Jaké jsou rozumné návrhy na výzdobu?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 11. 07. 2021,  0x


Před domácí výzdobou musí každý z nás zvážit mnoho otázek, ale nejde jen o rozdělení každé funkční oblasti, ani o barvu výzdoby, ani designový design stěny pozadí televizoru, ani design pohybu prostoru, ale Musíme pečlivě sledovat každý detail v našem životě; jaká je současná populace rodiny? Jaký je život celé rodiny? Jaké jsou životní návyky členů rodiny?

Proto je rodinný úložný systém rozdělen podle skutečné situace prostoru kolem každodenního života a zvyků a pohybů rodiny, takže dům, který jsme zrekonstruovali, může mít „krásný“ základ.

1. První krok dekorace

Mnoho majitelů najde proces výzdoby na internetu. Prvním krokem je začít s vodní energií. Ve skutečnosti tomu tak není. Největší obavou z první výzdoby je postupovat podle běžného pořadí na internetu. Když je výzdoba znovu, uvidíme to znovu. Nepoužívané zásuvky, nedosažitelné spínače, budou plakat bez slz. Jaký je tedy první krok v renovaci?

Prvním krokem dekorace je ve skutečnosti určit velikost a styl designu.

Uspořádejte kuchyňské spotřebiče, jako jsou drtiče odpadu, myčky nádobí, integrovaná kamna, vestavné trouby, vestavěné parníky, a rozhodněte se od začátku. Měly by být zahrnuty do plánu? Pokud počkáte na začátek práce a pak přijdete s rozmarem, určitě rozplačíte majitele kabinetu.

Mnoho majitelů je příliš pozdě, ale přinejmenším musí nejprve určit velikost postele v hlavní ložnici a pohovce. Jinak nevím, kde jsou nainstalovány zásuvky na posteli a pohovce. Největší dopad je, že často hrají mobilní telefony, když sedí na pohovce a dívají se na televizi.

2. Drž se dál od dekoračního minového pole

Před prohlídkou domu se stále doporučuje najít někoho, kdo ví, že důvěřujete prohlídce domu. Předpokladem je samozřejmě to, že musí být profesionální. Mnoho dekorativních společností a stavebních týmů využívá trik pomoci majiteli při prohlídce dům a jděte do domu s dutým kladivem. A je to.

Stále existuje mnoho společností zabývajících se dekoracemi, které používají bezplatný design. Ve skutečnosti by každý měl vědět, že neexistuje žádný bezplatný design. Volný design je nejdražší. Je to jen připravit půdu pro pozdější instalační rutiny.

Pro rozpočet výzdoby musíte mít v rané fázi svůj vlastní plán, například celkovou tvrdou výzdobu. Kolik chcete utratit? Kolik chcete utratit za měkký outfit? Kolik chcete utratit za domácí spotřebiče? Kolik chcete utratit za projekt renovace, dokud se nenastěhujete?

Když se podíváte na modelovou místnost, design modelové místnosti je docela dobrý, ale není to v souladu s domácím životem, protože modelová místnost je vývojář, který používá ty nejlepší materiály a nejlepší řemeslné zpracování k jeho prezentaci, a domácí dekorace se musí dělat podle jejich schopností.

Společnost zabývající se dekoracemi nemá velké stránky, reklama je dobrá a skutečná síla se odráží také v použitých materiálech, nákladové efektivnosti a následném servisu.

Je třeba ověřit spravedlnost dohledu zaslaného dekorační společností a záleží na vlastním úsudku majitele.

Ve smlouvě o výzdobě je třeba věnovat pozornost mnoha podrobnostem, které je třeba nejprve jasně uvést.

Značka materiálu má mnoho modelů a musíte jasně napsat různé modely stejné značky. Je-li mezera velká, musí být při uzavření smlouvy jasná nabídka, jinak bude koncept změněn v pozdější konstrukci, jednotlivé materiály a měrné jednotky musí být vyměněny. Aby z toho byl nesprávný cenový rozdíl.

