Jaká jsou nejjednodušší místa, kde si můžete stoupnout do jámy v domácím úložišti

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 28. 09. 2021,  0x


Jaké je nejjednodušší šlápnutí do jámy v domácím úložišti? Na jaké detaily si dát pozor? Sdílení zkušeností!

V životě jsme zmínili slovo „ubytování“. Prostřednictvím „ubytování“ lze původně chaotický domov obnovit. Na mnoha místech života je však snadné šlápnout do boxů.

Mnoho majitelů má ohledně skladování nedorozumění. Myslí si, že úložiště je to, co by mělo být vyhozeno, a mělo by být odloženo, nebo mohou najít způsob, jak navrhnout velký úložný prostor, ve kterém jsou uloženy všechny drobnosti.

Časem ale zjistíme, že tato metoda není vhodná. Nejprve musíme najít velmi velký prostor a poté si skříňku přizpůsobit. Tím se zvýší rozpočet nákladů a přidají se věci, které chceme koupit. omluva, místnost je plná skladovacích nástrojů, ale není uklizená.

Někdy to vypadá čistě, ale po dlouhé době je to stále velmi nepořádné a znovu se dostanou do začarovaného kruhu skladování a třídění.

Pokud nemůžete změnit vědomí lidí, nemůžete už vůbec změnit zvyky lidí.

Pokud chcete udělat dobré úložiště, musíte udělat dvě věci: jednou je potvrdit, kde jsou položky, a druhou je potvrdit umístění položek. Dokud jsou tyto dva úkoly dobře provedeny, bez ohledu na to, kdo je, že každý může udělat velmi dobré úložiště.

Dvouvrstvý stojan na boty

Myslíte si, že je to jako výše, ale ve skutečnosti je to následující ...

Mnoho majitelů vidí tento druh botníku a cítí, že je velmi praktický, ale poté, co je praktický, zjistí, že si stále mohou navršit boty. Zdá se to praktické, ale mohou si dát jen malé boty, například vysoké boty , boty a někteří muži.

Pokud je vzdálenost mezi skříněmi na boty menší než 30 cm, je velmi obtížné boty držet a odložit je lze pouze „mačkáním“.

Vertikální botník

Myslíte si, že je to jako výše, ale ve skutečnosti je to následující ...

Když mluvíme o regálech na boty, mnoho majitelů si vybaví vertikální regály na boty. Je velmi praktické vidět obrázky. Když si je koupím domů, zjistím, že si mohou odložit pouze malé boty, jako jsou boty, a některé pánské. Ty vůbec nemůže odložit boty.

Když jsem měl vhodné boty na vstávání, omylem jsem vzal ostatní boty a znovu jsem spadl. Bylo to opravdu nepříjemné.

Dvojitý držák na boty

Myslíte si, že je to jako výše, ale ve skutečnosti je to následující ...

Přestože můžete odložit ploché boty, stále nemůžete odložit vysoké boty, boty a pánské boty a botník musí být tak vysoký jako na obrázku, aby odložil dva páry bot, což je opravdu nepříjemné.

Stojan na kalhoty ve tvaru S.

Myslíte si, že je to jako výše, ale ve skutečnosti je to následující ...

Oficiální webový obchod této položky může uložit pět párů kalhot najednou, což v té době vypadalo dobře, ale opravdu lituji, že jsem si je koupil domů.

Do této položky se vejdou až tři páry kalhot, ale přesto je velmi nepořádná. Pokud jsou kalhoty trochu silnější, vůbec se nevejdou.

Pokaždé, když jsem vzal kalhoty, ostatní kusy se vytáhly, což bylo opravdu nepříjemné.

Věšák s devíti otvory

Myslíte si, že je to jako výše, ale ve skutečnosti je to následující ...

Mnoho majitelů si myslí, že každý má devět věšáků. Ve skutečnosti jsou příliš nevkusní na to, aby si je koupili. Mají pocit, že jsou nic. V zimě nemůžete dát žádné těžké oblečení a můžete dát jen několik tenkých oděvů.

A pokaždé, když si vezmete oblečení, musíte sundat věšák, abyste si oblečení vzali, což je pracné a problematické.

Voštinový úložný box

Každý si bude myslet, že se velmi snadno používá.

Použití je samozřejmě velmi nevkusné. Můžete si dát jen spodní prádlo nebo ponožky. Pokud jich máte více, nemůžete je odložit. Je to velmi nepříjemné.

