Jakým detailům je třeba věnovat pozornost v dekoraci 6 hlavních bodů

Svět kolem nás

Přidal plunkett, dne 9. 06. 2021,  0x1. Na jaké detaily je třeba při dekoraci věnovat pozornost - nepokrývejte celý mramor na podlaze

Mnoho majitelů si při zdobení podlahy vybere mramorovou dlažbu. Chtěl bych všem připomenout, že je nejlepší nekládat mramor na všechny podlahy, protože mramor je těžší než dřevěné podlahy a keramické dlaždice. Pokud je podlaha domu plně vydlážděná, to bude Zatížení na podlahové desce je příliš velké. Zejména pro uživatele na vysoké úrovni nesmí hmotnost jejích podlahových dekoračních materiálů překročit 40 kg / čtverec.

2. Jakým detailům je třeba při dekoraci věnovat pozornost - neklepejte na nosnou zeď

Aby bylo možné splnit požadavky na vnitřní bydlení, mnoho majitelů chce rozebrat nosnou stěnu, aby vytvořilo více prostoru nebo vytvořit otvory v nosné stěně. Tento přístup je ve skutečnosti špatný. Nosná stěna zajišťuje stabilitu a odolnost budovy proti zemětřesení. Jakmile bude budova poražena a otřesena, bude částečně prasklá, čímž se zkrátí životnost budovy.

3. Jakým detailům je třeba při dekoraci věnovat pozornost - je třeba otestovat koupelnu

Poté, co je toaleta vodotěsná, je třeba provést zkoušku vodou, jinak v pozdějším období dojde k úniku vody a bude velmi obtížné ji znovu opravit. Před zkouškou vody připojte podlahový odtok. Hloubka vody je asi 6 cm, aby se voda vyzkoušela. Do 24 hodin zkontrolujte, zda v koupelně nedochází k úniku. Pokud dojde k úniku, musíte ji znovu vodotěsně . Pokud nedochází k úniku, lze položit zem, je však třeba dbát na to, aby nedošlo k poškození vodotěsné vrstvy.

4. Jakým detailům je třeba věnovat pozornost při výběru dekoračního drátu

Při nákupu elektrických vodičů je nejlepší použít měděné vodiče. Nikdy nepoužívejte hliníkové vodiče, protože hliníkové vodiče mají špatnou elektrickou vodivost a jsou náchylné k zahřívání. Po uvolnění konektorů může dojít k požáru. Při pokládání vodičů nemůžete přímo zakopat dráty do zdi, potřebujete pravidelnou instalaci pláště, abyste zabránili úniku, požáru atd.

5. Jakým detailům je třeba věnovat pozornost při dekoraci - nevyvrtávat otvory do betonové desky

Během stavby není povoleno vrtat díry, vrtat díry nebo instalovat osvětlovací zařízení do betonové desky, ale také dávat pozor na plynovod a zařízení, aby se potrubí nerozebíralo a neupravovalo soukromě, aby to neovlivnilo normální použití v pozdější období.

6. Jakým detailům je třeba věnovat pozornost v dekoraci - plynový sporák nelze umístit na dřevěnou skříňku

Při zdobení kuchyně dávejte pozor na to, aby se plynový sporák nepokládal na dřevěnou skříň a že hlavní plynový ventil nelze do skříně zabalit. V opačném případě, jakmile se spodní skříňka vznítí, nelze plynový hlavní ventil pohodlně uzavřít a následky jsou nepředstavitelné.Read more at:Formaldress au

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.