Jaké jsou detaily dekorace?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 16. 08. 2021,  0x


Mnoho majitelů si při zdobení zvolí poloviční balení, to znamená, že si nakoupí hlavní materiály sami a nechají dekorační firmu zajistit stavební tým, ale mají strach, že stavební večírek nebude poslušný a stavba nebude dobrá, pak naše majitelé se musí naučit chodit na stránky a dohlížet na práci.

Co přesně tedy musí supervizor dohlížet? Je to jen běhání po staveništi tam a zpět každý den? Dnes si s vámi promluvíme o tom, kde je třeba dohlížet na supervizory dekorací.

1. Kontrolní materiály

Když každý materiál vstoupí na stránky, musíte si vzít dodací list materiálu od dekorační společnosti, abyste pečlivě zkontrolovali značku a model, otevřeli materiál ke kontrole a zjistili, zda je nekvalitní a zda byl odcizen.

Když drát vstupuje na místo, musíte zkontrolovat množství, model, specifikaci, velikost atd., Abyste zjistili, zda jsou uvedeny na kusovníku, modelu, specifikaci, množství dlaždic a materiál a velikost skříně.

2. Dohled nad vodní energií

V procesu přechodu vody na elektřinu klesá vodovodní potrubí a stoupá drát. V případě úniku vody to nezpůsobí žádná bezpečnostní rizika, jako je zkrat. Pamatujte, že potrubí studené a horké vody by mělo mít různé drážky , modrá čára potrubí studené vody, červená čára potrubí teplé vody a po položení vodovodního potrubí ji zabalte do zvukotěsné bavlny, která může prodloužit životnost vodního potrubí.

Vodní potrubí je tiše ošetřeno, což může zabránit sousedům nahoře, aby splachovali vodu a způsobovali příliš mnoho hluku, který ovlivňuje spánek.

Při výrobě vodičů by uvnitř potrubí neměly být žádné spoje a zalomení a pro drát by měl být použit krimpovací uzávěr.

Tři, monitor vodotěsný

Koupelna musí být vodotěsná. Standard je 1,8 m pro celý dům, 1,2 m pro kuchyňský dřez, 0,40 m pro ostatní plochy, 1,2 m pro balkonovou pračku a 0,4 m pro ostatní oblasti.

Při nanášení vodotěsného nátěru může být pouze vysoký nebo nízký. Vodotěsný nátěr naneste 2–3krát. Každá vrstva musí být suchá a poté natřená jindy. Po zaschnutí to znamená, že se vám nebude lepit na ruce a cítit se velmi hladce.

Po dokončení hydroizolace musíte ucpat kanalizační potrubí a vypustit vodu do domu. Po 24 hodinách přejděte k sousedům v přízemí, abyste zjistili, zda nedochází k prosakování hydroizolace. Pokud nedochází k úniku, hydroizolace je dokončete a přejděte k dalšímu kroku.

Začtvrté, vyrovnání monitoru

Při pokládce podlahy nebo keramických obkladů je třeba zkontrolovat, zda při vyrovnávání není dutý buben. Běžné firmy jej budou srovnávat, aby se v budoucnu vyhnuly fenoménu dutých bubnů na stěně a podlaze. Je obtížné jej upravit. Vyrovnání tloušťka je větší než 3 cm nebo spojení různých materiálů by mělo být zavěšeno železným drátem.

Pět nálepek dohledového obchodu

Dlaždice je důležitým projektem vnitřní dekorace. Celkový efekt dekorace závisí na řemeslném umění zedníka, rovinnosti povrchu dlaždic, svislosti převýšení, pravoúhlosti rohů a na tom, zda je výškový rozdíl spár splňuje standardy.

Sledujte, zda dlaždice chybí nebo jsou vloženy nesprávně, zda jsou mezery rovnoměrné a zda nejsou na povrchu dlaždic praskliny, rohy, chybějící hrany atd.

Šest, dohled a bezpečnost

Bezpečnost je nejdůležitější věcí, předcházejte problémům dříve, než k nim dojde, a bezpečnost nelze ignorovat. Barva, dřevo atd. Jsou hořlaviny. Pokud zaměstnanci na staveništi kouří, hrozí velké bezpečnostní riziko. Proto předpisy o výzdobě jasně uvádějí, že pracovníci nesmí na staveništi kouřit. Známky hasicího přístroje je třeba umístit na zjevné místo, aby je pracovníci viděli. Viz.Read more at:cheap formal dresses melbourne | formal dresses in adelaide

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.