Jak si vybrat interiérové ​​dveře a jaké detaily je třeba věnovat pozornost při výzdobě?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 16. 05. 2022,  0xNedívejte se na výběr dveří je velmi malý článek, ale hraje velmi důležitou roli ve výzdobě celé rodiny Dobré interiérové ​​dřevěné dveře mohou hrát třešničku na dortu pro celkový vnitřní prostor, takže každý musí kupte si dřevěné dveře. Zjistěte o nich více.

Na trhu je mnoho druhů dřevěných dveří, různé materiály, různé řemeslné zpracování a různé značky a již dříve jsem dostával mnoho soukromých dopisů od přátel, proto bych vám dnes rád dobře vysvětlil průvodce výběrem interiérových dřevěných dveří .

1. Typy vnitřních dřevěných dveří

1. Dveře z masivního dřeva

Přírodní masivní dřevo, stejný materiál uvnitř i venku, stejná dřevina.

výhoda:

Přirozená ochrana životního prostředí, tepelná izolace, vynikající zvuková izolace, silná odolnost proti korozi.

nedostatek:

Jsou vyrobeny z přírodního čistého masivního dřeva, a pokud je kvalita masivního dřeva nekvalifikovaná, což má za následek dehydrataci v pozdější fázi, dřevěné masivní dveře se zdeformují, popraskají a jádro dveří se během používání snadno smrští.

cena:

Většina masivních dřevěných dveří na trhu má zabránit deformaci dřevěných dveří.Druhé opracování masivního dřeva se provádí za účelem odstranění dřevnatosti samotného dřeva.Většina masivních dřevěných dveří je vyrobena z masivního dřeva prstového spár, což snižuje náklady na samotné dveře z masivu a dělá mnoho přátel majitelů.Sen z masivu.

Cena těchto dřevěných dveří je většinou 2 000 - 3 000 a cena čistě masivních dřevěných dveří na trhu je více než 4 000.

2. Kompozitní dveře z masivního dřeva

Jádro dveří je většinou vyrobeno z borovice, jedle a dalších materiálů lepených k sobě, vnější MDF a masivní dřevěná dýha jsou lepené.

Není snadné prasknout a deformovat, zvuková izolace, ochrana životního prostředí, odolnost proti opotřebení, odolnost proti nárazu jsou dobré, cena je drahá a má velmi dobrý pocit z masivního dřeva.

Snadno narazit, špatný vodotěsný výkon

Cena se určuje podle toho, jak je dřevem vyplněno uvnitř dřevěných dveří, a vybírá se také podle materiálu povrchu dřevěných dveří. Cena je přes 1tis.

3. Lisované dveře

Dveřní panel je lisovaný panel z vláken s vysokou hustotou, s vnitřním dřevěným čtvercovým rámem a výplní, která je dutá.

Žádné deformace a praskání, ochrana proti hmyzu a korozi.

Nesnáší nárazy, špatnou zvukovou izolaci a špatný pocit z ruky.

Cena: pod 1tis.

4. Dveře bez laku

Dveře bez laku, jak název napovídá, jsou dveře, které není třeba znovu natírat.V současné době většina bezbarvých dveří na trhu označuje dveře z PVC dýhy.

Povrch výrobku může být vyroben bez nátěru, což může účinně zabránit hrozným následkům způsobeným jedovatým plynem emitovaným do vzduchu.

Je snadno ovlivněn vlhkostí a faktory vzduchu, což způsobuje praskání a deformaci povrchu a již se neopravuje.

Cena značkových bezbarvých dveří je většinou 1k-2k a ty obyčejné většinou pod 1k.

Za druhé, dovednosti při nákupu interiérových dřevěných dveří

1. Zeptejte se výrobce na materiál a konfiguraci dřevěných dveří

Jaká je tloušťka dřevěných dveří? Národní standard nebo nestandard? Zda je vnitřní výplň dřevěná nebo kartonová a jaký je poměr výplně dřeva? Je výrobcem místní dílna nebo běžný výrobce? Jak dlouhá je záruka? Výrobce musí jasně položit mnoho podrobných otázek.

