Jak vyzdobit koupelny jiných lidí bez dlaždic?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 27. 12. 2021,  0x


Podle představ mnoha majitelů a přátel musí být podlaha a stěna koupelnové dekorace pokryta keramickým obkladem.Keramické obklady sice působí chladným dojmem, jsou velmi kluzké atd., ale jsou velmi voděodolné!

Ale když mnoho majitelů a přátel začalo zdobit, dostali hlubší pochopení, jen aby věděli, že jsme byli dříve mladí a dekorace koupelny se obejde bez dlaždice a zážitek bude lepší!

Nejprve si ohmatejte koupelnu bez obkladů

Bylo mnoho majitelů a přátel, kteří v koupelně nepoužívali keramické obklady.První vizuální dojem byl velmi japonský styl a celá stěna nepůsobila chladně.

Všimněte si, že to není celkové bohatství Japonska, ale majitel si sám vybírá materiály, renovuje starou koupelnu ve svém domě a trvá na tom, že nepoužívá dlaždice.Po skutečném použití je podlaha měkčí, neklouže a velmi snadné na údržbu.

Dnes si povíme něco o materiálech, které nahrazují obklady a dlažby Co to vlastně je? Jaké jsou jejich vlastnosti?

Wall—Lichai Wall Panel

Co je nástěnná deska Li Cai?

Povrch vertikálního řezaného nástěnného panelu je vyroben z PVC pryskyřice pružného a lehkého materiálu.V Japonsku se používá k renovaci celé stěny koupelny.

Jaké jsou vlastnosti

Stěnová deska Li Cai má velmi dobré antibakteriální vlastnosti, odolnost vůči plísním, skvrnám, snadné čištění a další vlastnosti, je také velmi odolná a po instalaci vypadá velmi integrovaně. Existuje také chladný pocit bez dlaždic, o kterých jsme se zmínili dříve.

Konstrukce nástěnné desky Licai

Konstrukce zelených stěnových panelů je obecně poměrně jednoduchá.Nemusí se lepit kus po kuse jako keramické dlaždice, ani se nemusí krásně sešívat.Pracovní náklady budou nižší.Pokud se jedná o starý dům, lze nalepit přímo na obklady.

Po hydroizolaci nového domu je nutné vyrovnat základní vrstvu a následně vydláždit spáry a uzavřít vnitřní a vnější rohy rámu okna a lišty lze přímo použít.

Koupelnová cívka Floor-Dongli

Co je to koupelnová cívka Dongli?

Koupelnové spirálové spirály Dongli, nejblíže, které vidíme denně, se používají v několika toaletách nákupních center.

jaké jsou vlastnosti?

Koupelnové rolky Tori jsou speciální do koupelen a připomínají podlahový pocit v japonských koupelnách. Jsou voděodolné, protiskluzové, antibakteriální, odlehčují, nárazy, pohlcují zvuk, nestudí a dobře se udržují a jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi a starší lidi.

I ve vaně jsem dělal spoustu bublinek. Chodidla nekloužou a nedochází k hromadění vody.

Konstrukce podlahové cívky

Pro stavbu koupelnových vinutých materiálů Dongli, pokud se jedná o rekonstrukci koupelny, lze je na místě nařezat a nalepit přímo na dlaždice.

U nového domu je třeba zpracovat základní vrstvu, aby byla rovná, a poté ji na místě naříznout a uzavřít přímo pomocí antibakteriálního a plísňového uzavíracího lepidla.

Jaké jsou nevýhody koupelny bez obkladů?

Ve srovnání s tím je ochrana životního prostředí u kachlových záchodů v současnosti o něco horší než u keramických obkladů, ale v Japonsku je hojně používána a také splňuje normy použití, takže není třeba se obávat.

Navíc, i když cena těchto materiálů není vysoká, nejsou v současné době dostatečně oblíbené.Je třeba je zakoupit v Japonsku a cena se přirozeně zvýší.Výhodou však je, že náklady na stavbu jsou velmi nízké ve srovnání s keramické dlaždice a celkové náklady jsou v zásadě stejné jako u keramických dlaždic střední až vyšší třídy.

Osvěta pro tradiční kachlovou koupelnu

Japonský styl nemá žádné obklady a koupelna je ohleduplnější ke zkušenostem lidí s koupáním a následným úklidem.Pro naši běžnou koupelnu, pokud chcete vylepšit radost z koupelny, můžete začít měnit od následujících bodů.

1. Protiskluzový, pocit nohou

Obyčejná dlažba je na dotek chladnější, tvrdší, nemá protiskluzový efekt.Na dlažbu můžete položit protiskluzové gumové podložky, i když máte bosé nohy, na dotek je velmi dobrý.

Design přísavky na zadní straně banánové podložky se při koupeli nehýbe.Přední strana má protiskluzovou texturu a není třeba se bát uklouznutí. Je suchá každý den, stačí opláchnout Je to velmi pohodlné a bezproblémové a může také zlepšit pocit z koupání.

2. Antibakteriální a odolný proti plísním

WC all-in-one v japonském stylu nebo toaletní materiály bez kachliček mají velmi dobrý antibakteriální a protiplísňový účinek.

V Číně se mezi umyvadlo a povrch dlaždic používá lepidlo na sklo, které často vytváří plísně a je obtížné je odstranit.

Pomocí gelu na odstranění plísní můžete plíseň na formu vymáčknout a po několika hodinách stání lze skvrny od plísní automaticky odstranit.

Kromě gelu na plísně jej lze použít i v místech, kde je plesnivá toaleta a kontaktní hrana se zemí, plesnivé jsou rohy stěny a vnitřek zástěry pračky.

3. Snadno se čistí

V koupelnách s kachličkami je mnoho mezer a mrtvých rohů a jejich čištění je obtížnější. Nejlepší způsob je připravit si různé ruční nástroje, jako jsou tyto dělené čisticí nástroje, včetně kartáčů na dlaždice, vanových kartáčů, stěračů na podlahu. a stěrače na skleněné přepážky Počkejte na hlavici kartáčku.

Každou pozici koupelny můžete cíleně čistit, úklid koupelny si usnadníte a ušetříte.Dělenový úklidový nástroj se může vyhnout pověšení za dveře koupelny a uložit jej.Read more at:formal dresses brisbane | red formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.