Jaké přípravy je třeba provést před dekorací?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 13. 12. 2021,  0xDekorace se obecně provádí v pořadí voda, elektřina, šindel a olej, ale uprostřed je mnoho článků a některé lze provádět současně, aby se zvládly časové uzly, což může zkrátit dobu výstavby a vyhnout se problémům, jako je přepracování.

1. Design

Většina dekoračních firem nebo speciálních designérských společností má možnost pokoj zdarma změřit. Po dokončení měření je dán plán. V tuto chvíli můžete požádat designéra o odhad přibližné ceny a poté musíte zaplatit zálohu před projektant poskytne prohloubené schéma návrhu.

Pokud jde o to, zda lze zálohu zaplatit méně, neplaťte více než 2 000 až 3 000,-, protože pokud by byl v budoucí komunikaci nějaký problém, záloha se nevrátí, ztráta bude trochu velká.

Po zaplacení zálohy si musíte se skutečným studentem ujasnit, kdy mohou být vyrobeny všechny konstrukční výkresy. Po obdržení všech výkresů nejprve zkontrolujte, zda je plán rozumný, a poté plán v plánu stropu atd., abyste zjistili, zda strop je příliš komplikovaný, nebo nechte návrh Učitel vám poskytne relevantní obrázky, abyste viděli efekt intuitivněji.Zkrátka pochopte kresby co nejvíce do detailu.

2. Dekorační společnost

Nemůžete posuzovat firmu podle její velikosti? Velké společnosti mají také špatný management, malé společnosti nebo stavební týmy mohou být kvůli svému malému rozsahu také kompaktnější a důslednější v řízení.

Ve fázi předběžného výběru by měl být potvrzen poplatek za návrh a konečná cena. Nejlepší je potvrdit, zda jsou v nabídce nějaké další náklady kromě přímého inženýrského poplatku? Například poplatky za správu, honoráře za design, poměr účtovaný každou firmou je jiný a různé jsou i slevy.Po potvrzení bude zaplacena záloha na design.

Existují také některé zpoplatněné projekty, jako je žlutá stěna green space PC lofting, což je umístit nábytek do výkresu na stěnu a podlahu podle skutečných proporcí.

Tento přístup je velmi pravidelný, ale je nerozumné účtovat majiteli, protože to pro majitele nemá praktický význam. Pokud to neuděláte, musíte se zeptat dekorační firmy.

Když dekorační společnost vydala úplnou sadu výkresů a potvrzení nabídky poloviční balení nebo celé balení, nejprve pochopte a potvrďte poloviční balení hlavního materiálu, potvrďte hlavní pomocné materiály a před podpisem smlouvy nezapomeňte potvrdit kompletní výkres a cenovou nabídku. abyste se vyhnuli pozdějšímu přidávání položek.

Potvrďte s projektantem čas podpisu smlouvy, pokud bude podpis doprovázet odborník, je další možnost upravit nepřiměřený stavební plán, materiály a různé detaily v nabídce na místě, nakonec vlastník záměr schválil a podepsal s designérem smlouvu o dekoraci.

Nejdůležitější je nepřijímat žádné ústní sliby. Všechny dohody musí být realizovány černé na bílém. Pokud existuje formální smlouva, musí být ve smlouvě zapsána. Pokud smlouva neexistuje, bude sepsána. Věnujte pozornost ochraně svých vlastních zájmů.

3. Včetně balkonu

Potřebujete-li sbalit balkon, zvládnete balkon jako první, protože dříve nebo později to udělejte brzy a navíc můžete zajistit bezpečnost dekoratérů včetně ochrany materiálů při větrném a deštivém počasí. balkon nemá žádnou vnější izolaci stěn?

Pokud je tam izolační vrstva, musí být odstraněna, poté na místě zatmelena a poté zakryta balkonem Neinstalujte rám obalu z hliníkové slitiny na izolační vrstvu, protože v budoucnu prosakuje vodu a není způsob, jak to opravit.

4. Okopejte stěnu

To znamená, že původní dekorativní vrstva vyrobené vnitřní stěny je v podstatě stavebním materiálem, který developer pro přejímku oprášil, což nesplňuje normy ochrany životního prostředí materiálů pro dekoraci interiéru. Veškerý tmel by měl být odstraněn lopatou a základní vrstva by měla být vystavena, aby se připravil základ pro následnou dekoraci stěny.

Stěny nových domů jsou navíc většinou hydrofilní tmel, který není odolný vůči vlhku a vlhkosti a adheze mezi taškou a stěnou bude v budoucnu pravděpodobně špatná.Aby se předešlo problémům v pozdější fázi, musí být odstraněny.

Pokud se jedná o starý dům, kvůli rozdílům v původních konstrukčních materiálech se starý plášť zdi snadno kříduje a lze jej snadno vrstvit nově seškrábaným tmelem, který má vliv na kvalitu a musí být odstraněn.

5. Transformace vodní energie

Po demolici některých konstrukcí a výstavbě zdiva bude spuštěna vodní elektrárna a musí být nejprve vytyčeno místo Pokud je umístěna klimatizace nebo podlahové vytápění s čerstvým vzduchem, musí být osoba odpovědná za centrální klimatizaci podlahové vytápění čerstvého vzduchu současné, protože to bude mít vliv na vodu a elektřinu, jak dál? Je komplexní úvaha, že musí být vyrobeny náčrtky skříněk. Jedná se o umístění kuchyňské vody a elektřiny. Před zahájením stavby si proto skříňky prohlédněte a včas je objednejte.

Po dokončení projektu vodní elektrárny by měl projektový manažer říci, že platba za druhou fázi je dobrá a materiály by měly být odeslány. V tuto chvíli si s placením peněz nemusíte dělat starosti. Nejprve zkontrolujte a přijměte skrytý projekt . Projekt je v pozdější fázi neviditelný. Pokud se vyskytne problém, je obtížné zjistit, že jeden problém souvisí s velkým problémem, jako je bezpečnost vodního okruhu. Skryté nebezpečí je třeba co nejdříve odstranit .

6. Obkladová dlažba

Míra absorpce vody u stěnových cihel je obvykle vyšší než 9 %, specifikace jsou malé, cihly jsou tenčí a váží lehčí. Vzhledem ke svému výkonu jej lze použít pouze na zeď a není vhodný pro použití na zemi .

Podlahové dlaždice jsou obvykle porcelánové s nasákavostí nad 0,5 %, vysokou hustotou, silnějšími dlaždicemi a vyšší hmotností než dlaždice.

Použití dlaždic na stěnu není nemožné, ale ve srovnání s dlaždicemi jsou konstrukční požadavky na dlaždice na stěně vyšší:

1. Stěna musí být zdrsněna

2. Stěnu je nutné před pokládkou postříkat vodou

3. Na zeď použijte speciální lepidlo na dlaždice a lepidlo na zadní straně dlaždice musí být plné a rovnoměrné

4. Každý prostor je vrstvený a slepený do kruhů, aby se zabránilo pádu dlaždic

5. Udělejte dobrou práci při upevnění spodních dlaždic, abyste zabránili pádu dlaždic

6. Dlaždice nejsou suché, nespěchejte s úpravou spár.Read more at:black formal dresses | pink formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.