Jaká jsou opatření pro instalaci a úpravu vody a elektřiny

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 19. 07. 2021,  0x


V posledních dvou dnech se mnoho majitelů ptalo, jak umístit renovaci vodní energie? Právě včas, aby klientův dům začal nedávno pracovat, a prvním krokem je v zásadě změna vody na elektřinu. Dnes se s vámi chci podělit o preventivní opatření týkající se umisťování vodní energie a referenčního rozložení, doufám, že každému pomůžu ~

Může vám pomoci vyřešit potíže s polohováním spínače a výměnou vody a elektřiny a vyhnout se plýtvání zásuvkami.

Co je to umístění vodní elektrárny?

Umístění hydroenergetiky se týká určení umístění spínacích zásuvek, vstupů a výstupů vody a faucetů, aby se usnadnilo úplné rozdělení během transformace vodní energie.

A v rané fázi musíme udělat rozumný plán a nechat mistra určit umístění vody a elektřiny, především aby byl celý proces plynulejší, a druhým bodem je vyhnout se dalším výdajům v pozdějším období.

Bezpečnostní opatření pro umístění vodní energie

1. Před umístěním vody a elektřiny nezapomeňte označit zeď značkovačem a přinést svinovací metr. Obecně ji bude vodovod a elektřina nosit s sebou, ale musí to být jen pro případ.

2. Před umístěním vodní elektrárny je nejlepší požádat odborníky o potlačení vodovodního potrubí. Současně vyžaduje realitní společnost také 24hodinový experiment s uzavřenou vodou. Současně je nutné zkontrolovat, zda elektroinstalace je 1,5 metrů čtverečních světelného vedení, 2,4 metrů čtverečních zásuvkových kabelů a 4 metrů čtverečních kabelů klimatizace., Zda tyto splňují požadavky, zda jsou zásuvky správně nainstalovány.

3. Je nutné zkontrolovat, zda je okruh každé místnosti správný, zejména klimatizace, která musí používat jeden okruh, a zda je v koupelně a kuchyni v koupelně a v kuchyni ohřívač koupelny, lednička a mikrovlnná trouba. stejný okruh. Pokud nejsou ve stejném okruhu, musí být co nejdříve upraveny, aby se předešlo skrytým nebezpečím v pozdějším období.

Umístění vody a elektřiny musí brát v úvahu, zda jsou polohy skříní, sanitární keramiky, ledniček a zásuvek přiměřené. Současně zvažte, zda jsou vhodné instalační polohy plynových ohřívačů vody a elektrických ohřívačů vody, a projednejte s pracovníky na místě.

Při navrhování hydroelektrického potenciálu musíme brát v úvahu dlouhodobý, nejen aktuální. Například kuchyně v současné době bere v úvahu pouze ledničky, myčky nádobí, čističe vody atd., Ale po dlouhém životě zjistíte, že tyto zásuvky zdaleka nestačí. Protože domácích spotřebičů bude stále více a více, musíte zvážit z dlouhodobého hlediska.

To, zda je třeba pečlivě zvážit rezervaci zásuvek vedle koupelnových skříněk a skříněk na boty, se jedná o nejsnadněji přehlížená místa.

Při instalaci světel musíte vzít v úvahu umístění jídelního stolu, možná světla nejsou přímo nad jídelním stolem a zároveň zvažte umístění přímo nad ložnicí.

V obývacím pokoji by nemělo být příliš mnoho světel, jednoduchých a nejlepších.

Umístění zásuvek by mělo být více než menší a zároveň by mělo být zváženo budoucí umístění nábytku, aby se zabránilo příliš velkým domům, které zásuvky blokují.

Ložnici je třeba pečlivě zvážit a vyhradit si přepínače s dvojím ovládáním, aby se v budoucnu zabránilo fenoménu vstávání z postele a zhasínání světel v zimě.

Všechny spínače musí být vybaveny spínači, zejména kuchyň a koupelna, aby to bylo vhodné pro pozdější použití, a napájení lze přerušit stisknutím tlačítka.

Spodní box je zasypán. Pokud můžete, doporučujeme si koupit spodní box sami. Pokud musíte použít elektronickou kontrolu, musíte použít celostátní.

Obecný bodový design zásuvky vypínače

1. Obývací pokoj

Běžně používané silné a slabé proudové body:

Napájení televizoru, napájení set-top boxu, napájení klimatizace, síťové a telefonní porty, napájení na obou stranách pohovky.

Volitelné vybavení:

Čističky vzduchu, dávkovače vody, zvukové systémy, domácí kina, projektory, elektrické závěsy, bezpečnostní a inteligentní řídicí systémy.

2. Restaurace

Společné napájecí body:

Napájecí zdroj na straně stolu, napájecí zdroj nad boční skříní, napájecí zdroj chladničky a napájecí zdroj pro dávkovač vody.

Elektrický horký hrnec, automat na vodu, lednička

3. Kuchyně

Napájecí zdroj digestoře, 2–3 napájecí zdroje nad konzolou, 1–2 záložní napájecí zdroje pod dřezem, 1–2 napájecí zdroje do skříně a vývody teplé a studené vody pod dřezem.

Myčka nádobí, dezinfekční skříň, čistička vody, vařič rýže, trouba, malý kuchyňský poklad, drtič odpadků, plynový ohřívač vody, Liangba.

4. Ložnice

Napájení na obou stranách postele, telefon, TV, set-top box, napájení klimatizace.

Nástěnná lampa, duální ovládání hlavní lampy, síť, elektrická clona, ​​bezpečnost a inteligentní systém.

5. Toaleta

Vedle koupelnového zrcadla, uvnitř zrcadlové skříňky, uvnitř koupelnové skříňky, inteligentní toaleta, ohřívač vany, odsávací ventilátor, odtok teplé a studené vody z umyvadla, odtok teplé a studené vody ze sprchy.

Dostupné vybavení:

Chytrá toaleta, elektrický ohřívač vody, elektrický kartáček na zuby, elektrický holicí strojek, vysoušeč vlasů, elektrický držák na ručníky.

6. Balkon

Uvnitř skříně pračky jsou 1-2 napájecí zdroje, vývody teplé a studené vody pod umyvadlem a vývody vody pro mopový bazén.

Pračka, sušička, inteligentní sušička.Read more at:formal dresses perth | red semi formal dress

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.