Jaké detaily je třeba věnovat pozornost při domácí dekoraci

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 31. 03. 2022,  0x


Jak si vyzdobit domov, aby se vám žilo pohodlně a šťastně?

Pokud chcete doma bydlet pohodlně a mít pocit štěstí, musíte zvážit obyvatelnost a atmosféru. Na rovinu, je to honba za jídlem pro krásu. To je případ každé ideální bytové dekorace. Jedním z nich je funkční spokojenost a druhým je rozměrové potěšení. Vzájemně se doplňují a poskytují nám ideální a pohodlný domov.

Za prvé, mluvte o obyvatelnosti

1. U vchodu

Nejprve otevřete dveře, většinou máme místo na přezouvání, případně přechodový prostor, zde tomu říkáme vchod, jsou zde dvě místa, kterým je třeba věnovat pozornost.

Nejprve nastavte oblast padajícího prachu Koncept oblasti padajícího prachu je běžnější v obecné japonské dekoraci.

Především proto, že vzdálenost po vstupu do dveří je oblastí, kam se dostává velké množství vnějšího prachu, a prachotěsné provedení vysokých a nízkých plošin může výrazně snížit vnitřní prašnost a snížit frekvenci čištění.

Alternativní možností je pořídit si protiprachovou rohož, efekt bude sice menší, ale relativně vzato může také snížit určité množství prachu vnikajícího do domu.

Za druhé, změňte některé oblasti a ponechte stupeň, obvykle 15 až 25 cm. Jinak pokaždé, když měníme boty, musíme otevřít dvířka skříně, abychom boty dali, úhledně je uspořádat a pak dvířka skříně zavřít. dívejte se na to jako na malý detail, ale po dlouhé době je velmi pracné pokaždé měnit krev, protože maličkost snižuje naše životní štěstí, nestojí za tu ztrátu?

Kromě toho je výběr botníků také velmi osobitý, vnitřní příčky nejlépe nedělat příliš vysoké a ponechat trochu místa, aby popel na botách mohl prosáknout do spodní vrstvy.

2. Obývací pokoj

Po projetí vchodu v podstatě přicházíme do místa, kde máme doma nejčastější aktivity, do obývacího pokoje.

Protože většina mladých lidí už televizi často nesleduje. Takže ve skutečnosti do značné míry ve starých třech pohovkách, konferenčních stolcích a televizorech v obývacím pokoji není potřeba televize tak silná. V současné době si můžete udělat stěnu na pozadí TV a použít projektor nahradit volné místo v televizi.

Nejdůležitější v obývacím pokoji je vlastně sedací souprava, která může být vedle postele nejčastějším místem v našem domově, takže nákupu sedací soupravy musíme věnovat zvláštní pozornost.Tady platí základní princip, tzn. látková sedačka je vždy všemocná a pohodlná.Jak estetika, tak ty další dvě, kožená sedačka je většinou dražší a dřevěná sedačka je moc tvrdá a pohodlí nestačí, takže pokud to není speciální požadavek, tak je správně k výběru látky.

3. Ložnice

Dále je to ložnice.Hovořím hlavně o skladovacích otázkách.K uložení oblečení je potřeba dobře využít úložný box.Z hlediska skladování a vyzvedávání je to velmi pohodlné.Většinou se oblečení oddělí a uvolní. Oblečení v oblasti oblečení je příliš dlouhé, což lze vyřešit snížením počtu úložných boxů nebo naskládáním na jednu stranu, což je velmi pohodlné.

4. Kuchyně

Kuchyně je také velmi důležitou součástí domova.Promluvme si zde o problému s úložným prostorem.Pokud je doma mnoho kuchyňských spotřebičů, můžete si vybrat vhodnou velikost regálů, příček, úložných košů, nástěnných regálů atd. . Nikdy neztrácejte trochu místa

5. Koupelna

Pokud je koupelna vhodná, lze tyto metody použít také ke zvýšení obyvatelnosti.

Jako první je třeba oddělit suché a mokré.Nejdůležitější je usnadnit úklid koupelny.Zadruhé výběr keramického bazénu je také pohodlnější v úklidu.Nejdůležitějším bodem je chytrá záchodová mísa nebo záchodové víko se důrazně doporučuje. , může náš zážitek z toalety mnohem posílit, a pokud si dokonce můžeme toaletu užít, přirozená obyvatelnost je velmi vysoká.

6. Podrobnosti o zlepšení obyvatelnosti vyžadují pozornost

Bez ohledu na to, kde se v místnosti nacházíte, pokud dosáhnete na horní část skříně, můžete do prostoru horní skříně umístit předměty, které se běžně nepoužívají.

Dále se doporučuje instalovat zásuvku obráceně, aby zástrčka nekroutila hrdlem a poté se doporučuje sladit drážku drátu.Drát můžete v drážce drátu upevnit sponou, abyste se vyhnuli použití elektrospotřebiče doma a dělají všemožné kabely nepořádek Pokud Je hodně přístrojů, které je potřeba nabíjet, ale můžete pod stůl upevnit i zásuvku, aby se stůl rozloučil s nepořádnou hromadou drátů.

7. Shrnutí

K vytvoření obyvatelnosti neodmyslitelně patří pohodlnější zážitek, pohodlnější skladování a pohodlnější úklid.Jen tak, že je zaručíte, můžete udělat svůj domov pohodlnějším.

2. Atmosféra

Pocit atmosféry je vlastně velmi záhadná věc, hlavně subjektivní estetika kuchaře, ale vytváření pocitu atmosféry domu je neoddělitelné od dvou aspektů barvy dekorace a bytového zařízení.

1. Barva dekorace

Psychologie barev říká, že změny teploty barev a odstínu ovlivňují naši náladu a pocity.

