Jaké jsou nerozumné návrhy v domácnosti

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 15. 11. 2021,  0x


Jaké jsou nerozumné návrhy v domácnosti? Jaké zážitky stojí za to sdílet? Co se naučit

Jaká jsou po přečtení odpovědí mnoha majitelů a přátel nerozumná místa v bytovém designu? Ve skutečnosti je to způsobeno nepravidelnou výstavbou některých malých firem, proto navrhuji, aby si všichni majitelé a přátelé pokud možno ještě našli kvalifikovanou dekoratérskou firmu, nebo někoho, komu můžete věřit, protože každý říká, že dekorace není jen o Společnost.Také záleží na tom, jaká je tato osoba.Samozřejmě i když najdete formální dekoratérskou firmu, musí na práci osobně dohlížet majitel.

Někdy nejde jen o to, že stavba dekoratérské firmy není formální, ale někteří dělníci jsou při stavbě pohodlnější. Samozřejmě velkou část problémů si způsobují sami majitelé. Hodně komunikace a výměn. Nemyslete si, že po zaplacení peněz z vás bude kramář.Po dokončení stavby, pokud majitel není spokojený, není jasné, kdo je problém Případné problémy je třeba včas sdělit a přepracovat.

V čínském dekoračním průmyslu je konkurence velká.Na práci může často dohlížet majitel, což je i jakýsi dohled pro vlastní značku dekorační firmy.Samozřejmě jde spíše o dům, kde budete v příštích deseti bydlet let.

Jaké jsou tedy nepřiměřené designové aspekty bytové dekorace? Pojďme si spolu dnes dobře popovídat~

Koupelna je velmi nepříjemná se světlými nebo žlutými dlaždicemi

Bílé nebo žluté dlaždice, jeden kus vypadá velmi krásně, ale dlažba je opravdu velmi nepohodlná. Většinou mám doma vlasy nebo fleky, které jsou vidět na zemi a není jednoduché se o ně starat.

Bílé dlaždice sice vypadají na zemi dobře, ale k fantazii mají stále daleko.

Anti-fog zrcadlo je velmi důležité, podívejte se na květiny v mlze obyčejného zrcadla

Na zadní straně zrcátka proti zamlžování je elektrický drát pro zahřívání, takže se dokáže velmi účinně vyhýbat vodní páře.

A už se nebojte, zrcadlo je plné vodní páry, když se koupete.

Nadpultové umyvadlo je nejen hezké, ale také nechutné

Výše uvedené umyvadlo je skutečně velmi dobře vypadající, ale používá se opravdu mnoho sanitárních koutů a všechny druhy čisticích nástrojů lze stěží vyčistit.

Ale po pár dnech čekání je na výše uvedeném umyvadle spousta skvrn, zejména v okolních štěrbinách, je lepší zvolit umyvadlo pod pultem, praktičnost je král!

Konkávně-konvexní dlaždice, opravdu lituji, že jsem ji koupil

Tváří v tvář takto strukturovaným dlaždicím se mnohým mladým lidem velmi líbí.Pokud se takové dlaždice dokážou vyhnout prachu, je to opravdu dokonalé.

Ale vidíte mezery na dlaždicích? Když to vidím, věřím, že každý musí pochopit, jaký druh dlaždic si vybrat.Používání je královský způsob a bude velmi nepříjemné, pokud jej později neotřete.

Malý kuchyňský poklad je spolehlivější než ohřívač vody

Pokud chcete použít teplou vodu v umyvadle, můžete použít plynový ohřívač vody, ale je tu problém. Plynový ohřívač vody přichází velmi pomalu a plýtvá velkým množstvím studené vody.

Instalace malého kuchyňského pokladu je ale jiná.Když chcete použít horkou vodu, můžete si ji vzít a použít, nebo může automaticky převařit horkou vodu Opravdu se nebojte, použijte studenou vodu na mytí obličeje a čištění zubů v zimě.

Dlaždice musí být krásné, ne těsnící

Při zdobení může těsnící prostředek přivedený dekoračním týmem vypadat dobře v bílé, ale trvá dlouho, než zjistíte, že těsnící prostředek má tendenci černat a je velmi ošklivý.

