Jaká jsou opatření pro výzdobu starých domů

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 22. 04. 2022,  0xNa co si dát pozor při rekonstrukcích starých domů? Jakým jamkám se lze vyhnout a jaké jsou pokyny pro vyhýbání se jamkám?

Tato odpověď je ve skutečnosti ze 70. let 20. století a poskytuje plánování a návrhy na demolici a renovaci starých domů v různých obdobích. Pokud se jedná o specifické technické problémy nebo problémy s personalizovaným designem, musíte to stále podrobně probrat se svým mistrem a projektantem. sdělení.

1. Diagnostika bytových problémů po 70. a 80. letech 20. století

V 70. a 80. letech 20. století byly nejrozšířenější budovy z červených cihel s plynovou strukturou, obvykle neměly více než šest pater a nebyl zde výtah. Z hlediska typu bytu jsme jen stěží nalezli severojižní transparentní typ bytu, který sledujeme dnes, s okny směřujícími na východ, západ, sever a jih.

1. Vodní cesty a okruhy s potenciálními bezpečnostními riziky

Pozinkované potrubí bylo v té době nejdůležitějším vodovodním potrubím a všechna potrubí byla uspořádána v otevřených potrubích. Nemluvě o zabraném prostoru, to také vážně ovlivňuje vzhled.Po době používání se v trubce nahromadí velké množství rzi, což způsobí, že prvky těžkých kovů ve vodě jsou příliš vysoké, což ohrožuje lidské zdraví po pití.

Když se kabelová televize a internet ještě nerozšířily do každé rodiny, slabé okruhy se většinou provizorně budují při svépomocné rekonstrukci v pozdější fázi.I proto, že v té době bylo málo elektrozařízení, původní konfigurace již může splňovat dnešní denní potřeby. .

Návrh dekorace

Nejprve musíme pochopit pravdu.Čím starší dům, tím vyšší náklady na renovaci vodního okruhu.To je nevyhnutelná situace.

Před dekorací je nutné přeplánovat vodní potenciál, oddělit silnou a slabou elektřinu, oddělit zásuvky osvětlení a výkonné elektrospotřebiče a vybrat vodiče odpovídající potřebám, hlavně 2,5 až 6 mm ploché měděné jádro dráty.

Modernizace vodní cesty, přední konec vodoměru obecně nemění potrubí. Pokud chybějící potrubí stárne a zreziví, je nutné uzavřít hlavní ventil a vyměnit vodovodní potrubí přes nemovitost nebo vodárenskou společnost. zároveň to potřebuje koordinovat s nahoře a dole. Koneckonců to ovlivní jednotku. Aby mohli používat vodu, sousedé nahoře a dole mohou také potřebovat spolupracovat na výměně vodoměru. Zadní konec je v oblasti ​​Jinan. V současné době se ve výzdobě často používá konstrukce vodního potrubí ppr.

2. Kuchyň a koupelna jsou příliš malé

Ve skutečnosti ve starém domě v 80. letech minulého století, na začátku stavby, byla kuchyně obvykle malá a nebyla zde žádná plynová studna a potrubí. Koupelna byla také velmi malá, obvykle mezi 1 a 2 metry čtverečními. Potrubí trvalo zabralo hodně místa a byl to v podstatě squat WC. Navíc je to obvykle tmavá místnost bez oken pro osvětlení a efekt rozptylování pachu není dobrý.

Vícerozměrný drenážní systém starého domu je nezávislý drenážní systém. Občas je vidět, že kuchyně a koupelna sdílejí drenážní potrubí. Nedoporučuje se měnit železné potrubí, aby stékalo dolů během procesu renovace Zejména u některých starých domů je podlaha v koupelně vysoká, pokud to není nutné, nedoporučuje se ji odstraňovat.

Koupelnu je třeba předělat. Po dokončení vodotěsné vrstvy je nutný experiment s uzavřenou vodou, abyste vybrali koupelnový výrobek s menší velikostí. Pokud je povoleno více úložného prostoru, lze oddělit suchou a mokrou část a nainstalovat koupelnu , a lze použít systém barvy světla Dlažba prosvětlí prostor, zvýší jas na určitý stupeň osvětlení a využívá systém odsávání s vysokým sáním.

Rodiny, které mají málo možností vaření, mohou vyzkoušet otevřenou kuchyni, aby zlepšily okolní prostředí.

