Jaké detaily je třeba věnovat pozornost v bytové dekoraci

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 30. 11. 2021,  0x


Jak si vyzdobit domov, aby se vám žilo pohodlně a cítili se plní štěstí?

Pokud chcete, aby byl váš domov pohodlný a měl pocit štěstí, musíte vzít v úvahu obyvatelnost a pocit atmosféry. Na rovinu řečeno, je to honba za jídlem pro krásu. To je případ každé ideální bytové dekorace. Jde o obojí: Jedna je funkční spokojenost a druhá radost z modernizace. Vzájemně se doplňují a poskytují nám ideální a pohodlný domov.

1. Nejprve si povíme něco o obyvatelnosti

1. Vstup

Nejprve otevřete dveře, většinou se máme kde přezouvat, nebo je zde přechodový prostor, tady tomu říkáme chodba, tady jsou dvě místa, kterým je třeba věnovat pozornost.

Jedním z nich je zřízení prostoru pro padání prachu Koncept prostoru pro padání prachu je běžnější v obecné výzdobě v japonském stylu. Existuje také název pro potopení vstupní haly.

Hlavním důvodem je, že tato vzdálenost po vstupu do dveří je oblastí, kam vniká velké množství vnějšího prachu, a prachotěsné provedení vysokých a nízkých plošin může výrazně snížit vnitřní prašnost a snížit frekvenci čištění.

Alternativou je pořídit si prachotěsnou podložku, efekt bude sice menší, ale relativně vzato může také snížit určité množství prachu do domácnosti.

Za druhé, změňte některé oblasti a ponechte stupeň, obvykle 15 až 25 cm. Jinak pokaždé, když přezujeme boty, musíme otevřít dveře skříně, abychom boty dali, úhledně je uspořádat a pak dvířka skříně zavřít. dívejte se na to jako na malý detail. Ale po nashromážděných měsících a měsících je potřeba pokaždé změnit krev hodně úsilí. Nestojí to za ztrátu kvůli malé události, která snižuje naše životní štěstí?

Skvělý je i výběr botníků, nejlépe nedělat vnitřní přepážky a nechat si trochu místa, aby popel na botách mohl prosáknout do spodní vrstvy.

2. Obývací pokoj

Po projití chodby jsme v podstatě došli do obýváku, místa, kde máme doma nejčastější aktivity.

Protože většina mladých lidí se teď na televizi často nedívá. Takže ve skutečnosti ve starých třech pohovkách, konferenčních stolcích a televizorech v obývacím pokoji není potřeba televize tak silná. V současné době si můžete postavit stěnu na pozadí televizoru a použít projektor k nahrazení televizoru volné místo.

Nejdůležitější v obývacím pokoji je vlastně sedací souprava.Ta je u nás doma asi nejběžnějším místem kromě postele.Proto musíme nákupu sedacích souprav věnovat zvláštní pozornost.Tady platí základní princip,tj. , látkové pohovky jsou vždy všemocné a pohodlné. Obě estetické, další dvě, kožené umělecké pohovky jsou obvykle dražší, dřevěné umělecké pohovky jsou příliš tvrdé a nedostatek pohodlí, takže pokud to není pro speciální potřeby, není špatné vyberte látku.

3. Ložnice

Potom je to ložnice, mluvím hlavně o nějakých úložných otázkách.K uložení oblečení je potřeba dobře využít úložné boxy.Z hlediska skladování a odnášení je to velmi pohodlné.Většinou se oblečení separuje a umístění boxu lze přímo měnit v průběhu sezóny Oblečení v oblasti oblečení je příliš dlouhé, což lze vyřešit snížením počtu úložných boxů nebo naskládáním na jednu stranu, což je velmi výhodné.

4. Kuchyně

Kuchyně je také velmi důležitou součástí domova.Tady je problém s úložným prostorem.Pokud je v domácnosti více kuchyňských spotřebičů, můžete si vybrat správné velikosti regálů, příček a úložných košů, nástěnných regálů a dalších věcí, které umístíte. Nikdy neztrácejte trochu místa

5. WC

Pokud je toaleta vhodná, lze tyto metody použít také ke zvýšení obyvatelnosti.