Pokud si chcete koupit lepidlo na sklo, musíte si ještě zajít do specializované prodejny koupit speciální lepidlo na sklo proti plísním, voděodolné a proti zamlžování.

Jednotková cena dovážených výrobků je sice dražší, ale užívání celého domu není příliš nákladné a celková cena je stále velmi výhodná.

Vana se instaluje podle vlastní situace

Před instalací vany si musíte dobře promyslet a požádat členy rodiny o instalaci vany.Je to nutné? I když vanu používáte často, obávám se, že počet čištění vany po nastěhování je vyšší než počet použití.

Pokud máte doma dvě koupelny, můžete si samozřejmě zvolit instalaci vany.

Velké kusy oblečení můžete namočit, nebo pokud máte doma miminko, můžete miminko vzít do perličkové koupele, což je také moc dobré.

Vyhrazená zásuvka vedle WC

Vedle WC je vyhrazena zásuvka. Prvním je usnadnění používání elektrospotřebičů v budoucnu a v jednu chvíli příprava na chytrou toaletu. Protože chytré WC dokáže vyřešit starosti s chozením na záchod v zimě, je velmi pohodlné a velmi pohodlné.

Počet zástrček není dostatečný nebo je konstrukční poloha nepřiměřená

Například při stěhování elektrospotřebiče musíte vždy tahat za tažné prkénko, které vám překáží, v kuchyni nejsou žádné další zástrčky pro spotřebiče, žádné zásuvky pro nabíjení stolních lampiček a mobilních telefonů u postele a žádné zásuvky na boku umyvadla.K foukání použijte fén.Vlasy nebo tak něco,některé zásuvky jsou zablokované domem.

V ložnici nejsou žádná malá světla nebo mírná nástěnná světla

Pokud si nezarezervujete noční nebo nástěnné svítidlo, bude noční vstávání velmi problematické a snadno se to dotkne i vaší rodiny.

Tři pokoje bez designové studie

Pokud má domov více než tři ložnice, doporučuje se opustit studovnu, můžete do ní umístit své oblíbené předměty nebo knihy.

Pamatujte, nenoste si práci do ložnice. To ovlivní můj spánek. Ložnice je pro odpočinek a relaxaci a pracovna pro práci. Musí být funkčně rozdělena. Stačí si na to zvyknout.

Designová knihovna u postele

Vedle postele je navržena malá knihovnička.V hluboké noci je velmi příjemné ležení při čtení knihy nebo poslouchání hudby.I když ležet je pro tělo špatné, je to lepší než sezení.

Viděl jsem někoho říkat, že v ložnici je jen jedna kniha, a já si ji po přečtení půjdu vyměnit do pracovny. Ve skutečnosti mám pocit, že jeho nápady jsou docela dobré.

Zvuk kuchyně a koupelny

Pokud rádi posloucháte hudbu, můžete si do kuchyně a koupelny nainstalovat stereo, abyste mohli spojit své koníčky a nenudili se a při poslechu hudby se můžete osprchovat, což je opravdu příjemné.

Sprchový drapák

Na stěně sprchového koutu a vedle toalety je třeba pamatovat na provedení zábradlí. Doma jsou starší lidé, díky čemuž budou mít starší osoby plný pocit bezpečí Mnoho lidí si rádo myje nohy ve sprše , ale je snadné uklouznout a spadnout. Je tam loketní opěrka a je to velmi bezpečné.

Letní kuchyňský chladič

Mnoho lidí navrhuje nainstalovat do kuchyně klimatizaci, která může být v zimě teplá a v létě chladit.Ve skutečnosti je to úplně zbytečné, bude to kvůli teplotě kuchyně při vaření v zimě. A abychom se cítili v teple, zvláště v létě, musíme pamatovat na instalaci chladiče, díky tomu se budeme cítit velmi pohodlně a chladně a instalace klimatizace je velmi plýtvání.Read more at:black formal dresses australia | navy blue formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.