Jaké jsou ozdobné věci, které lze udělat jednou provždy

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 6. 12. 2021,  0x


1. Zlomený most hliníková okna, zvuková izolace, tepelná izolace, vy a square dancer jste jen jedno okno.

2. Dveře proti krádeži třídy A + jádro zámku třídy C, dveře vypadají chudší než sousedův dům, zabraňují zlodějům, aby na vás zírali, zámek vypadá pevněji než sousedův dům a brání zlodějům, aby na vás zírali.

3. Gigabitová síť + bezdrátové AP, alespoň rychlejší než rychlost sítě sousedů.

4. Předfiltr čistí kvalitu vody a obecní vodovodní potrubí obsahuje bahno, písek a rez, které jsou všechny ucpané. Výškové obytné budovy by měly být používány podle potřeby, takže nejprve pochopte, zda je tlak vody dostatečný.

5. Přezouvání lavice, sezení a přezouvání je rozumným požadavkem člověka! Je snadné zapomenout dát mu místo při navrhování chodby.

6. Umyvadlo pod desku, kuchyňská deska se snadno čistí, dokonce i voda a odpadky lze zamést do umyvadla hadrem.

7. Indukční lampu pod nástěnnou skříňku obsluhují lidé v kuchyni zády ke stropní lampě a tělo a nástěnná skříňka budou vrhat stín.

8. Podlahová vpusť, kupte si lepší podlahovou vpusť, je příliš nepohodlné se koupat a šlapat vodu.

9, sprchový kout film, nedávno četl spoustu zpráv o explozi skla, sprchový kout musí koupit filmované tvrzené sklo. Jaké je využití filmu? I když je rozbitý, nezhroutí se.

10. Plynové ohřívače vody jsou pohodlnější než elektrické ohřívače vody, s dostatečným objemem vody a stabilní teplotou.

11. Sprcha s konstantní teplotou pomocí elektrického ohřívače vody, vybavená sprchou s konstantní teplotou, nebude při mytí studená.

12. Chytrý záchod/chytrý záchodový kryt, pozor na ponechání zásuvek na ozdobu, bez zásuvek nelze instalovat.

13. Toaletní stříkací pistole, která slouží ke splachování toalety na podlaze a zefektivnění domácích prací v koupelně Nepoužívejte ji k provádění podivných věcí.

14. Zrcadlové skříňky se zásadně umývají v koupelně.Nejvhodnější místo, kam lidé dosáhnou, je zrcadlo.Je škoda nic neinstalovat za ně.

15. Keramická sanita, špatně prosklené záchody, vodní kámen opravdu hnus, umyvadla také, nekvalitní snadno žloutnou, mytí obličeje není tolik jako umyvadel.

16. Okamžitá teplovodní baterie/malý kuchyňský poklad, kde není teplovodní potrubí, např. umyvadlo na balkoně, velmi rád si v zimě umyje ruce/vypere hadr.

17. Matné glazované dlaždice se nedají snadno zašpinit a nejsou vidět, čistí se půl roku a jsou první volbou pro domácí práce. Starožitné dlaždice jsou nejnáročnější na vytírání, proto je potřeba využít mléčnou energii a pečlivě vybírat.

18. Tmavě krásné švy mohou být po několik let pevnější než běžné spoje, zvláště bílé spoje, které se příliš snadno zašpiní a nejdou vůbec setřít.

19. Zatemňovací závěsy Nevytvářejte v ložnici příliš přepychových závěsů. Obyčejné zatemňovací látky jsou decentní a snadno se používají.

20. Indukční lampa ve skříni, otevřete dvířka skříně, lampa svítí a vy se převlékněte.

21. Zásuvek je mnoho, ne naslepo Zvažte, jaké elektrické spotřebiče chcete používat a zásuvky přidejte. Obecně vám pracovníci nechají dva jen 30 cm nad zemí, dva vám vedle pohovky a dva na postel, což je velmi nevkusné.

22. Vytápění, ať už elektrické topení nebo vodoinstalace, ať už radiátorové nebo podlahové, záleží na situaci, ale je mnohem pohodlnější než v zimě foukat klimatizační horký vzduch. Kromě tropických lidí.

23. Skříňové zásuvky/stahovací koše, které se používají snadněji než laminátové. Na první pohled najděte koření a hůlky, které lze vytáhnout.

24. Mikrovlnné trouby, nedělejte nástěnné skříňky a umístěte mikrovlnku na vyvýšená místa Přenášet horké nádobí je nebezpečné.

25. Zpětný ventil odvodu spalin, ten musí být nainstalován, plus zpětný ventil odsavače par, který tvoří dvojitou pojistku, která zabrání tomu, abyste cítili cizí vaření.

26. Odtoky, odtoky v kuchyni a koupelně, jsou utěsněny, aby ostatní nemohli vylévat vodu.

27. Lampy proti oslnění, nekupujte bodová svítidla, která přicházejí s dopravou zdarma za deset dolarů. Největším problémem je oslnění.

28. Výška nábytku, pamatujte na všechen nábytek s nohami, nechte výšku zametacího robota! Buď nábytek spadne na zem a nesmí se dostat do prachu.

29. Pevný nábytek. Pokud existují dětské domovy, veškerý skříňový nábytek (komody, skříně atd.) by měl být upevněn na stěně, aby se zabránilo převrácení. Buď je výška skříně blízko střechy a úhel se může zaseknout a nespadne.

30. Pohovka, tato není na výběr. Je na sezení a sezení. Nestyďte se sedět v sedačce. Zaměřte se na oporu zadního pasu a krku.Read more at:formal wear perth | red formal dress

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.