Jaká jsou některá úmyslná rozhodnutí utratit více peněz při renovaci, díky kterým se budete po nastěhování cítit velmi užiteční?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 12. 07. 2022,  0xJaká jsou některá úmyslná rozhodnutí utratit více peněz při renovaci, díky kterým se po nastěhování cítíte velmi užiteční?

Která renovační rozhodnutí stojí za to? O jaké detaily dekorace stojí za to se podělit a jaké jsou zkušenosti

Renovace je také obdobím, kdy jsou neshody mezi členy rodiny největší. Někdy se i o umyvadle nebo šatní skříni dá dlouho diskutovat.

Dnes bych se s vámi chtěla podělit o proces zdobení.Jsem ráda, že díly, na kterých jsem na začátku trvala, jsou stále dobré a výsledky jsou dobré.I moji rodiče si myslí, že se to velmi vyplatí.

1. Vchod je zapuštěný

Žil jsem v mnoha japonských rodinách a zažil jsem výhody zapuštěných vchodů, takže při zařizování domu doma musíme vchody zapustit.

Protože vnitřní prostor je sám o sobě nižší než venkovní, při výrobě masivních dřevěných podlah se k jeho zvednutí asi o sedm centimetrů používá pouze broušený kýl a vstup má pocit propadání.

Obtížnější je, že zapouštění je problém zavírání vchodu.Ve skutečnosti se podlaha u zavírání přímo vyleští do pravého úhlu a po dokončení se strana přilepí podlahou a je hotovo. s cementovým samonivelačním.Je to velmi dokonalé.

Po provedení zapadlého vchodu sem lze umístit venkovního kurýra a další předměty a vnitřní pantofle jsou umístěny v dřevěné podlaze.Je zde velmi obřadní návrat domů a dokonce i starší v rodině jsou velmi chváleni .

2. Nástěnný kuchyňský panel JFE

Deska JFE je instalována na kuchyňské stěně, což je smaltovaná deska v japonském stylu. To je také designová myšlenka napodobující nábytek v japonském stylu, ale je zde mnoho problémů. Za prvé, smaltovanou desku nelze najít v Číně, takže jej lze koupit pouze nákupem z Japonska.

Pak bylo velmi obtížné komunikovat s dekoračními mistry kvůli instalaci, nebylo to proto, že by nevěděli, jak je nainstalovat, ale proto, že mistři řekli, že tento druh desky vůbec neviděli a neodvážili se začít.

Později jsem pokračoval v instalaci striktně podle návodu.Po instalaci jsem najednou cítil, že jsem se ve svém úsudku zmýlil. Smaltovaná deska se velmi liší od bílých dlaždic v domácnosti, což není příliš krásné.

Později, po instalaci odsavače par do skříně, se před sporákem obnažil pouze smaltovaný plech a tyto části nebyly tak nevzhledné.

Důvodem proč na instalaci této desky trvám je především její vysoká praktičnost, odolnost vůči skvrnám a nečistotám.Po uvaření je po lehkém otření velmi čistá.Není zde žádná mezera ani mrtvý úhel.Smaltovaná deska může být i nástěnná - namontované a adsorbované magneticky.

Není instalována žádná smaltovaná deska, v kachlích je mnoho mezer a před kamna lze nalepit i samolepky proti oleji.

3. Umyvadlo používá bezešvý velký jeden slot Yamaha

Neexistuje žádný důvod, proč by se Yamaha na domácí kuchyňský dřez používala bezvětrná velká jednovrstvá. Je to proto, že vzhled je velmi vysoký a neexistuje žádný mrtvý úhel. S výsuvnou baterií kvk je vizuální zážitek i zkušenosti s používáním jsou velmi dobré.

Samozřejmě, že členové rodiny, kteří také potřebují navýšit své rozpočty, dali zpočátku najevo své nepochopení a bylo to prostě marnotratné chování.Po nastěhování si všichni začali tento jediný slot chválit jako velmi dobrý.

Za čtvrté, ložnice nepotřebuje šatní skříň, použijte skříň

Je mnoho míst, kde utrácet peníze za výzdobu, a jsou místa, kde můžete ušetřit. Původně stála ložnice asi 20 000 juanů jako obyčejná skříň. Později se změnila na skříň. Dokonce i moji přátelé kolem mě byli velmi zmatení a cítil, že mezi skříní a šatní skříní je obrovská mezera.

