Jaké jsou strategie úspory peněz pro zdobení sebe?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 20. 10. 2021,  0x


Ozdobte si dům doma, poslouchejte zde shrnutou strategii spoření peněz, nejprve ji posbírejte a pak ji pomalu sledujte, budete litovat, pokud vám bude chybět. Dekorace musí naslouchat zkušenostem lidí, aby bylo možné ušetřit peníze, a doufám, že každý může ve svém srdci předstírat, že je ideálním domovem.

1. V rané fázi dekorace musíte s rodinou komunikovat o plánu, rozpočtu dekorace, požadovaném plánu a vnitřním uspořádání, včetně životních návyků rodiny a rodiny atd. Podrobnější tyto pracovní přípravy v rané fázi, tím menší je pravděpodobnost, že se pozdější plán změní., Neztrácíte příliš mnoho peněz.

2. V dnešní době je mnoho skříní a skříní z hliníkové slitiny a nerezové oceli mnohem dražších než deskové. Teoreticky nemusíme utrácet peníze. Skříňové desky z masivního dřeva jsou již velmi špičkové.

Testované panely však po instalaci nebudou mít přílišný zápach formaldehydu a s ochranou životního prostředí není žádný zásadní problém.

3. Pokud chce obecná rodina pokládat dřevěné podlahy, doporučuje se pokládat parkety, o které je nejen snadné se starat, ale také jsou cenově nejvýhodnější.

Mnoho majitelů chce pokládat masivní podlahy, což je zcela zbytečné. Masivní dřevěné podlahy jsou nejen často ošetřovány a voskovány, ale jsou také velmi vysoké a náklady na údržbu jsou v pozdějším období příliš vysoké. Proto chtějí položit dřevěné podlahy. Dobrá volba.

Laminátové podlahy se nedoporučují a více se používají nájemní domy.

4. Nedoporučuje se laminátová podlaha s hmotností nižší než sto juanů, ochrana životního prostředí není na standardní úrovni a je náchylná k problémům v pozdějším období a vůně formaldehydu je po nastěhování příliš velká.

Pokud je tedy rozpočet nižší než sto juanů, nevybírejte dřevěné podlahy. Můžete si vybrat keramické dlaždice. Bez ohledu na to, zda jsou dlaždice desítky nebo více než sto juanů, není cítit zápach formaldehydu. Můžete si být jisti.

5. Sádrová nit hraje dekorativní roli, ale sádrovou nit je nutné používat opatrně, pokud je to severský nebo moderní styl, nepoužívejte příliš mnoho sádrových nití. Sádrová linka se počítá na metry a sádrová linka je komplikovanější a dražší.

6. Můžete si ušetřit peníze, pokud si nevytvoříte strop, ale pokud máte doma čerstvý vzduch a centrální klimatizaci, můžete si udělat částečný strop na ozdobu. Nyní všichni věnujte pozornost lehké dekoraci a těžké dekoraci a strop je jednoduchý a atmosférický!

7. Hotový nábytek je mnohem levnější než nábytek na míru, jako jsou skříně a skříně, doporučuje se přizpůsobit je jako celek, nebo najít dřevorytky, aby vyrobili skříně přímo na místě. Kupovat lze například koupelnové skříňky a hotové skříně, ale pokud je rozpočet dostačující, je lepší je přizpůsobit jako celek. Pokud si pronajmete, musíte si ještě koupit hotové skříně.

8. Keramické dlaždice jsou upřednostňovanou volbou. Porcelánové dlaždice se také nazývají kuchyňské a koupelnové obklady. Kvalita nebude mít žádné problémy a cena je mnohem levnější než cena velkých dlaždic.

Mnoho majitelů si nyní vybírá dlaždice Guangdong. Abych pravdu řekl, dlaždice v Guangdongu a Shandongu jsou téměř stejné, pokud nestojí sto juanů. Ale budou tam nějaké nedostatky.

9. Kupte si běžné dlaždice 80x80, což může ušetřit mnoho mzdových nákladů. Pokud pokládka malých dlaždic není jen drahá, ale také materiál, vyžaduje také vysokou řemeslnou zručnost a také to vyhozí spoustu nákladů na šití krásy.

10. Normálně nejsou zásuvky vyhrazeny pro více. Lze je měnit podle životních zvyklostí rodiny. Mnoho majitelů si myslí, že čím více zásuvek, tím lépe. Ve skutečnosti tomu tak není, pokud normální potřeby rodiny jsou splněny.

