Jak si vybrat a koupit interiérové ​​dveře a jakým detailům je třeba při výzdobě věnovat pozornost

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 14. 09. 2021,  0x


Bez ohledu na výběr dveří je velmi malá část, ale hraje velmi důležitou roli v celé rodinné výzdobě. Dobré vnitřní dřevěné dveře mohou hrát roli v celkovém vnitřním prostoru, takže při nákupu dřevěných dveří musí být každý. Další informace o příslušné znalosti.

Na trhu je mnoho typů dřevěných dveří, různé materiály, řemeslné zpracování a různé značky. Také jsem již dříve obdržel soukromé zprávy od mnoha přátel, takže vám dnes chci poskytnout dobré vysvětlení průvodce nákupem interiérových dřevěných dveří.

1. Typy interiérových dřevěných dveří

1. Dveře z masivního dřeva

Přírodní masivní dřevo, stejný materiál uvnitř i vně, stejné druhy stromů.

výhoda:

Přirozená ochrana životního prostředí, ochrana tepla a tepelná izolace, vynikající zvukově izolační účinek a silná odolnost proti korozi.

nedostatek:

Je vyroben z přírodního čistého masivního dřeva.Kromě toho, pokud je kvalita masivního dřeva nekvalifikovaná a později dojde k dehydrataci, dveře z masivu se během používání deformují a prasknou a deska jádra dveří se snadno zmenší.

cena:

V současné době má většina dveří z masivu na trhu zabránit deformaci dřevěných dveří. Masivní dřevo je dvakrát zpracováno, aby se odstranila dřevnatost samotného dřeva. Většinou je vyrobeno z masivního dřeva spojením prstů, což snižuje náklady na samotné dveře z masivního dřeva, díky nimž se mnoho majitelů přátelí.

Cena tohoto typu dřevěných dveří je většinou 2k-3k a cena dveří z čistého masivního dřeva na trhu je většinou nad 4k.

2. Kompozitní dveře z masivního dřeva

Jádro dveří je převážně lepené borovicí, jedlí a dalšími materiály a vnější strana je nalepena MDF a dýhou z masivu.

Není snadné prasknout, deformovat se, zvuková izolace, ochrana životního prostředí, odolnost proti oděru, odolnost proti nárazu, je drahá a má velmi dobrý pocit z masivního dřeva.

Snadné narážení, špatný vodotěsný výkon

Cena je dána množstvím dřeva naplněným uvnitř dřevěných dveří a vybírá se také podle materiálu povrchu dřevěných dveří. Cena je více než 1 tis.

3. Lisované dveře

Dveřní výplň je z tvarované desky s vysokou hustotou a vnitřní dřevěný hranatý rám a výplň jsou duté.

Žádné deformace, praskání, odolnost proti hmyzu a korozi.

Není odolný vůči nárazům, špatné zvukové izolaci a špatnému pocitu z ruky.

Cena: pod 1 tis.

4. Dveře bez nátěru

Dveře bez nátěru, jak název napovídá, jsou dveře, které není třeba znovu natírat.V současné době většina bezbarvých dveří na trhu odkazuje na dýhované dveře z PVC.

Povrch výrobku lze natřít bez nátěru, což může účinně zabránit strašným následkům jedovatého plynu emitovaného ve vzduchu.

Je snadno ovlivněn vlhkou teplotou a vzdušnými faktory, což způsobí popraskání a deformaci povrchu a již nebude opravován.

Cena značkových bezbarvých dveří je většinou 1k-2k a běžné jsou většinou pod 1k.

Dvě dovednosti při nákupu dřevěných dveří v interiéru

1. Zeptejte se výrobce na materiál a konfiguraci dřevěných dveří

Jaká je tloušťka dřevěných dveří? Národní standard nebo nestandard? Je vnitřní výplň vyrobena ze dřeva nebo papíru a jaký je poměr výplně dřeva? Je výrobce místní dílna nebo pravidelný výrobce? Jak dlouhá je záruka? Na výrobce je třeba jasně položit mnoho podrobných otázek.

