Jaké jsou rozumné návrhy pro domácí dekoraci?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 16. 02. 2022,  0x


Dekorace se odhaduje jako období, kdy má mnoho lidí nejhojnější vědomostní rezervy kromě sebe ve třetím ročníku střední školy Svět je plný dekoračních strategií a dekorací Daquan Jaké věci bychom měli znát a ovládat?

Dnes osobně shrnu následující selský smysl pro dekorace, které ostatní nejsnáze oklamou. Doufám, že všichni majitelé a přátelé, kteří se chystají dekorovat, mohou jít po špatné cestě méně~

1. Design

Pokud nejste příliš důvěryhodní, nevěřte designérovi, který svou práci skutečně viděl. Většina designérů dekoračních firem tvoří 20 % designu (většina z těchto 20 % je tvořena plagiátem) a 80 % tržeb ., všechny doporučené produkty v procesu navrhování mají určitý rabat, pokud je volná kapacita, je nejlepší zvolit nezávislého designéra s inženýrskými zkušenostmi, designéra, který si doma pouze kreslí výkresy, se vůbec nevyplatí svěřovat.

1. Pokud projektant nejde na stavbu měřit a nerozumí nějakému stavebnímu selskému rozumu, předejte to přímo.

2. Pokud je designér lajdácký a lajdácký, při prvním setkání s majitelem si zvyknete na každodenní preferenci konzumace bez dotazu na obyvatelstvo vaší rodiny, místo toho můžete v podstatě soudit, že je designér nedostupný ve skutečnosti, trh Většina návrhářů výše je v nepoužitelném stavu, jako jsou nyní.

3. Změřte a zaznamenejte rozměry domu osobně nebo s mistrem měřící místnosti Tento odkaz je nutné na místě prohlédnout a následně nakreslit obrázek pro označení velikosti, která přímo ovlivňuje design domu a nákup Nábytek Pokud dům patří vlastníkovi, ostatním Nikdy neberte majitelův domov za svůj a starejte se o něj.

2. Obývací pokoj a jídelna

1. Stěna na TV pozadí musí být navržena s několika dalšími zásuvkami. Nečekejte, že budete v budoucnu instalovat zásuvky. Je to velmi nevzhledné. Nyní můžete snadno říci, že spousta elektrických spotřebičů:

Televize, kabelovky, internetové boxy, Blu-ray přehrávače, herní konzole atd., nemluvě o případných elektronických fotoalbech, portech nabíječek a podobně.

Po tomto umístění zjistíte, že zásuvka je naprosto nedostačující.Co se týče odpovědi těch přátel, kteří ji nemohou používat a pouze si instalují televizi do obývacího pokoje, je třeba tento bod pečlivě zvážit.

2. Nejlepší je vyhradit si zemnící zástrčku na straně pohovky v obývacím pokoji pro nabíjení mobilních digitálních zařízení Musí se mnohokrát stát, že je mobilní telefon bez proudu, ale nechcete jít k televizi, aby nabít.

3. Malá úložná skříňka může být umístěna blízko pohovky nebo ji může redaktor použít k uložení dálkových ovladačů, časopisů a občerstvení, které dočasně nechcete jíst.

4. Pokud nejste místní tyran, nebuďte tak hloupí, abyste si udělali vinotéku v restauraci.Ta zahraniční vína jsou po pár letech skoro jako nápoje a všichni je pili, nemluvě o těch, jejichž obaly jsou nevypadá dobře. Pokud je likér pravý Pokud se nepředvedete, zemřete. Je lepší koupit pár sad drahého západního nádobí. Je velmi krásné, aniž by to bylo vystaveno. Cena nebude dražší než ta vína.Je to praktické a elegantní.

5. Restaurace může zvážit, že nebude používat dřevěné podlahy. Pokud opravdu neberete čištění mastných podlah jako náročný úkol, můžete tento úkol samozřejmě ignorovat.

3. Ložnice

1. U vchodu a u lůžka vytvořte světla s dvojitým ovládáním, jinak bude velmi obtížné zhasnout světla v noci při nastupování a vystupování z postele. Můžete také vytvořit vypínač s dvojitým ovládáním u vchodu a obývací pokoj ve vchodu dvouotvorové světlo, takže po vstupu do domu nemusíte procházet většinu místnosti, abyste jej zhasli.

2. Zkuste si v ložnici nainstalovat stropní svítidla Nepoužívejte na postel dlouhodobě velké žárovky Pokud není noční světlo, budou vás z velkých žárovek příliš bolet oči.

3. Pokud rodina plánuje mít děti vedle postele, nezapomeňte si rezervovat místo pro postýlku.

4. Na stěně vstupních dveří ložnice by mělo být vyhrazeno místo, které je vhodné pro instalaci nočního světla nebo repelentu proti komárům.