3. Žádný obývací pokoj

Vstup je úzká chodba a ulička, což je také častý problém starých domů.

Nejprve si musíme udělat rozumný plán změřením plochy.Pokud je obývací pokoj jen rozměrově malý, můžete při výběru nábytku zvolit i nábytek s malým objemem nebo multifunkčnost.

Pokud opravdu nemůžete prostor vytěsnit, můžete zvážit zapůjčení prostoru ložnice a k rozumnému uspořádání můžete použít metodu lehké příčky.

4. Stará Windows

Protože většina oken jsou jednovrstvá skla s železnými rámy, jsou na tom z hlediska uzavřené zvukové izolace a tepelné izolace poměrně špatně. Některé obytné domy byly vládou zrekonstruovány a nahrazeny posuvnými plastovými ocelovými dveřmi. vylepšeno, efekt zvukové a tepelné izolace je stále stejný.Nepříliš dobrý.

Vzhledová výměna ovlivňuje nejen obytné prostředí v budoucnu, ale ovlivňuje i celkovou estetiku interiéru.Doporučuje se používat oblíbené lomené můstky hliníkové dvojité dveře a okna.

Zvuková izolace a tepelná izolace hliníkových dveří a oken s přerušeným mostem jsou nejlepší mezi podobnými výrobky a mají různé způsoby otevírání, což je uživatelsky přívětivější.

Zvláštní pozornost by měla být věnována oknům balkonů. Zvětralé a deštěm erodované balkony budou mít vlivem havarijního stavu praskání stěn, křídování apod. Zároveň většina balkonů zatéká v důsledku poškození vodotěsné vrstvy. výměna oken, nutno potvrdit Je ve stěně balkónu bezpečnostní riziko a je vhodné upravit tloušťku stěny? Odpovídá šířce rámu okna? V některých starých domech jsou balkonové stěny velmi tenké a instalace rámu z hliníkové slitiny může vyžadovat chlapa.

5. Špatné vnitřní prostředí

Nesnesitelné problémy jsou také ve zdech a podlahách starých domů. Stěny a horní povrchy jsou obvykle natřeny bílou barvou, podlahy jsou cementové podlahy a některé si stále uchovávají zelené sukně stěn Po letech křtu jsou stěny a podlahy prasklé je vážný a některé části budou také vypadat plesnivé a zvlněná kůže odpadne.

Radiátor si navíc stěžuje i mnoho majitelů a přátel, má sice dlouhou životnost, ale špatný vzhled, hluché kouty, které se špatně čistí, nízká tepelná účinnost a pomalý přenos tepla.

Doporučuje se odhrnout všechny pláště zdí, dokud nebudou červené cihly vystaveny pro standardizovanou základní úpravu, plus následnou sádrovou úpravu, náklady na vyrovnání zdí starého domu budou mnohem vyšší než u nového domu.

Před samotnou výzdobou byste si měli předem naplánovat, jaké topné zařízení vyměnit, zda nástěnný radiátor nebo výškové podlahové vytápění? Bývá to 2,5 až 2,6 metru.Většina severních regionů navíc využívá způsob ústředního vytápění.V tomto případě se doporučuje použít k vytápění radiátory.Uvažujete-li o vlastním vytápění závěsnými kotli, můžete zvážit podlahové topení, ale výška podlahy ztratí cca 15 cm. .

Navíc při rekonstrukcích většinou dojde ke zničení rozvodů topení, proto se doporučuje nejdříve dokončit renovaci topení a až poté provést stavbu vodní elektrárny.

2. Diagnostika bytových problémů po 90. letech 20. století

Domy v 90. letech 20. století byly převážně zděné betonové konstrukce a rámové smykové konstrukce.Kromě vícepodlažních budov existovaly i různé obytné formy jako výškové a malé výškové budovy.Jsou nedostatky.

6. Ve vodním okruhu jsou stále skrytá nebezpečí

Přestože byla každá domácnost vybavena speciální rozvodnou skříní, obvod je příliš jednoduchý.Například výkonové klimatizace, kuchyňské a koupelnové spotřebiče jsou stále na stejném okruhu.Pokud je zátěž příliš velká, bude stále vypínat, zneužívání jiných elektrických spotřebičů Většina Vodovodní potrubí jsou stále pozinkované a instalace otevřeného potrubí nejen ovlivňuje kvalitu vody, ale je také náchylná k zatékání. .