Dokonce i v Japonsku je skříň v podstatě šatní skříň, která se zřídka vyrábí v Číně.Hlavním problémem je instalace léku.Opakovaně potvrzujte a komunikujte s mistrem a designérem, což vyžaduje spoustu času a energie.

Finálním produktem je šatní skříň se skládacími dveřmi bez příčky, jsou použity pouze dvě šatní tyče.

S rozpočtem 10 000 juanů není vůbec mnoho úložného prostoru a skládací dveře skříně lze plně otevřít na jednu stranu, což je mnohem pohodlnější než běžné křídlové dveře.

Šuplíkový úložný box je navíc skutečně flexibilnější, používá se v uspořádání prostoru pro věšení šatů ve skříni, ať už se jedná o jakoukoli změnu, zásuvkový úložný box dokáže využít zbývající prostor.

5. Termostatická sprcha TO do koupelny

Sprcha je vybavena sprchovou hlavicí TO s konstantní teplotou.Při koupeli je výstup vody velký a je velmi měkká a pohodlná.Použil jsem ji jednou v japonském hotelu a velmi se mi líbila.Když jsem byl zdobí můj domov, instaloval jsem ho srdcem.

Sprcha se stálou teplotou se nemusí starat o horkou a studenou vodu při koupání v zimě, přestože stojí více než 2000 juanů, je opravdu velmi šťastná.

Šest, 13 sad myček Moore

Doufám, že jsme se rozhodli instalovat věci pro zákazníka na začátku času, protože pětičlenná rodina zákazníka se při vaření spoléhá hlavně na rodinu, i když rodina nesouhlasila kvůli vysokým nákladům, ale stále jsme na tom trvali po provedení kola strategie jsem nakonec zvolil myčku s relativně vysokými náklady, jednorázový dvouúčelový typ Haier, 13 sad myček.

Existují dva hlavní důvody:

1.Protože je rodina početně zalidněná,je potřeba vybrat myčku snadno ovladatelnou.Tady ale nastává problém.Myčka je vhodná především na výšku skříně maminky.Je náročná na design.

2. Při stejné ceně je konfigurace Mouer velmi dobrá a navíc má špičkovou technologii 80stupňového vysokoteplotního mikronapařování.Jednoduše řečeno jde o dezinfekci detergentem, která je srovnatelná s dvouhvězdičkovou dezinfekční skříňka.Chytrá technologie sušení dokáže uskladnit nádobí po dlouhou dobu, aniž by bylo nutné jej ihned po umytí vyndat, jako běžné myčky.

Celkově vzato je používání handsfree spolehlivé a je to lepší než představa myčky.

Za sedmé, záchod trvá na použití nástěnného záchodu

Mezi obyčejnými klozety a lepšími nástěnnými je velký rozdíl jak texturou, tak cenou.Na začátku jsem přemýšlel, zda použít obyčejné klozety? Později, když jsem přemýšlel o nepohodlí s úklidem, trval jsem na výrobě závěsného WC.

Nástěnná toaletní nádrž obětuje v koupelně trochu místa, ale se zemí zde není žádný mrtvý úhel a opravdu to stojí za to.

Koupelna po pověšení na stěnu je velmi čistá a osvěžující a hosté se doma nebudou cítit vůbec trapně.

8. Jednorázová toaletní štětka

Po instalaci nástěnného klozetu se záchodová štětka nechce položit na zem, je zde sanitární koutek, snadno se vznáší.Vybírám nejprve jednorázovou záchodovou štětku a mám problém spotřebního materiálu.

Po použití zjistíte, že je nejen mnohem čistší než běžné toaletní kartáčky, ale také jednorázovou čistící bavlněnou hlavici kartáčku lze po použití spláchnout přímo do toalety. Opravdu nezanechává skvrny na koupelně.

Při příštím použití si neušpiníte ruce, protože se ovládá tlačítky. Stačí si dát do ruky čistý vatový tampon.

Jde o to, použít jednorázovou toaletní štětku.Členové rodiny se stanou velmi pilní v čištění toalety a nebudou od sebe toaletu při úklidu strkat, takže hvězda čistoty doma už nebude mít potíže čištění.

9. Trvejte na výrobě van a používejte vestavěné

Výroba akvária je největší námitka v rodině, hlavní důvody pro námitku jsou, že zabírá místo, není snadné ho čistit a nepoužívá se jednou nebo dvakrát ročně.

Ale pokaždé, když si vzpomenu na koupelnu v japonském stylu, každý dům má vanu a já se cítím velmi rád, že se mohu každý den koupat.