4. Kuchyně

1. Mnoho lidí říká, že otevřené kuchyně nejsou dobré a mnoho majitelů a přátel to chce vzdát. Musíte vědět, že původním záměrem otevření kuchyní je umožnit rodinám sejít se, ne vařit sami. Pochopte to Můžete zvážit výroba skleněných posuvných dveří a oken Vidět členy rodiny a sebe přes sklo není vaření tak nudné.

2. Na vaření v kuchyni je v létě příliš horko Neposlouchejte, jak někteří hloupí lidé říkají, že je třeba nainstalovat filtr klimatizace do kuchyně Nevím, víš? Pokud to podmínky dovolí, můžete na strop nainstalovat chladicí ventilátor, známý také jako „cool tyran“.

3. V kuchyňských a koupelnových skříňkách by měl být vyhrazený prostor.Je mnohem pohodlnější instalovat Xiaochubao, než přímo připojovat vodu z ohřívače vody, aby bylo možné vodu rychle dodávat a neplýtvat.

4. Kouřovod odsavače musí být vyveden, aby dokud někdo v objektu vařil, byl dům naplněn zápachem olejového kouře.

5. Zásuvky v kuchyni musí být řešeny více.Je třeba připravit tolik domácích spotřebičů.Víte, že to vědí majitelé a přátelé?

Například odšťavňovače, lámačky stěn, vařiče rýže, mikrovlnné trouby, trouby, myčky nádobí atd.

5. Koupelna

1. Kromě rezervování zásuvek na toaletě by mělo být vedle umyvadla instalováno několik dalších zásuvek, aby se usnadnilo použití fénu na nabíjení elektrického zubního kartáčku.

2. Pokud si chcete instalovat vanu, musíte to dobře zvážit.Osobně si myslím, že nejvhodnější je použít sprchový kout.Pokud jste opravdu bohatí a vytížení, můžete si nainstalovat další vanu.

3. Hardware sprchové baterie stojí absolutně za každou korunu Pokud si koupíte ten nejlepší dvoutyčový věšák na ručníky v rámci svých možností, nepoužívejte ho. Vnitřní vrstvu nevyužijete vůbec. Nezapomeňte si koupit el. věšák na ručníky ve vlhkých oblastech na jihu.

4. Při nákupu zrcadla musíte dnes zvážit polohu světla, aby zrcadlo nebylo příliš velké a světlo bylo příliš jasné.Pokaždé, když se podíváte do zrcadla, budete otřeseni a nebudete moci otevřít oči .

5. Koupelnovou skříňku je nejlepší vyrobit zcela zapouzdřenou. Aby bylo možné rezervovat kanalizační potrubí, některé rodiny prorazí do koupelnové skříňky několik otvorů, které majitelům a přátelům usnadní uskladnění čisticích prostředků pro vlastní potřebu.

6. Balkon

1. Na stěny balkónu je dobré použít keramické obklady, ale nyní je vodotěsný nátěr proveden dobře, a cena je nižší než u některých keramických obkladů.

2. Luxusní automatický stojan na sušení prádla je na velký balkon k ničemu a není tam tolik prádla. Ano, malý balkon je poněkud užitečný a šetří místo. Důrazně se doporučuje umístit na balkon horizontální stojan na sušení prádla. sušte ty bavlněné látky.Oblečení se velmi snadno používá a nezdeformuje se zavěšením na sucho.

3. Pokud je to možné, můžete si na balkon vyrobit i mopový bazének, abyste odlišili umyvadlo v koupelně od umyvadla v kuchyni.

7. Podlaha

1. Barva podlahy by měla být o něco světlejší, není dobře vidět šedá dlažba v kuchyni a koupelně, ale měla by být tmavší, jinak snadno všude najdete chlupy, které jsou navíc odolnější vůči nečistotám.

2. Masivní dřevěná podlaha působí dobře, ale je pohodlnější čistit kompozitní podlahu, kterou je třeba udržovat. Masiv není potřeba příliš pronásledovat a stejně tak ekologická je dobrá laminátová podlaha.

8. Zpracování dřeva/nábytek

1. Předtím jsem řekl, že potřebuji zaznamenat velikost čehokoli, včetně velikosti dveří. Při nákupu čehokoli si dávejte pozor na velikost dveří doma. Nekupujte je a nastěhujte je.