2. Určete odpovídající hardware

Jaké jsou dřevěné dveře dodávány? Jaké věci je třeba přidat? Zda je k dispozici nějaký hardware, jako jsou závěsy, kryty dveří, lemovací linie, zámky, zarážky dveří, kliky atd., Zda jsou zahrnuty poplatky za instalaci a poplatky v patře, se před objednáním zeptejte.

3. Nakupujte

Chcete-li si koupit dřevěné dveře, musíte se porozhlédnout. Přejít do špičkových nákupních center a poté na levný trh, kde uvidíte další srovnání. Podívejte se na zpracování výrobce, lesk povrchu, pocit a hmotnost a kvalitu hardwaru? Mnoho detailů potřebuje jít na trh, abyste viděli více sami, pouhé prohlížení obrázků na internetu nestačí.

Pokud majitel nemá čas, vyberte si k nákupu drahé nebo velké značky s dobrou zárukou po prodeji a obchod se silnou značkou.

4. Podívejte se na úroveň mistra

Můžete si domluvit schůzku s majitelem obchodu a změřit velikost dveří a podívat se na to, jak mistr porozuměl odborným znalostem a úrovni zpracování a instalace, ale je to pracnější a nehodí se pro zaneprázdněné mladé lidi.

5. Rezervujte důkazy

Na objednávku nebo smlouvu napište černobíle všechny podrobné problémy, které byly sděleny, a obě strany po potvrzení podepíší a zapečetí. Pokud bude problém později, bude snazší vypořádat se se soudním sporem.

6. Sledujte trend nákupu

Pokud si přítel koupil dřevěné dveře, podívejte se na kvalitu svého přítele a postupujte podle trendu jeho nákupu.

Za tři, klíčové body nákupu dřevěných dveří

1. Materiál

Materiály a pomocné materiály dřevěných dveří přímo určují kvalitu dřevěných dveří.

2. Ochrana životního prostředí

Zda jsou samotné dřevěné dveře šetrné k životnímu prostředí a jaká značka lepidla se používá, doporučujeme se při nákupu dřevěných dveří zeptat prodavače a požádat o certifikát kvality.

3. Tloušťka

Tloušťka standardních dřevěných dveří je 42-50 mm.

4. Kryt dveří

Kvalita krytu dveří přímo určuje životnost dřevěných dveří.Pokud kryt dveří není silný, způsobí to v pozdější fázi přímo uvolnění dveří.

5. Barva

Barva dveří může být stejná jako barva podlahy nebo barva soklové lišty, aby bylo možné dosáhnout celkového efektu prostoru, samozřejmě stále záleží na celkovém efektu sladění.

4. Tipy na nákup dřevěných dveří

1. Zaklepat

Klepejte na povrch dřevěných dveří prsty, poslouchejte zvuk dřevěných dveří, poklepáním na každém rohu zjistěte, zda je zvuk silný a jednotný, abyste se vyhnuli špatným výrobcům, kteří používají papír jako výplň k oklamání spotřebitelů, pokud povrch dřevěných dveří má silný a rovnoměrný zvuk, pak by měla být kvalita dobrá.

2. Stiskněte

Dotkněte se rukama rámu, panelu a rohů dveří, nevyžadujte žádné škrábání, měkké a jemné, stojte na boku dveří a dívejte se do světla, abyste zjistili, zda lakovaný povrch dveřního panelu působí hrbolatě.

3. Vůně

Otevřete nejprve zavřené dveře, nebo zblízka zavolejte dřevěné dveře. Pokud je cítit štiplavý zápach, který způsobuje bolest v nose, suché oči, slzení očí, kýchání atd., Samotné dřevěné dveře obsahují vysoký obsah formaldehydu a měly by být vybírány pečlivě .

Pět, poprodejní servis

Pokud může výrobce dodat zboží včas, zda je kvalita instalace kvalifikovaná, jaký je vzhled výrobku, a pokud budou vyřešeny problémy, jako je deformace a praskání v pozdějším období, určitě se zeptejte.Read more at:red formal dresses | black formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.