Zima v severní části země je velmi chladná. Je to extravagantní naděje, že si budu moci dát pohodlnou horkou koupel, až přijdu domů. S touto fantazií chci také použít svou pokožku hlavy k výrobě vany.

Pokud máte pocit, že to zabírá místo, použijte malou nádrž na ryby jako zapuštěný prostor mezi zemí a zemí.Není zde mrtvý úhel, což se hodí pro čištění.V zimě bude zima.Stačí začít se závěsem do vany vhodné velikosti a perfektně seženete.V četnosti používání v čase není sprcha.Vysoká, ale také dává ještě jednu možnost jeho života.

10. Děrovaná deska pro skladování stěn v suchém prostoru

V suchém prostoru mé koupelny není žádná zrcadlová skříňka a moje rodina je velmi bezradná. Mají pocit, že tam žádná zrcadlová skříňka není, a mají pocit, že není kam dát mnoho drobností.

Zrcadlová skříňka je ale potřeba využít a je dost nepohodlné neustále se otevírat a zavírat, takže se děrovaná deska přímo věší na stěnu suchého prostoru.

Snadno se skladuje s několika úložnými komponenty a není vizuálně příliš chaotický.

A po instalaci děrované desky stačí zásuvka v suchém prostoru nabíjet elektrický zubní kartáček a drobné detaily daleko převyšují pohodlí zrcadlové skříňky.

11. Na balkoně není šňůra na prádlo, používá se kombinace sušičky a pračky

Pokud balkon nemá šatní tyč, budou senioři doma namítat a neustále se ptát, jak sušit prádlo? Po zakoupení sušičky přestali obviňovat.

Sušičku je možné umístit do prádelního prostoru na balkoně společně s pračkou, po vyprání lze rychle usušit a oblečení je měkčí a pohodlnější než po vysušení.

Některé intimní oděvy je potřeba prát v ruce a sušit, nebojte se, existují neviditelné šňůry na prádlo.

Šňůra na prádlo se dá nalepit na balkon, když ji budete potřebovat, můžete šňůru vyndat a oblečení použít ke sběru oblečení, což na kráse balkonu vůbec neovlivní.

Dvanáct, úklidové nástroje, umyvadla, to vše je na zdi

Prostor je doma poměrně malý, není jak vyrobit nářadí a není ani jiné vhodné místo pro umístění úložné skříně.

Pro využití koupelnové stěny se zpočátku na stěnu zavěšuje jen několik běžně používaných hlavic čistících kartáčků a s tím, jak se používá stále více úklidových pomůcek, na stěnu se věší stále více věcí.

Dokonce i skládací umyvadlo se montuje přímo na stěnu, takže na zemi nezůstávají v podstatě žádné nečistoty, což je pohodlné a vizuálně přitažlivé.

Třináct, trvat na nápravě dekorace lituje

Samozřejmě, že s renovacemi bude vždy litovat. Později tedy bylo přijato mnoho nápravných opatření.

1. Světelný proužek pod skříní využívá dobíjecí ruční senzorové světlo

Ve funkční části kuchyně není čekárna na elektroinstalaci, takže pokaždé, když vařím, je stále vizuálně velmi tmavá. Po povídání o spoustě metod jsem nakonec zjistil, že existují dobíjecí indukční světla. Dá se nalepit přímo pod nástěnnou skříňku, což je velmi praktické.

Trochu se liší od indukčního světelného proužku pro lidské tělo. K rozsvícení je potřeba přejet rukou. Pokud jej znovu zametnete, vypne se ručně pro lepší ovládání světla a nedojde k žádné spotřebě elektřiny.

Vložený světelný pás může také upravit jas, cena není drahá a nákladový výkon je také velmi vysoký.

2. Lepidlo na sklo se snadno formuje, pravidelně používejte gel na odstraňování plísní

Když jsem lepidlem na sklo ozdobil kuchyňský sporák a stěnu, nenapadlo mě jiný lepší způsob, po nastěhování byly mezery často plesnivé a bolela z toho hlava.

Nyní jsem provedl dvě nápravná opatření. Jedním z nich je, že jakmile se objeví skvrny od plísně, naneste na ně včas nepoužívaný gel a nechte několik hodin působit. Skvrny plísně automaticky zmizí a poté setřete s hadrem.

Za druhé, dveře kuchyně, koupelny a okna jsou obvykle otevřená, aby se zajistilo rychlé vyschnutí po použití a omezilo se opakování plísní.Read more at:pink formal dresses | green formal dress

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.