2. Kromě sebe jsou mladí lidé obzvláště dobří v tom, aby se shodovali s dostatkem peněz na utrácení, takže se neusilujte o nábytek z mahagonového ebenového ořechu. Barva celého pokoje je velmi tmavá. Zpočátku může působit velmi nádherně. Po žít po dlouhou dobu, snadno se omrzí Klíč Není snadné měnit jiné domovy a celkový styl je daný.

3. Látkovou sedačku je nutné koupit.Výměnný potah na sedačku znesnadní dětem praní sedačky.Věřím, že každý chápe.

4. Pokud lze dveře šatní skříně použít jako nárazníkovou tyč, pokuste se je co nejvíce nahradit nárazníkem.V místnosti je slyšet zvuk klepání a zavírání dveří.Pro moderního člověka je to již trochu nesnesitelné .

9. Voda a elektřina/lampy

1. Na hlavní stěně každé místnosti by měly být vyhrazeny alespoň dva síťové porty a více než dvě zásuvky. Bezdrátový směrovač skutečně může problém vyřešit, ale problémem bude také signál a přenosová rychlost bezdrátového směrovače je omezené, 4k video Brzy bude populární. Pokud se nebudete chtít dívat na video v ložnici, zaseknete se.

2. Noční světla lze instalovat na vnitřní stranu šatní skříně v tmavé části chodby z ložnice do koupelny.Je velmi pohodlné v noci vstávat a nebude budit lidi, kteří spí ve stejné místnosti.

10. Spotřebiče

1. Sušení pračky je vážně nepraktické.Doporučuje se kupovat zvlášť.Doporučují to zejména jižané.Doporučuje se sušit prádlo v deštivém počasí a sušit ručníky v normálních časech.Kdo ví,kdo to používá.

2. Častěji se koupat a více dbát na hygienu domácnosti Je lepší si pořídit malou dezinfekční skříňku na uskladnění dezinfikovaných osušek, ručníků a domácího oblečení.

3. Čím větší televize, tím lépe. Nenechte se zmást nejlepší vzdáleností a nejlepší velikostí televize na internetu. V moderní společnosti je velikost obývacího pokoje většiny rodin dostatečně velká. dostačující, zkuste si koupit větší, pouze sami Po opravdovém sledování velké televize jsem si uvědomil, že malá televize na sledování prostě nestačí.

4. Trouby a mikrovlnky rozhodně nejsou volitelné Pokud existuje hostitelka, která miluje jídlo a vaření doma, jak mohou některé věci chybět? Nemluvě o tom, že mikrovlnné trouby a trouby jsou kouzelnými nástroji pro vaření teplých jídel v běžných časech a grilování masa na pizzu, když se sejdou přátelé. Pro lepší život bych se měl naučit užívat si moderních elektrických spotřebičů a přinést nový způsob života .

5. Města se špatnou kvalitou vody musí věnovat pozornost instalaci systému čištění vody.

Jedenáct, barva na blátivé dlaždice

1. Nepoužívejte tmelový prášek, použijte hotový tmel Lepidlo v hotovém tmelu je minimálně kvalifikovaný výrobek Nechcete být oslepeni formaldehydem v horším lepidle smíchaném s tmelovým práškem. Poslouchejte podle mě musíte použít hotový tmel.

2. Není přehnané přidat dívčí nátěr. Nevěřte takzvaným velkým reklamním značkám. Nemusí to být nutně obsah formaldehydu známých jmen. Nemusí to být levnější než ty mezinárodní značky, ale výkon ochrany životního prostředí je opravdu dobrý. Zdraví je důležitější než cokoli jiného.

3. Nepoužívejte bílou spárovací hmotu, pokud ji neplánujete čistit na delší dobu.

12. Čisté skladování

1. Úložného prostoru by mělo být co nejvíce.Po nastěhování bude přibývat drobností, které je potřeba uskladnit. Nezapomeňte si vzít do vitríny prosklená dvířka, jinak se snadno zanese prachem a není snadné jej vyčistit.

2. Odpadkový koš musí být zakrytý Podle množství odpadků ve vaší domácnosti za den můžete použít co největší popelnici a pytel na odpadky Můžete zvážit instalaci drtiče odpadků pod dřez, který si poradí s některými podléhající zkáze a zkažené odpadky včas.

3. Úklidové nástroje by neměly zůstat v době, kdy stačily hadry a mopy.Nyní jsou na trhu různé materiály a čisticí prostředky a úklidové nástroje vhodné pro různé scény a zápletky.Věnujte větší pozornost.

13. Jiné záležitosti

1. Určitě koukejte nahoře na hydroizolaci, jinak ji už nenamontujeme.

2. Všechny druhy nákupních poukázek si řádně uschovejte a záruka je naprosto výhodná pro případné pozdější vrácení a výměnu.Read more at:white formal dresses | formal dresses perth

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.