Za prvé dobře oddělte suché a mokré. Nejdůležitější je usnadnit úklid koupelny. Za druhé je pohodlnější uklízet pomocí keramických dřezů. Nejdůležitější je, aby chytré toalety Důrazně se doporučují záchodová víka. , Může náš zážitek z toalety mnohem posílit, a pokud si dokonce můžeme užívat chodit na záchod, přirozená obyvatelnost je velmi vysoká.

6. Pozornost by měla být věnována detailům zlepšení obyvatelnosti

Bez ohledu na to, kde se v místnosti nacházíte, musíte se dostat nahoru, dokud jdete ke skříni. Prostor horní skříňky může umístit některé méně časté předměty. Na jedné straně zvyšuje úložnou kapacitu a zabraňuje vyhrazenému prostoru horní skříňka.

Zásuvku se doporučuje instalovat obráceně.V tomto případě zástrčka nekroutí hrdlem a poté se doporučuje sladit drátěný žlab.Dráty můžete uspořádat a upevnit v drátěném žlabu pomocí spony, která přímo se vyhýbá používání elektrospotřebičů v domácnosti a dělá nepořádek v různých kabelech Zařízení, která je potřeba nabíjet, je více.Pod stůl můžete také připevnit prodlužovací kabel, aby se stůl rozloučil s nepořádnou hromadou drátů.

7. Shrnutí

K vytvoření obyvatelnosti neodmyslitelně patří pohodlnější zážitek, pohodlnější skladování a pohodlnější úklid.Jedině tak, že si je zajistíte, můžete udělat svůj domov pohodlnějším.

2. Atmosféra

Pocit atmosféry je ve skutečnosti velmi záhadná věc, především subjektivní estetika kuchaře, ale vytváření pocitu atmosféry v domě je neoddělitelné od dvou hlavních aspektů barev dekorace a bytového zařízení.

1. Barva dekorace

Psychologie barev říká, že změny teploty barev a tónu ovlivní naši náladu a pocity.

V psychologii barev designu jsou však hlavně teplé barvy. Bílá série se zaměřuje na zápis tří druhů červené, žluté a oranžové do teplých barev, které lidem dávají hřejivý pocit. Fialová, modrá a zelená se stávají studenými barvami, které lidem chladný a pohodlný pocit. Dalším příkladem je béžová. Barvy, šedé, které jsou mezi teplými a studenými barvami, se nazývají střední barvy

Při dekorování zaujímá největší podíl právě barva stěny.Barva stěny se tvaruje především dvěma způsoby, jedním je barva na zeď a druhým tapeta.

Relativně řečeno, bílá barva je pohodlnější, cenově výhodnější a má velmi vysokou frekvenci použití. Při výběru barev na stěny je proto nutné je prodávat s ohledem a bezpečnost. V současné době je trh stále založen na velkých značkách jako je např. jako Dulux.Hlavně je relativně bezpečnější zvolit pevný.

Pokud je to z barevného hlediska, osobně doporučuji určitý Lux.Pokud je to z barevného hlediska, osobně doporučuji více.Přece jen v přední části podniku udělali velký průzkum, a každý rok zahájí barevné trendy. K dispozici je také individuální přizpůsobený barevný servisní prostor. Specifické sladění barev pro každou místnost přinese uživatelům mnoho výhod při zařizování. Koneckonců, provedli mnoho výzkumů Představujeme barevné trendy a také individuální přizpůsobený barevný servisní prostor poskytující specifické sladění barev pro každou místnost. Přineste uživatelům spoustu výhod při zdobení

Zde je stručný úvod k účinkům různých barev na lidské orgány:

Modrá: Jedná se o romantickou barvu, která se používá ke zklidnění emocí lidí a zmírnění psychického tlaku, ale modrá se nehodí k dekoraci restaurací.

Zelená: Dává lidem pocit, že vitalita a elán je barva, díky které se lidé cítí klidně a pohodlně.

