Jaká jsou opatření pro kolaudaci nového domu?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 19. 07. 2022,  0xMnoho majitelů a přátel je velmi šťastných, když si koupí dům, ale jsou ohromeni, když obdrží dům ke kontrole Jak dům vyzvednout? Jaká jsou opatření? Jaké informace je třeba připravit? Věřím, že mnoho majitelů si s těmito věcmi neví rady.

Aby majitelé mohli přijmout domovní prohlídku s důvěrou, byl pro každého speciálně připraven podrobný průvodce domovní prohlídkou, ať už se jedná o hrubý dům nebo dům v pevné vazbě, je velmi praktický.

Jak tedy dům zkontrolujeme? Věnujte pozornost těmto sedmi bodům, můžete si být jisti, že zavřete místnost.

1. Otestujte stěnový prázdný buben

Při nárazu prázdného bubnu na zeď bude zvuk zřetelně rozlišen, zvuk prázdného bubnu bude cítit prázdný a prázdný buben by neměl přesáhnout dvě místa. Označte jej a požádejte vývojáře o opravu.

Prázdné sudy s malou plochou nevyjímejte snadno, protože se mohou zvětšovat a zvětšovat.

2. Vyzkoušejte stěnu

Ozařte každý roh stěny baterkou a pečlivě zkontrolujte, zda neprosakuje voda.

3. Zkontrolujte hladkost stěny

Je rozumné použít pravítko k přilepení na zeď a mezera je do 0,5 cm.

Za čtvrté, místnost je čtvercová

Vezměte metr a změřte délku úhlopříčky místnosti, délku dvou úhlopříček, chyba je do 5 cm, aby byla považována za kvalifikovanou.

5. Vyzkoušejte vodní cestu

V kuchyni je přímý kanál na vodu, abyste viděli, zda je voda hladká. Připojte kbelík s vodou, abyste zjistili, zda není ucpaný odtok. Zkontrolujte, zda je tlak vody normální na balkonech a těch s vodními kanály.Pokud jsou příliš malé, požádejte vývojáře o pozdější údržbu.

Vodní cesta by se měla zaměřit na kontrolu vody a podlahových vpustí.Každý „podlahový vpusť“ musí být testován na vstřik vody.Někteří pracovníci vývojářů jsou ve své práci nedbalí.Cement padá do podlahové vpusti a způsobuje „ucpání“, dokud není objeven během renovaci.

U domů s "podlahovým vytápěním" v době, kdy se netopí, musí být od developerů požadováno, aby otestovali, zda nedochází k úniku. V opačném případě, pokud je únik po renovaci zjištěn, je odpovědnost nejasná. Pro dekorační společnosti a vývojáře je velmi problematické vyhýbat se své odpovědnosti.

Šest, revizní dveře a okna

1. Zkontrolujte okna

Zda je spínač hladký, zda je těsnění těsné a zda není poškozeno sklo.

Zkontrolujte, zda panty a kliky oken lze normálně používat a zda není rez.

Zkontrolujte, zda je "těsnící páska" kolem okna úhledná, a věnujte zvláštní pozornost tomu, zda není sklo poškrábané, což mnoho lidí ignoruje.

Zkontrolujte, zda lze „okno obrazovky“ normálně používat.

Použijte zapalovač na mezeru v okně, abyste zjistili, zda je tam nějaká mezera.Pokud plamen zapalovače zhasne, znamená to, že mezera v okně je velmi velká, a nahlaste to vývojáři.

Zkontrolujte, zda má sklo „certifikaci CCC“

2. Zkontrolujte bezpečnostní dveře

Zkontrolujte dveřní zámek a pant "vloupání".

Dveře proti krádeži jsou zavřené bez zjevných otřesů a mezer Zkontrolujte, zda celkový povrch laku dveří nemá zjevné škrábance, zejména některé dřevěné vchodové dveře. Nezapomeňte dávat pozor na skutečnost, že v instalaci budou nárazy vývojáře a pozdější známky opravy budou zřejmé. Výše ​​uvedené problémy je třeba opravit.

Sedmá, testovací okruh

Ať už existuje silná elektrická skříň a slabá elektrická skříň a vzdálenost je větší než 1 m, je kvalifikováno, jinak to v budoucnu způsobí rušení signálu.

Obvod zkontroluje, zda lze zapnout každé světlo, zkontroluje, zda je „zásuvka“ normálně zapnutá, zkontroluje, zda je zemnící vodič zásuvky v pořádku a zda nedochází k úniku.

Ve skutečnosti se při prohlídce domu můžete zaměřit na „okruhy, vodní cesty, dveře a okna a prázdné stěny“. Pokud jde o další věci jako "svislý úhel jin a jang, rovinnost horní části stěny", zda je úhlopříčka místnosti správná velikost, ty nejsou příliš důležité. Doporučuji všem neztrácet čas , protože už to tak je a lze to vykompenzovat jen pozdější výzdobou.Ty jsou nedostatečné.

Podívejte se, zda je v kanalizačním potrubí "protipožární kroužek".

říct na konci

Zkontrolujte oblast veřejného bazénu a zjistěte, zda není poškozeno veřejné zařízení.

Nezapomeňte se na místě vyfotografovat, abyste jako výchozí bod pro budoucí platbu zaznamenali „vodoměr, elektroměr, plynoměr“ a zkontrolujte, zda jsou „tři knihy a jeden certifikát“ kompletní.Read more at:formal dresses adelaide | cheap formal dresses brisbane

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.