Jaké znalosti má toaleta?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 4. 07. 2022,  0xJaká je historie toalety? Proč je v přední části toalet ve Spojených státech mezera?

Nedávno jsem vzal majitele vybrat toaletní potřeby a najednou se mě zeptal: "Proč jsou naše čínská víčka na toalety nepoškozená, zatímco americké toalety mají vpředu mezeru?"

Ve skutečnosti je tento design víka toalety uživatelsky přívětivější než design víka toalety našich Číňanů. Jeho designová koncepce je samozřejmě spíše proto, aby se uživatelé cítili pohodlně. Spojené státy americké nejsou jen na veřejných toaletách a toaletách v nákupních centrech. je navržen takto a 90 % amerických rodin je také navrženo takto~

Proč je tedy v amerických domácnostech v přední části záchodového prkénka mezera ve tvaru půlkruhového oblouku? Přijďte si s vámi dnes dobře popovídat!

Aby nedocházelo ke konfliktům mezi uživateli a rodinami

Tento druh záchodového prkénka je navržen tak, aby racionalizoval zvyky členů rodiny při používání záchodu. Jednoduše řečeno, dívky sedí v koupelně, zatímco chlapci stojí, když troubí. Mnoho párů spolu žije a často bude Došlo ke sporu nad touto triviální záležitostí.

Mnoho chlapců nemyslí na dívky, než zatroubí, takže voda bude cákat na víko toalety, takže je pro dívky extrémně nepohodlné chodit na záchod.

Někdy se děvčata cítí mokrá, když se posadí, a vědí, že to musí být tím, že chlapci po použití neuklidili včas.

Nevím, jestli jste viděli film "Láska za časů cholery". Mužský hostitel v něm často cáká venku, protože chodí na záchod. Kvůli této triviální záležitosti se hostitelé a hostitelé často hádají. Konečně , mužský hostitel přistoupí na kompromis a musí sedět, když jde na záchod, jen aby vyřešil tuhle trapnou věc.

Problém mezery na záchodě se tak skutečně účinně vyhne rodinným konfliktům způsobeným chozením na záchod.

Vyvarujte se uvíznutí na toaletě

Jak všichni víme, rychlé občerstvení jako „McDonald's a KFC" jsou všichni Američané. Američané rádi jedí nějaké vysoce kalorické položky. Pokud budete jíst příliš mnoho těchto věcí, snadno přiberete. Mnoho Američanů nejen rádo jí Cvičení, takže to vede k neustálému nárůstu hmotnosti.

Proto, když mnoho tlouštíků jde do koupelny, kvůli tlaku generovanému vnějším tlakem vzduchu a tlakem vzduchu uvnitř záchodu se tlusťoši snadno „zaseknou“ a těžko vstanou, když jdou do koupelny. způsobit tuto ostudu.

Aby bylo používání pro uživatele snadné, přichází design zářezu na toaletu, který může zajistit, že vnitřní tlak vzduchu je stejný jako vnější tlak vzduchu. Tímto způsobem, i když si na něj sedne velmi tlustý člověk, nedojde kvůli problému tvaru těla k vytlačení vnitřního tlaku vzduchu a bude na něj přisát.

Klasifikace toalet

Ze způsobu odvodnění jej lze rozdělit na: přímé sání a sifon

1. Přímé sání

Výhody: jednoduchá struktura, není snadné ji zablokovat. Zásobník vody a záchodové sedátko toalety jsou relativně malé, což může více ušetřit vodu.

Nevýhody: velký náraz, hlasitý hluk, kvůli jednoduché konstrukci snadno vystříkne voda při splachování, což je nehygienické. Pokud při zdobení domu není k dispozici vodní uzávěr, určitě neinstalujte přímou toaletu, která není příliš hygienická.

2. Sifon

Výhody: krásný a nízká hlučnost. Vzhledem k tomu, že toaleta má velké sání, může rychle spláchnout skvrny z toalety.

Nevýhody: složitá stavba, poměrně velký objem, poměrně úrodná.