Musíte věnovat pozornost stavebním nákladům.Mnoho dekoračních společností platí 95% nákladů před polovinou doby výstavby. V pozdějším období musí být spousta starostí.

Společnost pro dekoraci slovně slíbila, nevěřte tomu a napište jej do smlouvy černobíle.

Tři, dekorace musí být pohodlné

1. Vodní energie

U skrytých projektů, jako je transformace vodní energie, musíme věnovat pozornost transformaci vodní energie a musíme komunikovat s projektantem v rané fázi, takže její použití v pozdější fázi bude velmi pohodlné.

2. Vstup

Při přizpůsobování skříně na boty musíte nechat spodní část prázdnou, abyste si mohli boty vyměnit. Obuv můžete obout bez otevření dveří skříně. To je jednoduché a snadné.

Při navrhování skříňky na boty si nezapomeňte vyhradit lavičku na boty, aby si starší a děti mohli sednout a vyměnit si boty, aby ušetřili námahu a nebáli se pádu.

Otevřete dveře uprostřed verandové skříňky a odložte klíče a tašky od mobilního telefonu, což může být velmi intimní.

3. Kuchyně

Vestavěný nábytek může udržovat pořádek a jednotnost prostoru.

Výsuvný faucet se používá velmi pohodlně a lze jej vyčistit o 360 stupňů bez slepých uliček, takže mytí a další věci mohou být snadné.

Skládací vypouštěcí koš, i když je dobrým pomocníkem při vypouštění, jej může rozšířit na desku, když je jich příliš mnoho, a je velmi pohodlné jej používat bez obav z nedostatku místa.

Pokud můžete navrhnout čekání zespodu, může to být velmi bezpečné při mytí zeleniny a krájení zeleniny bez podsvícení.

Pultová deska je navržena s proužkem zadržujícím vodu, který zabraňuje stříkání vody na zem.

Doporučuje se navrhnout několik zásuvek s přepínači, které mohou snížit zapojení a odpojení zásuvky a současně zvýšit její životnost a zlepšit její bezpečnostní výkon.

Způsob, jak určit optimální výšku desky, je rozdělit výšku o dva plus 5 až 10 centimetrů.

4. Obývací pokoj

Stěna pozadí televizoru může být navržena s funkcí projekce. Chcete-li sledovat film, můžete odložit závěsy a použít je jako domácí kino.

5. Ložnice

Je důležité si uvědomit, že zvuková izolace ložnice je provedena dobře, abyste mohli klidně a pohodlně spát.

Protože uvnitř může být navržen malý světelný pás.

Navrhuji malé noční světlo, aby nerušilo ostatní lidi, když je noc.

6. Toaleta

Toaleta by měla být navržena tak, aby oddělovala suché a mokré, aby se jedna osoba mohla osprchovat a jedna osoba umýt, a zároveň se ve stejném prostoru navzájem neovlivňovaly.

Vůně podlahového odtoku bez zápachu a záchytného WC nebude existovat.

Skryjte trubku ve zdi, aby se mohla skrýt nepořádek, udržovat dobrý vzhled a zahnat mrtvá místa hygieny.

Nejdůležitějším bodem je, že krásné švy mohou zlepšit celkový vzhled a vypadat velmi krásně, což může snížit množství hygienických slepých míst.

Čtyři, přidejte potíže po instalaci

Veranda nemůže pojmout mnoho bot, ale bude vypadat velmi špinavě.

Pokud výška vnitřní podlahy není dostatečně vysoká, ale vytvoří se komplikovaný strop, bude celek velmi depresivní.

Nedoporučuje se dát koberec doma, zvláště pokud jsou doma děti a domácí zvířata, vlasy padají velmi vážně.

Návrh komplikované stěny na pozadí televizoru může být oslnivý.

Integrovaný odpadkový koš je nepohodlný a snadno zapomenutelný.

Do umyvadla s dvojitou vanou se nevejdou žádné velké předměty, což je velmi problematické.

Světlé záclony nemohou spát pod velmi silným letním světlem.

Pokud není prostor v ložnici velký, zabírá kulatá postel hodně místa.