11. Pro výběr keramických dlaždic není nutné vybírat první značku velké značky. Velká značka je dražší než běžná značka keramických dlaždic a cena je asi 45 kusů. Kvalita je v pořádku. Kvalita a kontrolní výkon keramických obkladů lze uspokojit., Pokud není rovinnost problémem.

12. Přizpůsobení sprchového koutu nemusí být příliš drahé. Značky střední třídy jsou již k dispozici. Dokud má sprchový kout certifikaci 3C, ke dveřím skleněné skříně je připevněna vrstva fólie odolné proti výbuchu, takže nepřinese příliš velké bezpečnostní riziko. opravit! Všechny položky se sklem doma musí mít certifikaci 3C.

13. Namalujte zeď latexovou barvou co nejvíce a snažte se nepoužívat tapety nebo tapety, protože životnost tapet je mnohem nižší než u latexové barvy a náklady jsou mnohem nižší než u latexové barvy, ale tapety a tapety na zeď nyní nejsou příliš populární, jsou namalovány latexovou barvou a uměleckou barvou.

14. Pokud chcete ušetřit peníze na výzdobě, dlaždice za skříněmi mohou být speciální nebo levné, což může snížit náklady a zabít dvě mouchy jednou ranou.

15. Pro skříně na míru není třeba vybírat dobrou značku. Skříně na míru musí vycházet z „korpusu skříně, závěsu, dveří, pultu“. Dokud jsou tyto čtyři hlavní položky dobře používány, nebudou žádné velké problémy v pozdější fázi. Hlavní věcí je podívat se na materiály. Dobré nebo špatné.

16. K vnitřním dveřím si můžete koupit obyčejné dveře z kompozitního masivního dřeva. Dřevěné dveře v řádu stovek juanů jsou zcela běžné. Pokud utratíte více než tisíc juanů, můžete si koupit dobré dřevěné dveře, které jsou také tichými dveřmi, a tiché dveře mají nejlepší míru využití Hlavní materiál.

17. Transformace vodní energie nemusí utrácet příliš mnoho peněz, stačí dosáhnout reformy předsednictva. Tento upravený obvod je obvod stěny televizního pozadí v obývacím pokoji, okruh kuchyně; ​​obvod místní úpravy je obvod ložnice, okruh koupelny a některé další detaily.

18. Bazarový dům v dobrém stavu lze jednoduše zrekonstruovat a přestěhovat se přímo na poškozené místo. Není nutné jej rozebírat na hrubý dům a poté renovovat, takže náklady jsou velmi vysoké.

Jednoduše změňte místa, která lze změnit. Například skříňky a dveře lze použít a poté použít, stěny jsou jednoduše vymalovány a vodu a elektřinu lze jednoduše změnit. Toto je také způsob, jak může dům vypadat jako nový. .

19. Cenově nejefektivnější metodou pro osvětlení lamp je stínítko + držák lampy + žárovka. Velké stropní žárovky jsou velmi drahé. Pokud je výkon žárovky stejný, cena nákupu samostatně bude příznivější.

20. Záclony není třeba upravovat. Záclony jsou počítány měřidlem a póly jsou počítány také měřidlem. Existují také některé malé předměty, které je třeba počítat samostatně. Existuje více než tisíc celý dům. Je lepší koupit závěs a tyč na internetu.Věřím, že cena bude o polovinu levnější než ta na míru a materiál je také velmi dobrý.

21. Pokud chcete ušetřit, můžete si koupit levnou postel, matraci je nutné koupit a latexová matrace je velmi pohodlná.

22. Latexové barvy a nátěry nemusí sledovat dovážené značky, pokud splňují národní standard, jsou to všechny dobré latexové barvy. V současné době mají všechny domácí latexové barvy certifikaci deseti prstenů a kvalita a značka mohou být ujištěn.

23. Sanitární zboží a sanitární zboží, není třeba provozovat velké značky, jen jednoduché a pohodlné. Samozřejmě, pokud jste místní tyran, tento bod lze ignorovat.

24. Přepínač s jednoduchým ovládáním je levný, ale není vhodný k použití. Přepínač s dvojitým ovládáním se používá velmi pohodlně, zejména na obou stranách postele.

25. Na detailech kuchyně a koupelny se nesmí šetřit Trubky by měly být vybaveny zvukotěsnou bavlnou a kanalizační potrubí by mělo být vybaveno sifony.Read more at: formal dresses melbourne | dresses for formal

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.