Úložiště pod umyvadlem

Mnoho majitelů chce využít prostor uvnitř kuchyňských skříněk a konečný efekt je skutečně následující.

Toto slouží pouze jako úložný prostor a takové úložiště se od běžného úložiště příliš neliší.

Pokud chcete brát předměty, stačí otevřít dvířka skříně zespodu.Horní prostor spodního dřezu lze využít i k vytažení přepážek pro uložení relativně plochých předmětů.

To může vyřešit problém s úložištěm, ale pokud chcete položky najít rychleji, je nejlepší na košík umístit štítek, který bude indikovat typ úložiště.

Totéž platí pro kuchyňské skříňky.Příčku lze navrhnout pro uložení hrnců a některých kuchyňských potřeb.

Úložiště mopu

Úložiště mopů, které všichni vždy obdivovali, je v domácím životě takové. .

Ale je to lepší než skládání. Musíme zvážit, jak to udělat praktickým a krásným.

Bez ohledu na to, jaký druh mopu, zkuste koupit jednotnou barvu, aby mohla být krásnější, když ji dáte dohromady. Připomeňte prosím přátelům, kteří plánují nákup nábytku, že si musí koupit kompletní sadu.

Existují dva způsoby, jak ukládat čisticí nástroje:

1. Zeď visící za dveřmi

Nezavěšujte čisticí nástroj za dveře. Je to hlavně kvůli snadnému čištění a vizuální jednotě. Také to nebude zvlášť špinavé, pokud jsou dveře zablokované, takže je skryjte.

V této oblasti můžeme také vytvořit místo pro pantofle na zeď, které mohou být čisté a osvěžující, celkově odolné a svěží.

2. Skříň na čištění nářadí

Pokud jste doma nově zrekonstruovaný partner, musíte si pamatovat, že necháte úložnou skříň na úklidové nástroje, zejména úložné skříně s elektrickými spotřebiči, a vyhradíte si dobré místo, kam ji odložit.

Současně nezapomeňte vyrobit dírovou desku, kluznou lištu a vyhrazenou zásuvku, aby bylo pohodlné používání a pohodlnější při nabíjení.

Kosmetické skladování

Kosmetické úložiště se stále musí vracet do našeho původního úložného boxu, většina z nich je otevřená, s malou zásuvkou na jedné straně, která hraje roli koncentrace úložiště, a je snadné být špinavý a prašný a snadno spadnout do úložného boxu ...

Doporučuje se vytvořit uzavřenou úložnou skříň, která může udržovat kosmetiku, a zároveň do ní nebude padat prach. Horní a spodní dvouvrstvý design pojme více kosmetiky, což je nádherné a krásné .

Skladování drobností

Mnoho majitelů má doma spoustu různých předmětů. Je opravdu snadné použít tento druh krabice pro skladování. Problém, kterému je však třeba věnovat pozornost, je, že jakmile do tohoto boxu nějaký předmět vstoupí, je opravdu obtížné jej převzít. V podstatě je to téměř zapomenuto. NS.

Pokud existují nepoužité předměty, doporučuje se je vyhodit nebo dát místo toho, aby byly příliš dlouho ukládány do krabice.

Tváří v tvář každodenním potřebám a úložným prostorům ve skříni si můžete vybrat úložnou skříňku s čerstvější barvou, která dům ozdobí.

Uložení zrcadlové skříňky

Skladování koupelny bylo řečeno mnohokrát, zejména skladování zrcadlové skříňky. Doporučuje se, abyste nevyráběli všechna zrcadla, aby byla v pozdější fázi náchylná k vodní mlze, a skladování není příliš dobrý.

Abyste zajistili úhlednou rovnováhu, můžete některé věci vytáhnout do zrcadla, nezapomeňte použít nástěnné úložiště a pokusit se nenechávat na desce nic, jinak to bude vypadat nepořádně a obtížně se čistí.

Pokud používáte mýdlo často, nevkládejte ho do zrcadlové skříňky. Po delší době se vám bude zdát problematické a snadno se s ním pokazí. Položte jej na desku a vyberte dvojitou vrstvu pro snadné vypouštění.

Navíc si při čištění zubů a toaletních potřeb opravdu není nutné cpát zuby do zrcadlové skříňky.

Multifunkční polička pojme uskladnění zubních kartáčků, kelímků, čisticích prostředků na obličej a různých nástrah a konců a nezabírá místo na stole, když je připevněna na zeď.Read more at: formal dress boutiques melbourne | evening gowns brisbane

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.