Znovu proveďte transformaci vody a elektřiny, standard rozvodné skříně je: hlavní vypínač, klimatizace, kuchyňská zásuvka, zásuvka v koupelně, obyčejná zásuvka a osvětlovací okruh jsou odděleny. Vodní cesta byla upravena podle výše uvedených norem.

7. Nerozumný návrh kuchyně a koupelny

Přestože byla vylepšena oblast kuchyně a koupelny, nejedná se o design zaměřený na lidi. V koupelně nedochází k oddělení mokra a sucha a většinou jde o skrytou stráž.

Kuchyně maximalizuje úložný prostor, aby vyhovovala potřebám skladování. Koupelna by měla být pokud možno oddělena od mokré a suché.

8. Návrh foyer je nepřiměřený

Přestože je v návrhu bytu koncept předsíně, v existenci předsíně je stále mnoho iracionálních. Otevřete dveře, dveře ložnice směřují do veřejného prostoru a nemohou chránit soukromí.

Pokud bude zítra tma, světlé uspořádání pomůže zvýšit jas celkového prostoru.Kromě hlavního světla nastavte některé rozptýlené zdroje světla, jako jsou reflektory, nástěnná světla atd., abyste viděli, zda dělicí stěna je odnímatelná a nenosná Stěny zvětšují prostor, z hlediska soukromí lze přidat lehké příčky, jako jsou dveřní závěsy.

9. Balkon není zateplen

Přestože jsou uzavřené balkony poměrně běžné, obvykle se zavírají a zasouvají plastovými okny z běžné hliníkové slitiny, která se snadno deformují a poškozují a mají špatné těsnící vlastnosti, což má za následek špatnou tepelnou izolaci.

Většinu tepelné vrstvy balkónu tvoří izolace vnitřní stěny. Pokud je izolační vrstva delší dobu v havarijním stavu, izolační vrstva zplesniví a navlhne a ve vážných případech se na stěně objeví plísňové skvrny. je dokonce bez izolační vrstvy a v zimě je chladno a v létě horko, čímž balkon ztrácí svůj původní pocit pohodlí.

Prvním je nutnost výměny okna Jak již bylo zmíněno výše, doporučuje se vyměnit rozbité mostové hliníkové okno a pak je velmi důležitá zateplovací úprava, zejména balkonu, protože pokud se izolace neudržuje v zimě, význam Ztratí se kladný charakter balkonu Při poškození původní izolační vrstvy Vážně lze zateplení vnitřních stěn předělat, obvykle zateplením a vrstvou oděvu na balkon.

Pokud potřebujete přilepit cihly, můžete zvážit použití lehkých cihel z vnější strany, pokud malujete, můžete zvážit utěsnění sádrokartonovými deskami, protože jsou však balkony starých domů většinou nosné a překřížené podlahovými deskami, jsou zde nejsou žádné zvláštní okolnosti. Nedoporučuje se zvyšovat výšku podlahy balkonu a obývacího pokoje nebo ložnice, ani odstraňovat stohy balkonu, jinak to ovlivní nosnou plochu balkonu. čas, je třeba přidat horní patro.

Je třeba poznamenat, že horní patro starého domu často uniká na horním povrchu.Nejlepší je střecha před dekorací hydroizolovat, jinak to vážně ovlivní nosnost balkonu.

Diagnostika problémů s bydlením po 00

Obytné budovy po roce 2000 jsou obecně lité betonové konstrukce se silnou únosností, vynikající stabilitou a zvukovou izolací.Většina z nich jsou výškové nebo nízkohustotní bungalovy, všechny vybavené výtahy. Dynamické a statické členění bytu je rozumné a funkční členění je více nuancí, jako je koupelna se suchým a mokrým oddělením, arkýř s průhledným osvětlením, koupelna nebo šatna v ložnici atd.

Když typ bytu nepotřebuje příliš mnoho změn, klademe vyšší nároky na „rezidenční modernizaci“, což se projevuje v postupné oblibě chytrých toalet a chytrých zásuvek, myček, změkčovačů vody, ohřívačů vody s nulovou studenou vodou, centrálního vzduchotechniky kondicionéry a čerstvý vzduch Systémy, systémy čištění vody atd. se staly problémy, které budou mladí lidé při zařizování obecně zvažovat.Read more at:evening dresses melbourne | perth ball gowns

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.