Žlutá: Dává lidem pocit sluníčka a štěstí, stabilizuje náladu, zvyšuje chuť k jídlu, interiérový design zaujímá béžovou nebo zářivě žlutou s nízkou sytostí, díky čemuž se lidé budou cítit neosvěžující, vhodné do dětských pokojů na předpis, ložnic , atd.

Růžová: Tato barva dodává jemný a sladký pocit.Není tak agresivní jako červená, ale klidná šedá je velmi vhodná k neutralizaci.

Azurová + bílá

Světlá barevná dekorace zabraňuje přirozenému odstraňování prachu, stejně jako na obrázku, s některými výraznými omezenými místy, neutralizuje světlou barvu při sestavování a má také zvláštní styl. Toto sladění barev lze popsat jako „lehký make-up a intenzivní používání jsou vždy vhodný“ pocit.

Světle růžová + světle modrá + šedá (bílá)

Světle modrá a světle růžová jsou vždy nejmodernější, Ahui, Sanye a růžová jsou si navzájem velmi podobné. Barevná kombinace je také konzistentní světlá barva vlasů. Růžová je velmi svěží a jasná, velmi módní, s pokročilejší smysl pro šeď. , Světle zelená srubová nábytková podlaha a zelená svěží a hřejivá, vychází z ní historický pocit.

Nábytkové doplňky by měly v rámci možností ladit s barevným systémem podlahového a nástěnného nábytku v přírodním stylu a čistá a svěží ložnice je na světě.

Světle zelená + béžová + modrá

Většina lidí věnuje více pozornosti barevné konzistenci ve výzdobě a často přijímá sousední barvy, jako je žlutá, zelená a modrá.

Modrá s velkým rozdílem jasu vytváří dva zcela odlišné pocity, jeden je čistý a svěží a druhý hluboký a zdrženlivý.Kovové "samotné svítidlo" visící dolů z oranžové barvy má navíc zvláštní výtvarné pojetí.

Jasně žlutá + černá a bílá šedá

Světle zelená neutralizuje skákající žlutou, aby vytvořila jiné vrstvení. Používá také design kolizí žluté a černé, který je pokročilejší. Doplňky jsou také docela odvážné a jasné. Červenorůžový polštář a žlutá židle jsou prázdné a bohatší Zajímavé a černobílé doplňky jsou vždy univerzální ve většině barevných kombinací.

Promluvme si zde o barvách. Kromě toho je zde také několik úvodů o použití nábytku k vytvoření atmosféry.

2. Nábytek

Vyberte si závěs, který vám vyhovuje

Závěsy jsou tečkou za domovem, nebo klid světlé kávy, teplo světle růžové, svěžest světle zelené nebo elegance husí žluté dokážou náš domov velmi zahřát.

koberec

Rozložení měkkého koberce doma může nejen upravit barvu a sladit, ale různé materiály koberců také vytvoří různé pocity.

Pěstujte zelené rostliny

Balkony jsou plné svěží a něžné zeleně, takže domov bude mít okamžitě jakousi svěží vitalitu a zvláštní sentiment.

Teple uspořádaná světla

Kdykoli padne noc, zapněte světlo a ucítíte teplé světlo vyzařující teplo domova

Design květinových doplňků

Postavte si domů pár kytic, nebo pověste vhodné závěsné obrazy a ozdobte umělecká díla, která dokážou nejen rozdělit prostor, ale i umocnit smysl pro umění.

Celkově musí být výzdoba interiéru a dispoziční řešení zařízení ucelené a jednotné, tón musí být konzistentní a barevně sladěné.

Za stávajících podmínek musí být dekorativní, jednoduchý a velkorysý a lze dosáhnout celkového efektu.

Pohodlí a štěstí rodiny neodmyslitelně patří k rozumné koncepci a návrhu dispozice bytové dekorace, proto musí každý při zařizování plně zohlednit výše uvedené aspekty.Pokud se zeptáte designéra, musíte více komunikovat a předat designérovi své vlastní nápady ., Doufám, že každý může mít teplý a pohodlný domov!Read more at:sydney formal dresses | brisbane formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.