Bezpečnostní opatření při instalaci:

1. Vodotěsný

Vodní kanál u záchodové mísy je přímo napojen na potrubí ve štěrbině. Pokud není hydroizolace provedena dobře, snadno to povede k potenciálnímu bezpečnostnímu riziku. Přívodní potrubí vody a ventil musí být přesné, aby se předešlo problémům než k nim dojde.

2. Přesná velikost

Vzhledem k tomu, že se jedná o podomítkové provedení, neměl by být rozměr nedbalý.Při montáži stěny se snažte přidat co nejvíce půl centimetru.Instalace pozdějších dílů není jednoduchá.

Způsoby instalace toalety lze rozdělit na: typ stěny a typ podlahy

1. Ve zdi

Výhody: úspora místa a žádné hygienické slepé rohy, snadné čištění a instalace bez omezení.

Nevýhody: údržba je náročnější, jakmile je problém, je potřeba vyjmout a opravit celý záchod.

2. Typ podlahy

Výhody: snadná údržba, jakmile je s toaletou problém, lze ji přímo vyjmout kvůli údržbě.

Nevýhody: velká plocha a větší potíže s čištěním.

1. Věnujte pozornost těsnícímu účinku země

Vzhledem k tomu, že toaleta na podlaze je spojena se zemí, je třeba při instalaci správně zacházet s utěsněním země, jinak nastanou problémy, které způsobí vytékání odpadních vod z toalety a produkování zvláštního zápachu.

2. Zkontrolujte, zda není ucpaný pískem

Instalace musí tento bod potvrdit, protože dochází k ucpání usazeninami, které způsobí, že toaleta bude v pozdější fázi nestabilní, což je náchylné k bezpečnostním rizikům.

Proč jsou tak dobré návrhy v Číně vzácné

Po přečtení výše uvedeného úvodu věřím, že si každý myslí, že takový design toalety je velmi rozumný a uživatelsky přívětivý. Může nejen účinně zabránit rodinným sporům, ale také usnadnit obyvatelům používání. Proč je tedy v Číně vzácný ?

Na začátku 80. let se toaleta dostala do Číny, ale objevila se pouze v některých luxusních hotelech a u některých bohatých lidí. Číňané nejsou na tento druh produktů zvyklí. Používají je zahraniční přátelé. V té době byl náš „asijský squat“ v Číně zasloužený.

V celostátním měřítku není frekvence používání toalet tak vysoká jako u squattingu a cena takových toalet s mezerami je také poměrně drahá. Proto je u nás častější kruhová mezera.

Trochu znalostí o toaletách

Záchod Říká se mu „záchod“ a je to kbelík s víkem, abychom mohli močit a močit. Kdysi dávno se záchod objevil v „dynastii Han". Tehdy se ještě neříkal záchod, jmenoval se „Huzi". Bylo to zařízení speciálně navržené k řešení naléhavých problémů královské rodiny. Nicméně , v dynastii Tang jsem měl pocit, že název je trochu problematický, a tak se záchod přejmenoval na „Mazi“ „Nebo „dítě bestie“, záchody u nás od dynastie Han po dynastii Tang, i když tvar je jiný , ale není v tom žádný zásadní rozdíl.

Ve srovnání s Čínou mají zahraniční toalety velmi zřetelné změny.V roce 1956 Britové Harrington vynalezli první toaletu, která má mnoho funkcí, jako je schopnost překlápění a splachování a sedátko je zřídka pohodlné.

V roce 1778 britský vynálezce Brahme vylepšil původní záchod, takže kvalita splachování záchodu byla plně zaručena a vylepšený záchod se používal stále lépe.

V roce 1885 získal Swifford patent na první celokeramickou toaletu.V roce 1914 Britové vyrobili první čínskou keramickou toaletu v továrně na keramiku Qixin v Tangshanu. Kolem roku 1950 byly splachovací záchody populární v Evropě a Spojených státech a později byly zavedeny do Jižní Koreje, Japonska a některých asijských oblastí. Toaleta byla zavedena do Číny v 80 letech a je vyvíjena dodnes.Read more at:formal dress shops | cheap formal dresses australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.