2. Určete odpovídající hardware

Jaké jsou dodávány dřevěné dveře? Jaké věci vyžadují peníze navíc? Zda je některé kování, jako jsou panty, kryty dveří, okrajové linie, zámky, sání dveří, kliky atd., kompletní, zda jsou zahrnuty instalační poplatky a poplatky nahoře, nezapomeňte se před zadáním objednávky jasně zeptat.

3. Nakupujte

Při nákupu dřevěných dveří musíte nakupovat, chodit do luxusních nákupních center a pak na levné trhy, abyste viděli více srovnání a viděli, jak je výrobcem kvalita zpracování, povrchový lesk, pocit, hmotnost a kvalita kování? Pro mnoho detailů se musíte jít podívat na trh a nestačí se podívat na obrázky na internetu.

Pokud majitel nemá čas, vyberte si ke koupi drahé nebo velké značky s dobrou poprodejní zárukou a výkladní skříně se silnou značkou.

4. Podívejte se na úroveň mistra

Můžete si domluvit schůzku s majitelem obchodu, abyste změřili velikost dveří, abyste viděli, jak mistr rozumí odborným znalostem a úrovni zpracování a instalace, ale je to pracnější a není vhodné pro mladé lidi, kteří jsou zaneprázdněni prací .

5. Rezervní důkazy

Všechny údaje, které byly sděleny, by měly být napsány černobíle na objednávce nebo smlouvě, po potvrzení oběma stranami podepsány a zapečetěny.

6. Sledujte trend

Pokud si kamarád koupil dřevěné dveře, je správné sledovat trend, jak je na tom kamarád kvalita.

Tři nákupní místa pro dřevěné dveře

1. Materiály

Materiál a zpracování dřevěných dveří přímo určují kvalitu dřevěných dveří.

2. Ochrana životního prostředí

Zda jsou dřevěné dveře samy o sobě šetrné k životnímu prostředí a jakou značku lepidla je použito, se doporučuje při nákupu dřevěných dveří zeptat prodejce a vyžádat si certifikát kvality.

3. Tloušťka

Tloušťka standardních dřevěných dveří je 42-50mm.

4. Kryt dveří

Kvalita krytu dveří přímo určuje životnost dřevěných dveří Kryt dveří není pevný, což přímo vede ke snadnému uvolnění dřevěných dveří v pozdější fázi.

5. Barva

Barva dveří může být shodná s barvou podlahy, nebo může být shodná s barvou soklové lišty, aby bylo dosaženo celkového efektu prostoru.Samozřejmě záleží na celkovém sladění.

Čtyři tipy na nákup dřevěných dveří

1. Zaklepat

Poklepejte prsty na povrch dřevěných dveří, poslouchejte zvuk dřevěných dveří a zaklepejte na ně v každém rohu, abyste zjistili, zda je zvuk silný a jednotný. Vyhněte se špatným výrobcům, kteří používají papír jako výplň, aby oklamali spotřebitele. povrch dřevěných dveří je silný a jednotný, pak by kvalita měla být dobrá.

2. dotyk

Dotkněte se rámu, panelu a rohu dveří rukama, nevyžadují žádné poškrábání, jsou měkké a jemné a postavte se na stranu dveří, abyste zjistili, zda povrch laku dveřního panelu působí konkávně a konvexně.

3. Čich

Nejprve otevřete zavřená dvířka, nebo přičichněte k vůni dřevěných dvířek z blízké vzdálenosti.Pokud je cítit štiplavý zápach, který vede k bolestem nosu, suchým očím, slzení, kýchání apod., znamená to, že samotné dřevěné dvířka má vysoký obsah formaldehydu a měl by být pečlivě vybírán.

Pět, poprodejní servis

Zda je výrobce schopen dodat včas, zda je kvalita instalace kvalifikovaná, jaký je vzhled výrobku a pokud se v pozdější fázi vyskytnou problémy jako deformace a praskání, určitě se zeptejte.Read more at:green formal dress | pink formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.