Jaké jsou důvody k pochopení po dekoraci

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 25. 10. 2021,  0xV poslední době se mnoho majitelů ptá: „Jakým věcem rozumím až po rekonstrukci“? V životě bude mít 90% majitelů myšlenku „už to příště nikdy nedělat“ po dokončení první renovace.

Majitel vybere návrháře a dekorační společnost, stejně jako konstrukci, výběr hlavního materiálu, výběr měkkých dekorací, přizpůsobení stylu a shrnuje zkušenosti s dekorací mnoha lidí zde. Doufám, že před dekorací vlastníka udělám nějakou referenci. sdílejte to společně ~

počáteční přípravné práce

1. Kontrola rozpočtu

Účel našeho domu musíme rozdělit podle potřeb, ať už se jedná o nájemní dům, právě potřebný dům nebo vylepšený dům. Rozpočet na výzdobu by měl být určen podle účelu.

2. Potřeba vyřešit a najít designéra

Před zdobením musíte mít formulář, který potvrdí vaše potřeby a najde designéra. Na to bude cíleno. Designér bude také sdělovat nějaký obsah s majitelem, aby se vyhnul tomu, že když se designér zeptá sám sebe, ani na to nemyslí. Co chceš.

potřeba

Populace žijící v rodině, starší lidé a děti potřebují zvláštní vysvětlení

Velikost domu, půdorys s nosnou konstrukcí stěn

Máte doma domácí mazlíčky, jako jsou koťata a štěňata?

Zapište si některé své životní návyky, například hudbu, kterou rádi posloucháte, sledování filmů a hraní her

Váš oblíbený styl dekorace, jako je severský, japonský, moderní, americký

Potřebuje dům instalovat centrální klimatizaci, čerstvý vzduch, podlahové topení

Existují speciální prostorové požadavky, jako je studovna, šatna, tělocvična

Volba designéra

Záleží hlavně na promluvě a osobnosti designéra. Mluvit s designérem závisí na designérských letech designu. Požádat placeného designéra o další nákup je zkušenost a nápady designéra.

Práce designéra

Práce designéra zahrnuje hlavně kontrolu rozpočtu, měření místnosti, návrhové výkresy, vykreslování, sledování detailů konstrukce dekorace, návrhy nákupu materiálu, přizpůsobení měkké dekorace a tak dále.

Čas návrhu

Obecný cyklus je 2–4 týdny a u velkých vil trvá 4–8 týdnů.

3. Hledejte konstrukci

Stavební stranou může být vlastní stavební tým designéra, můžete najít nezávislý tým předáka, můžete najít dekorační firmu, která stavbu provede sama, pokud se jedná o novou komunitní výzdobu, je snadné najít dekoraci souseda a způsoby stavby v komunitě hledejte dekorační firmu Je to dražší než najít samotného konstruktéra.

Porovnání 3 až 5 společností může trvat 1 až 2 týdny.

4. Výrobky na míru

Vyhledejte výrobce skříní, vestavěných skříní na míru a dveří na míru a vyhledejte výrobce centrálních klimatizací a podlahového vytápění.

Vlastní cyklus pro skříně a skříně je 30 dní a výběr závisí na kvalitě a úrovni ochrany panelů a značek závěsů a kluzných lišt.

Výrobní cyklus vlastních dveří je přibližně 30 dní. Dveře jsou rozděleny na dveře z čistého masivního dřeva, dveře natřené masivním dřevem a dveře z dřevotřískových desek. Cena kvalitnějších dveří je více než čtyřmístná.

Nákup centrálních klimatizačních jednotek přímo závisí na značce, jako jsou Daikin, Hitachi a Gree.

Přizpůsobené skříně a centrální klimatizace souvisí s transformací vody a elektřiny a plán je třeba dát předem.

Střednědobá fáze výstavby

1. Demolice a transformace

Ochrana na místě

Místa, která potřebují ochranu: ochrana dveří výtahu chodby, ochrana vstupních dveří, ochrana oken, ochrana země, ochrana vodovodního potrubí, ochrana měřiče zemního plynu atd.

Demontovat

Je třeba poznamenat, že nosné stěny nelze bourat.Nové stěny je třeba vyztužit a do nových stěn přidat ocelové pletivo.

2. Transformace vodní energie

Linka předběžného uvolnění vodní energie

Dobrým způsobem, jak se vyhnout jámám ve vodní energii, je simulovat zapojení předem pro transformaci vodní energie a předem vypočítat náklady na vodní energii.

Instalace a umístění čerstvého vzduchu, podlahového vytápění a centrální klimatizace

Navrhněte a nasměrujte předem a nainstalujte předem, abyste usnadnili zapojení point-to-point.

Elektrické transformační vedení

Pro zemnící vedení se doporučuje použít zapojení point-to-point, které šetří peníze a snadno se udržuje.

Rekonstrukce vody, zasypání, hydroizolace, uzavřený vodní test

Záchod by měl být pro hydroizolaci zasypán uhlíkovou struskou a voda by měla mít více než 1,8 m. Uzavřená voda by měla být uzavřena na 48 hodin, aby se zajistilo, že nedojde k úniku.

2. Dlaždice dlažba

Proces dlažby

Po obkládání zkontrolujte rychlost vyprazdňování. Podlahové dlaždice se nesmí vyprazdňovat. Rychlost vyprazdňování jednodílných obkladů je menší než 15%a celá stěna je menší než 5%.