Ale v psychologii barev designu jsou hlavně teplé barvy.Bílá barva se zaměřuje na psaní tří druhů červené, žluté a oranžové, které se dělí na teplé barvy, což lidem dodává hřejivý pocit. Z fialové, modré a zelené se stávají barvy studené , která lidem dodává chladný a pohodlný pocit. Dalším příkladem je béžová. Barva, šedá Jsou mezi teplými a studenými barvami, známými jako střední barevný systém

Ve skutečnosti největší podíl na dekoraci zaujímá barva stěny.Barva stěny je převážně tvarována dvěma způsoby, jedním je barva na stěnu a druhým je tapeta.

Relativně řečeno, bílá barva je pohodlnější, cenově výhodnější a frekvence použití je velmi vysoká. Proto při výběru barvy na stěny berte v úvahu bezpečnost a bezpečnost a musíte udělat objem prodeje.V současné době jsou velké značky jako např. Dulux a Dulux jsou stále na trhu, pane, je jistější zvolit si stálost.

Pokud je to z pohledu barvy, osobně doporučuji jistého Leshi. Pokud je to z pohledu barvy, osobně doporučuji ještě nějaké. Ostatně, udělali spoustu průzkumů na předchozích podnicích a spustí barevné trendy každý rok. K dispozici je také individuální barevný servisní prostor, který poskytuje specifické barevné sladění pro každou místnost, což přináší uživatelům mnoho výhod při zařizování. Koneckonců, provedli mnoho výzkumů Zaveďte barevné trendy a také si vytvořte individuální přizpůsobený barevný servisní prostor, který poskytuje specifické sladění barev pro každou místnost. Přineste uživatelům spoustu výhod při zdobení

Zde je stručný úvod k účinkům různých barev na lidské orgány:

Modrá: Jedná se o romantickou barvu, která se používá ke zklidnění emocí lidí a zmírnění psychického napětí, ale modrá se nehodí k dekoraci restaurací.

Zelená: Dává pocit, že vitalita a elán je barva, díky které se lidé cítí klidně a pohodlně.

Žlutá: Poskytuje lidem pocit slunečního svitu, štěstí a stability a zvyšuje chuť k jídlu.Vnitřní design přebírá béžovou nebo jasně žlutou s nízkou sytostí, díky níž se lidé budou cítit nesví, vhodná do dětských pokojů na předpis, ložnic, atd.

Růžová: Tato barva má jemný a sladký pocit, není tak agresivní jako červená, ale neutralizace chladné šedé je velmi vhodná.

Azurová + bílá

Světlá dekorace zabraňuje přirozenému odstraňování prachu, jako na obrázku, s některými výraznými a omezenými místy, neutralizuje světlý systém při montáži a má také jedinečný styl.

Světle růžová + světle modrá + šedá (bílá)

Světle modrá a světle růžová jsou vždy nejmodernější. Ahui, Sanye a růžová jsou si navzájem velmi podobné. Barevné sladění je také konzistentní světlá barva vlasů. Růžová je velmi svěží a jasná, velmi módní, s pokročilejší šedou a bílá. , Světle zelená srubová nábytková podlaha a zelená svěží a hřejivá, vyšel pocit historie.

Nábytkové doplňky se snaží sladit s barvou podlahového a nástěnného nábytku a zaujmout přírodním stylem a čistá a svěží ložnice je na světě.

světle zelená + béžová + modrá

Většina lidí věnuje větší pozornost konzistenci barev a často používá sousední barvy, jako je žlutá, zelená a modrá.

Modrá s velkým rozdílem ve lehkosti tvoří dva zcela odlišné pocity, jedna strana je čistá a svěží a druhá strana je hluboká a introvertní, ve spojení s kovovou „samotářkou“ visící dolů ze svůdné oranžové má jiné umělecké pojetí .

Jasně žlutá + černá a bílá šedá

Světle zelená se používá k neutralizaci skákající žluté, aby se vytvořil jiný smysl pro hierarchii. Také přijímá design kolize žluté a černé, který je pokročilejší. Doplňky jsou také docela odvážné a jasné. Červený a růžový přehoz polštáře a žluté židle jsou prázdné a bohatší.Zábavné a černobílé doplňky jsou vždy univerzální ve většině barevných provedení.

Budu s vámi mluvit o barvě zde Kromě toho je zde několik úvodů do použití nábytku k vytvoření pocitu atmosféry.

2. Nábytek

Vyberte si vlastní záclony

Závěsy jsou konečnou tečkou v domácnosti, nebo klid světle hnědé, teplo světle růžové, svěžest světle zelené nebo elegance světle žluté, to vše dokáže náš domov velmi zahřát.

koberec

Položením měkkého koberce doma můžete upravit nejen barevné sladění, ale také různé materiály koberců způsobí různé pocity.

Pěstování zelených rostlin

Naplnění balkonu svěží a něžnou zelení dodá domovu okamžitě svěží vitalitu a jinou náladu.

Uspořádejte útulná světla

Kdykoli padne noc, zapněte světla a ucítíte teplá světla vyzařující teplo domova

design květinových doplňků

Dejte si domů pár kytic květin nebo pověste nějaké vhodné závěsné obrazy a dejte nějaká umělecká díla na ozdobu, nejen že oddělí prostor, ale také umocní smysl pro umění.

Celkově vzato musí být dispoziční řešení interiérové ​​dekorace a zařízení ucelené a jednotné, tón by měl být konzistentní a barevný tón stěny by měl ladit.

Za stávajících podmínek musí být dekorativní a jednoduchý a lze dosáhnout celkového efektu.Read more at:formal wear brisbane | evening dresses melbourne

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.