Je nutné na výzdobu najmout designéra?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 24. 05. 2022,  0xJe nutné nyní najmout designéra na výzdobu?

Proto chápu význam tohoto přítele majitele: když se majitel snaží najmout designéra? Ve skutečnosti chci zjistit, k čemu je najmutí designéra? Jak designéři účtují? Jak vybrat spolehlivého designéra? Jaké chyby mohou designéři udělat? Na co si dát pozor při komunikaci s designéry?

Pak si spolu hezky popovídáme

1. Co je náplní práce designéra? Co mohu udělat pro majitele? Jaká jsou použití?

To je otázka, kterou bude mít mnoho dekoračních nováčků. Může mít návrhář volnost při hře? Existuje odpovídající standardní specifikace?

Samozřejmě existuje a mnoho dalších, jako například:

"Kód rezidenčního designu" GB50096-2011, "Kód designu obytných interiérů" JGJ367-2015, "Standard architektonického designu osvětlení" GB50034-2013...

Co musí návrháři udělat?

Podle „Specifikace designu bytové dekorace interiéru“ JGJ367-2015 ministerstva pro bydlení a rozvoj měst a venkova by měl návrh vnitřní bytové dekorace obsahovat následující obsah:

1. Zpřesnění užitných funkcí, zlepšení kvality životního prostředí a zlepšení prostorové formy;

2. Dekorace vnitřních stěn, stropů, podlah nebo pozemních interiérových dveří, interiérových oken, vnitřních krytů oken, pevných příček, pevného nábytku a schodišť;

3. Vyhradit prostor pro instalaci a údržbu zařízení a zařízení;

4. Údržba zařízení bezpečnostní ochrany a požární ochrany;

5. Bezbariérové ​​provedení.

Ve skutečnosti je stručným shrnutím konfigurace transformace viditelného prostoru a návrh neviditelného zapojení vody, elektřiny a vytápění.

Náplň práce projektanta

To znamená, že je potřeba navštívit dům na vyměření pokoje a nakreslení, komunikaci a změnu výkresu a někteří musí na stavbu, aby udělali přiznání.Po dohodě s majitelem sprejeru budou přejděte na stránku asi 3 až 10krát a někteří je doprovodí k nákupu materiálů.

No, designér stráví více energie na uspořádání prostoru, vlastní barvu nábytku, sladění bezproblémového vybavení, zveřejnění na místě a později jemné dekorace atd., nejen kreslení obrázků.

Jaké výkresy projektant poskytne?

Obvykle zahrnuje: výkres původní konstrukce, výkres půdorysu, výkres půdorysu, výkres půdorysu, výkres půdorysu, výkres rozložení zásuvky, mapu zásuvkových bodů, mapu slabých míst, mapu umístění vytápění a klimatizace...

Pokud jde o problémy se stěnami, budou zde také plány demolice stěn, nové plány stěn a trojrozměrné vykreslování pohledů.

Za druhé, jaká je současná situace v dekoračním průmyslu?

Ve skutečnosti za normálních okolností musí mít designér dekorace alespoň komplexní schopnosti v několika oblastech:

Rozumět konstrukci, rozumět materiálům, rozumět estetice, rozumět bezpečnosti, standardizovat uspořádání pohyblivých prostor a ergonomickou mechaniku pohyblivých linek atd.

Ve skutečnosti si podle současného stavu oboru bude mnoho majitelů a přátel stěžovat, že návrhář je jen kreslíř.

"Designér má pocit, že neexistují žádné prahy a nezohledňují detaily, mohou pouze kreslit obrázky."

"Projektanti nerozumí ani základnímu zdravému rozumu a nechápou ani vztah mezi výškou stropu a výškou zásuvky digestoře."

"Myslím, že designér je jen zásuvka pro kreslení. K čemu to tam je? Všichni majitelé jim to vypisují."

Návrháři jsou experti na síťové uchycení

Když přijde řeč na designéry, nemám slov. Chci říct, že všichni designéři jsou experti na síťové výřezy?

Co si myslíte o domácí stěně pod TV? Návrhář mi dal obrázky z internetu.

O síťových snapshotech designéra ani nemluvě, ty se moc nezměnily...

