Jaké dobré věci přibývají v kuchyni, které se v příštích pěti letech stanou standardními dobrými věcmi v kuchyni?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 24. 06. 2022,  0x


Majitelé domu a přátelé, kteří vařili, všichni vědí, že pokud chcete vařit snadno, jednoduchý sporák zdaleka nestačí a musíte být pohodlný a pohodlný ve všech aspektech kuchyně.

Dnes si chci promluvit se všemi majiteli a přáteli o některých věcech, které musíte mít v různých oblastech kuchyně. Díky nim si vaření můžeme usnadnit a ušetřit práci.

1. Kamna

1. Otočný stojan na kořenky

Největší strach je z toho, že je nepohodlné brát při vaření koření. Pokud dojde ke zpoždění, ovlivní to průběh vaření a chuť jídla. Zejména v některých menších kuchyních prostor varné desky na koření nestačí, takže není je kam dát.

Osobně se doporučuje používat tyto nástěnné otočné kořenky k montáži na stěnu na jednu stranu kamen, které lze při použití na stěně libovolně otáčet, což je velmi pohodlné.

Pokud je mezi varnou deskou a stěnou určitá vzdálenost, můžete otočnou polici zavěsit na stěnu na vnitřní stranu varné desky, čímž se vzdálenost přiblíží.

Mnoho majitelů, přátel a rodinných příslušníků s oblibou jedí všechny druhy omáček. Do skříňky můžete také bez pomoci umístit otočný tác, položit na něj omáčku a otáčet ji, když ji používáte, což je pohodlné a snižuje zabírání místa ve skříni..

2. Stojan na koření na láhev sojové omáčky a octa

Při používání stojanu pro skladování se však doporučuje vyměnit i samotnou lahvičku s kořením za jednotnou barvu, aby byla vizuálně uklizenější.

Při výběru hrnců na olej se spíše doporučuje zvolit automatický odklápěcí kryt, který je také vhodný pro omezení vnikání prachu při nalévání.

A nebude z něj kapat a vytékat olej a je velmi hladký.Pokud je lepší s rukojetí, lze jej použít s otočnou policí, aby se sporák okamžitě osvěžil.

3. Zásuvky pod varnou deskou

Mnoho majitelů a přátel dbá pouze na čistotu povrchu kuchyně, ale opomíjí velmi důležitý úložný prostor pod sporákem.

V první řadě se doporučuje instalovat zásuvky pod kuchyňský sporák. Oproti skříňkám je to praktičtější a má lepší úložný efekt. Za druhé, nádobí lze třídit podle přihrádkových úložných boxů v zásuvkách. Zásuvky otevřete na první pohled , která je velmi léčivá a není snadné ji přijmout. bude chaotický.

Ze spodní vrstvy pod sporákem je vyrobena velká zásuvka s dostatečnou výškou, do které se doma vejdou i různé hrnce a náčiní, což je pohodlnější než dávat do skříňky a snáze si ji vezmete při vaření.

2. Oblast mytí zeleniny

1. Indukční dávkovač mýdla

Indukční rošty se obecně používají spíše v koupelně.Ve skutečnosti bude frekvence mytí rukou v kuchyni podle našich každodenních zvyklostí vyšší.

Proto je vedle dřezu dávkovač mýdla, který je vhodný pro mytí rukou před jídlem i po jídle, můžete natáhnout ruku a přímo namydlit bez mačkání a nemusíte se bát, že se ušpiníte.

2. Dřezový filtr

Při mytí zeleniny, masa, rýže a nádobí je nevyhnutelné, že nečistoty padnou do dřezu. Normální dřez je filtrovaný, ale s otvory a často tam budou zelené a zelené věci, které vyjdou z filtru košík po jídle Zbytky jídla jsou nacpané.

Pokud ho chcete vyčistit, musíte ho kousek po kousku vyhrabat rukama, což je opravdu problém. K vyřešení tohoto problému můžete použít dřezový filtr. Položte jej na lištu filtru, zvedněte a házejte po uvaření to pryč.