3. Dřevěná konstrukce

Opatření pro stropní plavidla

Věnujte pozornost řemeslnému provedení zavěšeného stropu, použijte zavěšené podhledy z lehkých ocelových kýlů a prořízněte rohy stropu celým kusem sádrokartonové desky do tvaru L, nikoli spojováním.

4. Latexová barva sádrovým tmelem

Sekvence je zavěšení nylonové sítě, aby se zabránilo praskání, dvakrát sádrový tmel, základní nátěr a vrchní nátěr, osobně doporučuji pro větší texturu potahování válečkem latexovou barvou.

5. Strop kuchyně a koupelny

Na strop se obecně používají hliníkové výztuhy. Výhodou je, že se snadno udržují. Používáte-li sádrokartonové desky vodotěsné, věnujte pozornost lepidlu na sklo ze čtyř stran a nejprve použijte lepidlo na sklo odolné proti plísním.

6. Pokládka podlahy

Musíte věnovat pozornost rovinnosti vyrovnání terénu. Při rezervaci můžete přidat další. Pokud to nestačí, mohou být náklady zvýšeny. Pokud je příliš mnoho, lze jej vrátit. Obecně je instalován výrobce.

Dokončovací práce

1. Instalace skříně a skříně na míru

Při přizpůsobování skříní a šatníků věnujte pozornost značkovému použití závěsů dveřních skříněk a skříně by také měly věnovat pozornost materiálům a značkám desek. Všechny tyto věci jsou sestaveny stejně jako počítač. Sestava závisí na konfiguraci.

2. Vlastní instalace dveří

Po instalaci nábytku na míru věnujte pozornost ochraně dřevěné podlahy. Cena plastových dveří, kompozitních dveří z masivního dřeva a dveří natřených masivním dřevem je velmi odlišná a nejlepší jsou dveře natřené masivním dřevem.

3. Instalace lampy

Nastavte si správný čas. Obecně platí, že instalace je zabalena ve stejném městě. Dávejte pozor na světelnou polohu vašeho domova. Chcete ji přesunout? Pokud nevytvoříte centrální polohu, upozorněte stavební stranu, aby přesunula lehká poloha.

4. Instalace sanitární keramiky

Instalace továrního balíčku, domluvte si předem čas, domluvte si schůzku s obchodníkem a při nákupu věnujte pozornost velikosti a poloze jímky.

Dokončené úklidové práce

Čas a náklady

Pozdní dekorace

Montáž vstupného nábytku a domácích spotřebičů

Před nákupem si můžete vzít velikost výkresové kresby a nainstalovat ji týden předem. Všechny hlavní platformy porovnávají ceny a vybírají nejlevnější.

Opravné dokončovací práce

Nábytek a domácí spotřebiče vstupují na trh, aby se vyhnuly nárazům a nárazům, a nakonec zkontrolovaly nedostatky.

Měkké oblečení

Můžete požádat návrháře, aby poskytl návrhy na odpovídající schéma měkkých oděvů. Obecně lze běžný severský styl a moderní dekorace provádět online. Měkké oblečení samozřejmě není tak jednoduché. Látky, závěsy, nábytek, ozdoby a osvětlení jsou vše v jeden celek.

Otevřete okna pro větrání, abyste odstranili formaldehyd

Poté, co nábytek přijde, lze místnost větrat a je nejlepší ji nechat otevřenou asi tři měsíce, než se nastěhujete.

Jaké jsou některé užitečné techniky při dekoraci? Poté, co si toho všimnu, zůstanu v klidu ~

Domov

Doporučuje se vyrobit nezdolný šatník a vyrobit si dostatek bot. V úložném prostoru žije více lidí a skladování bot se stane problémem. Je vhodné opustit stoličku na výměnu obuvi a vyrazit ráno na přezutí.

kuchyně

Pokud je kuchyně hranatá, může být vyrobena jako kuchyň ve tvaru písmene U, která může rozšířit provozní prostor a učinit materiál pohodlnějším. Návrh podle provozních návyků.

koupelna

Koupelna by měla být co nejvíce oddělena od mokré a suché podle oblasti. Pokud má dům pouze jednu koupelnu, můžete zvážit návrh pravidla třetin. K oddělení koupelny použijte umyvadlovou sprchu Můžete si dát nějaké sprchové potřeby pro pozdější použití.

Jídelna

Restaurace má relativně malý počet obyvatel, a pokud není prostor jídelny pro hosty velký, lze mezi obývací pokoj a jídelnu z důvodu úspory místa postavit barový pult. Vedle jídelního stolu lze navrhnout příborník, což může jídelní stůl velmi osvobodit.

obývací pokoj

Konstrukce televizní stěny v obývacím pokoji by neměla být příliš komplikovaná.Sádrová linka římského sloupu musí být používána střídmě.Můžete si vybrat kámen nebo vyrobit skříně.

ložnice

Můžete zvážit instalaci nočního světla do ložnice. Je vhodné pro jednu osobu, když je v noci vzhůru. Je vhodné a neruší ostatní lidi, aby instalovali světlo, aby našli oblečení. Prostor stačí použít jako samostatná šatna.Read more at: cheap formal dresses brisbane | formal dresses adelaide

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.