Designéři jsou jen prodeje

Není designérem dekorační firmy jen prodej? Bez ohledu na to, kolik peněz vyděláte, jaká je vaše domácí dekorace? Má to s ním něco společného?

Nikdy jsem nepočítal s designérem, jen jsem přemýšlel, jak přidat položky, aniž bych cokoli dělal

Můj designér mě nikdy aktivně nekontaktoval kromě designu

Mám plný balík a mám pocit, že je designér vůbec k ničemu.Všechno si musím vybrat a navíc si účtuji tisíce honorářů za design!

Designér nemá žádné designové prvky.Po slevě je honorář za design snížen o 3000,- Výprodeje a designér vám umožní při objednávce za vše ručit a při zpětném pohledu to nepoznáte...

Vepředu teplo, vzadu zima

Projektant po podpisu smlouvy nikoho nesežene a doporučená stavební parta je jen velmi spolehlivá...

Můj projektant byl v začátcích velmi nadšený a volal mi velký bratr. Teď pokaždé, když mě vidím, už nekřičím, moc nemluvím a nemluvím o situaci na stavbě již web.

Náš předchozí designér byl také velmi zaneprázdněn, trvalo dva měsíce, než mi dal návrhový výkres, nebyl spokojen a nebyl příliš ochotný mi ho měnit. Při pohledu na hlavní materiál jsem zjistil, že jeho velikost není jasně vyznačena.

Jen jsem se zeptal, jak se daří designérovi? Návrhář se mě zeptal přímo, nemáte co dělat?

Jak si skupinoví přátelé stěžovali, největší úskalí ve výzdobě je, že vše svěříte do rukou designérů a dekoračních firem

Hlavním úkolem designérů mnoha dekoračních firem je prodávat a podepisovat objednávky.Někdy jsou kresby pomocníky, kterým chybí základní znalosti a logické myšlení. Vícezávislý styl imitace materiálu použít webovou šablonu

Malá rutinní připomínka:

Existuje mnoho designérů dekoračních firem, kteří si účtují nízké poplatky, nebo dokonce navrhují zdarma. To je pro dekorační firmy způsob, jak získat zákazníky za nízkou cenu. Volný design znamená žádný design, jen rutinu k přilákání byznysu.

Některé jsou takzvaně zdarma, stačí zadat půdorys a podrobný návrh bude později zpoplatněn, zatímco některé bezplatné návrhy jsou přibaleny k balíčkům.Pokud nebudou pozváni ke stavbě, bude jim účtován poplatek za návrh.

3. Mám si na výzdobu najmout designéra?

Existují velké datové show. Asi 50 % lidí neplánovalo najmout designéra před rekonstrukcí…

Podle regionálních charakteristik výzdoby se liší i podíl lidí, kteří si najímají designéry. Například 60 % majitelů v Pekingu designéry nenajímá, protože mnoho majitelů požádá o výzdobu přímo mistra, místo aby hledali dekorační společnost.

V oblasti Šanghaje jde hlavně o to najít dekoratérskou firmu, místo přímého hledání mistra.Dekorační firma má designéra.Standardně 60% majitelů má designéra.

Za jakých okolností není potřeba najímat designéra?

1. Byt sám o sobě nemá mnoho závad

2. Všechny staré domy s nosnými zdmi. Mnoho struktur je nehybných;

3. Umět se vyzdobit a mít dostatek času;

Pokud má majitel vysoké požadavky na dekorační efekty, jako je prostor, osvětlení, barva, velikost, materiál, síťová inteligence atd., ale moc mu na tom nezáleží, není si jistý sladěním různých materiálů a barev a peněz je poměrně dost. Zvažte najmutí návrháře .

Jak řešili výzdobu a stavební problémy majitelé, kteří si nenajali designéra?

Nebojte se toho, pokud výzdoba není příliš složitá, jako je jednoduchá výroba podhledu, zkušený mistr nebo projektový manažer může komunikovat na místě a v pozdější fázi tvrdé instalace vody a elektřiny, určitou kontrolu kvality mohou řídit nadřízení.

