kategorií má určitý smysl pro věšení. Mezi nimi je hedvábí hladší, ale pružnost je menší a verze finalizuje design obtížněji, je vhodnější pro nošení doma ve volném čase a šifonová tkanina je obecně elegantnější, lehká, měkký pocit je plný flexibility a finalizuje design pro dlouhou dobu není snadné deformovat, vhodnější pro ženy na dojíždění.

2. Design

Vzduchové kalhoty pro dojíždění. Přicházejí ve dvou stylech: těsné nohy a široké nohy. Vázané nohy vzduchových kalhot, více nakloněné sportovnímu větru, zvýrazní křivku kyčle a nohy, vhodné pro kyčle rovnější, tenká stehna mladých žen; A vzduchové kalhoty se širokými nohavicemi jsou v podstatě rovné trubice, požadavky na kyčle nejsou tak vysoké a mohou blokovat přebytečné maso pod přirozeným zahaleným pocitem látky, který je pro ženy snadněji pěstovatelný, zvláště vhodný pro.

3. Barva

Barva širokých nohavic je více, existuje 6, 7 druhů běžných. Bílá a černá jsou dobré pro všechny tóny pleti a věkové kategorie, ale v létě mohou být jednotvárné. Takže můžete zvážit světlou barvu kávy, aqua a tak dále, tyto barvy mohou nejen pomoci rozjasnit barvu pleti, ale také vhodnější pro tmavou barvu pleti žen, živou a neztratit atmosféru. Je třeba poznamenat, že toto je barva kalhot. Barva v blízkosti obličeje by měla být viděna samostatně a neměla by být zaměňována.

Zadruhé, kolokace

Kromě své lehkosti a prodyšnosti jsou vzduchové kalhoty také oblíbené, protože jsou všestranné a všestranné. Sloučení různých topy bude produkovat různé efekty a styl oblékání.

1. Košile + vzduchové kalhoty

Kombinace košile a vzduchových kalhot je perfektní. Tričko odemyká dvě knoflíky, které ladí se vzduchovými kalhotami, již zvyšuje rekreační pocit, může také zdobit linii krku, styl, který umožňuje celému vzhledu pole povinností a není nepružný, ukazuje intelektuální eleganci, která dává ženě.

Poté můžete košili uvázat do kalhot, abyste vylepšili linii pasu a vizuálně osobu podélně zvedli. To je vhodnější pro lidi s plochým podbřiškem a bez hrdého masa. Pokud je spodní část břicha více, je tu malé břicho, můžete svázat pouze polovinu, ponechat polovinu venku, současně zakrýt spodní břicho, může také hrát roli při zlepšování linie pasu.

Tričko + vzduchové kalhoty

Kromě toho, že jsou vzduchové kalhoty schopné na pracovišti zářit, jsou také dobrým pomocníkem v každodenním životě. Jako univerzální kočička, jak nemůžete kombinovat s tričkem? Chcete-li být formální a zralí, můžete si do pasu dát bavlnu T, abyste vylepšili linii pasu a zároveň natáhli nohu dlouhou, vypadá čistě a elegantně; Pokud chcete být volný a ležérní, můžete ho nechat rozložit venku, ale pozor na tričko nemůže být příliš dlouhé, nejlépe nad boky, jinak se celá osoba bude zdát relativně krátká.

3. Jiné + vzduchové kalhoty

Samozřejmě existuje spousta dalších topů, jako jsou ramenní a svetry, které lze nosit se vzduchovými kalhotami. Nejpohodlnější metodou kolokační bundy je stejné barevné oddělení, pohodlné a rychlé, které zjevně může prodloužit výšku osoby. Stejné barevné místo by mělo věnovat pozornost příliš monotónnímu místu, může použít náramek, brýle a další doplňky k rozjasnění nebo zvolit složitější styl bundy, zvýšit celkový smysl pro hierarchii a design.

Kromě toho, pokud je barva růžová, zelená atd., Měli bychom věnovat pozornost bílému místu v oblasti obličeje a krku, dávat pozor na příliš světlou barvu, aby obličej vypadal černý, doporučit prak, rameno a další velké styl nahé kůže. Do té doby, linie pasu vynikající také nemůže ignorovat, může čekat na buc.Read more at:formaldressau | https://www.formaldressau.com/blogs/news/the-ultimate-guide-to-formal-dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.