Vana v koupelně se nedoporučuje projektovat, pokud se nejedná o vilu.

Pokud vinotéka zahrnuje vložení vína, bude v pozdější fázi hodně prachu.

Pět, velikost nábytku také ovlivní pohodlí

Shromažďují se následující návrhy!

6. Při nákupu materiálů věnujte pozornost obchodním zvyklostem

Na podlaze jsou ikony, ale žádná propagace. Zákazník se mě už dříve zeptal, takže se nenechte oklamat.

Při nákupu dlaždic si musíte jasně pamatovat, zda jsou blokové nebo ploché?

Při výrobě skříněk se musíte zeptat na tloušťku desky, materiál desky, rukojeť a další materiály a existují některé, které vyžadují další přizpůsobení. Potřebujete jedno nabití?

U dveří z masivního dřeva se nemůžete dívat jen na křídlo dveří. Někteří obchodníci říkají, že jde o dveře z masivního dřeva. Křídlo dveří je z masivního dřeva, ale rám dveří je z MDF.

Pokud se jedná o speciální hláskování dlaždic, například pravopisu rybí kosti rybí kosti, musíte si předem vyžádat standardy účtování.

Pokud jsou dveře příliš vysoké, musíte za dveře zaplatit, nebo je můžete ke dveřím přidat.

Pokud je nabídka opony nízká, náklady na pozdější projekt se zvýší nad rámec představivosti.

Existuje mnoho zvláštních příspěvků, což je strategie obchodníků a společností zabývajících se dekorací, aby šlo o chatrné. Může to být jedinečná značka s jedinečnou tloušťkou, proto se tomu říká zvláštní příspěvek.

Sedm, staveniště musí být vidět

Pohled na staveniště není jen o úrovni řízení, ale také o tom, zda jsou materiály umístěny čisté a uklizené. To vše jsou povrchní dovednosti, ale hlubší úroveň je řemeslné zpracování.

Nové a staré zdi, vodovodní a elektrické štěrbiny, je třeba připojit k síti, což může zeď chránit a zesílit.

Škrábání tmelu a škrábání síťoviny může zvýšit těsnost tmelu a zabránit prasknutí tmelu v důsledku popraskání omítky.

Pro výměnu vody a elektřiny je nutné použít cínovou fólii v místě příčného potrubí, kde je silná a slabá elektřina vedena za slabou elektřinu, což může účinně zabránit rušení silné a slabé elektřiny .

Při výrobě stropu by se měl použít kýl z lehké oceli a mezera mezi sádrokartonovou deskou by měla být 5 až 10 mm a k účinnému zabránění praskání lze použít rohový design ve tvaru písmene L.

Dlažba musí kontrolovat prázdný buben. Prázdná plocha bubnu je příliš velká a musí být znovu vyrobena. Podlahové dlaždice nesmí buben vyprázdnit, což v pozdější fázi snadno způsobí odpadnutí dlaždic, a pozdější údržba bude obtížnější.

Koupelna je vodotěsná, zejména sprchový kout, musí být kartáčován na více než 1,8 metru.

8. Bezpečnost členů rodiny je velmi důležitá a výzdoba vyžaduje dlouhodobý plán

Formaldehyd obecně existuje v lepidle, jako je podlahová lišta, lepidlo na dlaždice pro dveře a okna, pěnové lepidlo, stejně jako lepidlo na stropní omítky, lepidlo proti plísním pro kuchyň a koupelnu, umyvadlo, WC a lepidlo na dřevěné dveře atd.

Doporučuje se používat desky třídy E1.

Zkuste si vybrat nábytek známých značek a zkontrolujte, zda je na obalu produktu značka ekologické certifikace od národního úřadu. Pro povrchovou úpravu bude lepší zvolit barvu na vodní bázi nebo olej na dřevěný vosk.

Při šetření rozpočtu musíme věnovat pozornost ochraně životního prostředí.

Parapety a balkony by měly být chráněny zábradlím.Read more at:green formal dresses | formal dresses online

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.