4. Co mám dělat, když návrhář není pozván nebo není profesionální?

Po získání klíčů od nového domu se určitě párkrát projděte kolem svého domu a pečlivě sledujte celkovou dispozici domu Jak je to s osvětlením? Je tam nějaké těžké zranění? Nebo přemýšlejte o svém oblíbeném stylu, kde jde proti vašim každodenním zvykům.

5. Pokud se zeptáte projektanta, jak vybrat ten spolehlivý?

Poplatky za design. Rozhodně to nemůže reprezentovat jeho designovou úroveň a mluvit s designérem, aby viděl designovou úroveň.

Nesouhlaste s tím, že nejprve půjdete ke dveřím změřit místnost a chatovat online, můžete odfiltrovat více než 60 %.

Jaké jsou klíčové body komunikace

1. Podívejte se na okruh přátel:

Pokud v okruhu přátel není téměř žádný obsah související s designem. Dá se téměř projít a dobří designéři jsou ochotni se podělit o své výsledky.

Například design by měl být většinu jeho života. Guangzhantan shop cestuje a čte související knihy, což je také prodloužení jeho profesního života.

2. Přečtěte si o životních zkušenostech:

No a sám designér by měl být velmi citlivý na racionalitu života a životní zkušenosti.Navíc designér by měl mít bohaté životní zkušenosti, jako vaše dítě, nejlepší je vybrat si designéra, který dítě porodil, protože zná rodinu Jaké životní prostředí chcete, kolik úložného prostoru chcete?

3. Pochopte profesionální zkušenosti:

Můžete se ptát na otázky související s touto profesí, například jaká by měla být barevná teplota lampy v restauraci, jednoduše otestovat úroveň designéra a také zkoumat stupeň liposukce a rychlost odezvy odpovědí WeChat.

4. Pochopte pracovní postup:

V zásadě lze odfiltrovat ty, kteří jsou líní místnost změřit nebo přímo požádat o podepsání smlouvy o návrhu. Obecně platí, že smlouvu o návrhu je nutné podepsat až po půdorysu. V tuto chvíli je nutné potvrdit obsah služby mědi a jaké výkresy jsou vyráběny s projektantem. Od této chvíle můžeme vidět, zda má konstruktér nějaké inženýrské výkresy a komunikační dovednosti?

O čem mluvit při setkání s designérem

Můj mobilní telefon se setkáváme poprvé, takže můžeme začít tím, že si popovídáme o životním stylu, například o tom, zda senioři budou často přicházet a bydlet? Jak staré je dítě? Chodí tříčlenná rodina současně do práce? Chodíte hodně do školy a pracujete doma přesčas? Ať už jsou vašimi koníčky pečení dortů nebo sledování filmů, ať už používáte myčku nádobí nebo sušičku, nemyslete si, že na tyto otázky je těžké odpovědět.Jsou to skutečně skutečné potřeby a měli byste je sdělit designérovi.

S prohlubováním komunikace. Měli bychom se podívat na to, zda má designér několik vlastností:

1. Znalec ergonomických rozměrů umí přemýšlet o něco více než my Nesmí se smířit s tím, že je ve vaší ložnici pouze jedno světlo, řekne vám, kolik světel tam má být, je to lustr nebo lustr? Jak daleko je lustrový lustr od stěny? Uvažujete o telco? Uvažujete o nabíjení kočičích očí? Počkejte na pár otázek.

2. Podívejte se na předchozí práce designéra a zeptejte se více na to, proč jsou navrženy tímto způsobem a jakých funkcí dosáhly? Existuje nějaký zvláštní požadavek vznesený klientem, který by zlepšil porozumění návrháři?

3. Porozumění komunikačním dovednostem Mnoho designérů má potíže s komunikací I když nerozumí vašim nápadům, popírá vaše nápady.

Ještě jedna věta, bez ohledu na to, jak mocný je designér, musí se vás zeptat, vaše potřeby musí začít od vašeho lidského ohňostroje, dobře, designér není podmínkou efektu designu, jaký materiál? Je třeba zvážit konečnou uživatelskou zkušenost.

6. Kolik stojí najmout designéra na výzdobu

Různá města mají různé úrovně spotřeby a poplatky za designéry se také liší.Read more at: formal dresses in adelaide | red formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.