Největší výhodou je, že umí uvolnit filtr pro obě ruce a cena je také velmi levná, koupíte jej na internetu za pár dolarů a jeho používání nebude nijak zvlášť stresující.

3. Vypouštěcí koš

Normálně je oblast západního Pacifiku také místem na mytí nádobí, proto se doporučuje umístit na boční stranu dřezu odkapávací koš.Po umytí lze misky a šálky postavit přímo vedle dřezu, aby se voda vypustila, a tam není třeba je otírat jeden po druhém, aby se snížilo množství domácích prací.

4. Nástěnný box na kapesníky

Papírové utěrky se nevyhnutelně používají při mytí a přípravě nádobí, není dobré používat papírové utěrky v kuchyni a dávat je přímo na pracovní desku.

3. Prostor pro přípravu zeleniny

1. Kontrolka bezdrátového senzoru

Kromě stropního svítidla v kuchyni je vlastně potřeba instalovat do odpovídající polohy i senzorové světlo, zvláště do kuchyně se špatným osvětlením je to také doplněk světelného zdroje.

Pro instalaci senzorového světla nejprve zvažte prostor pro přípravu zeleniny a zadruhé prostor rezervní pneumatiky nad dřezem potřebuje pouze nakrájet zeleninu a světlo je dobré, bude to opravdu snadné.

Umístění dřezu se používá speciálně pro mytí nádobí.Bezdrátové senzorové světlo lze přímo nalepit,což je velmi výhodné pro nabíjení.Lze používat 90 dní v kuse,což je také velmi pohodlné.Po jednom použití opravdu nám to dá pocit, že celý svět je velmi přehledný a kuchyně se také stane lidštější.

2. Magnetický držák nástrojů

Protože existuje více kuchyňských nožů, je také velmi nebezpečné je pokládat přímo na pracovní desku. Mnoho držáků nožů po určité době používání plesniví, což se projeví na zdraví. Lze je zavěsit na stranu oblast řezu přes magnetický držák přísavek.Stěna má silnou magnetickou sílu a je na ní adsorbována.Snadný přístup také snižuje prostor zabraný na pracovní desce.

Kuchyňský úložný prostor

1. Úložný regál / Zvýšená police

Prostor kuchyňské desky je omezený a některé domácí spotřebiče lze uložit pomocí odkládacích regálů nebo vysokých skříní, které mohou uvolnit velký tlak na kuchyňské desky.

Pokud spěcháte a neděláte při výzdobě vysoké skříně, můžete k dosažení dobrého efektu skladování použít i vícevrstvé úložné regály.

2. Stiskněte odměrku

V mnoha městech na jihu je rýže nejčastěji používaným obilím. Běžné krabice na rýži jsou způsob, jak otevřít víko a vzít rýži, těsnící účinek je průměrný a je obtížnější vzít rýži. Je to pohodlné a kvantitativní vzít rýži.

3. Otvírák na láhve

Nalepte na ledničku otvírák, který vypadá jako nálepka na lednici, ale ve skutečnosti se dá použít k otevírání lahví vína.

5. Ostatní

1. Automaticky zabalte odpadkové koše

Velmi důležitou součástí jsou také kuchyňské odpadkové koše, většinou používáme otevřené odpadkové koše, ale kuchyňský odpad obecně brzy zapáchá.

Při každém vyhazování odpadků si omylem ušpiníte ruce K vyhození odpadků můžete použít automatický balicí koš Když potřebujete vyhodit odpadky, můžete si také automaticky sbalit ruce, abyste si uvolnili ruce Po balení, lze jej také automaticky balit do sáčků, což je opravdu velmi ekonomické.Srdce

2. Stroj na napařování a pražení

Pokud v kuchyni není vestavná trouba,můžete ji vyzkoušet.Není moc velká a nezabere moc místa.Dá se vařit v páře nebo péct.Pro obě funkce není potřeba kupovat pařák , což snižuje výdaje domácnosti a nemá vůbec žádný efekt Chudák, malá kuchyň musí mít.Read more at:sliver formal dresses | purple formal dresses australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.