Kompletní průvodce, jak se vyhnout jamkám ve výzdobě, který musíte vidět pro mladé lidi

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 2. 11. 2021,  0x


Mnoho majitelů dokončilo dům a při hledání dekoratérské firmy si neví rady. Míst, kterým je třeba věnovat pozornost, je mnoho. Pojďme si s vámi dnes promluvit. Na jaké problémy je třeba dávat pozor při hledání dekoratérské firmy? Obsahu je více, ale jsou plné suchého zboží. Doporučuje se, abyste si je nejprve posbírali a poté je přečetli~

1. Není třeba záměrně sledovat styl dekorace

Pokud je rozpočet omezený, není třeba se držet určitého stylu. Obecně platí, že většina domů majitelů není zařízena v souladu s určitým stylem, čím jednodušší, tím lepší.

2. Rozdíl mezi plným balením, polovičním balením a čirým balením

Přehledný balíček:

Za stavbu a instalaci odpovídá dekoratérská firma a majitel nakupuje hlavní materiály a pomocné materiály, mýtina je vhodná pro lidi, kteří mají hodně času a také něco málo o dekoraci vědí, nebo jsou ochotni trávit čas Učit se.

Poloviční balení:

Firma zodpovídá za nákup pomocného materiálu + stavbu.Hlavní materiály si vybírá majitel sám.Dekorační firma dbá při výběru pomocných materiálů na zakopání jámy,poloviční balení je vhodné pro lidi,kteří mají určité základy a porozumění dekorací a sledujte vysokou kvalitu dekorací. Vyberte si špičkové hlavní materiály.

All inclusive:

Společnost je zodpovědná za nákup hlavních materiálů + pomocných materiálů + konstrukce, mnoho porovnávání, jinak bude mít dekorační společnost spoustu jam, ale celý balíček bude pro dekoratérskou společnost jednodušší; pokud zvolíte plné balení V režimu opravy nesmíte být obchodníkem. V důležitém odkazu je třeba pečlivě sledovat materiál a řemeslo.

Pomocné materiály: dráty, vodovodní potrubí, pískový cement, latexová barva, tmel, sádrokarton, kýl atd.

Hlavní materiály: keramické obklady, podlahy, sanita, sanita, dveře atd.

3. Výběr dekorační firmy

Výběr dekoratérské firmy nelze posuzovat podle výše pojistné ceny a záleží také na použitých materiálech a řemeslném zpracování dekorační firmou.

4. Hlavní materiály společnosti jsou dobré a výstavní síň je silná

Showroomy mnoha dekoratérských firem jsou luxusní a je zde mnoho hlavních materiálů, ale to nic neznamená. Některé jsou jen krásné scény. Neznamená to, že mohou velmi krásně vyzdobit domovy svých zákazníků. Nedělejte podvědomá rozhodnutí.

5. Existuje mnoho omezení na zdobení balíčku

Na výzdobu balíčků je mnoho omezení a sleva je jen její část a bude stažena z jiných míst v pozdějším období. Například bude omezena výzdoba. Později bude výzdoba zpoplatněna navíc, a náklady budou velmi vysoké. Existují také omezení v oblasti stropu a omezení barvy latexové barvy. Počkejte, takže se před výběrem ujistěte.

6. Dekorační firma doporučená známými nemusí být dobrá

Řada známých dekoratérskou firmu doporučuje kvůli provizi.Samozřejmě nevylučuje, že řada majitelů si opravdu myslí, že dekorační firma je dobrá.

7. Volný design pro designéry

Konkurence na trhu s dekoracemi je nelítostná a mnoho majitelů není ochotno za design zaplatit, takže se zdá, že bezplatné návrhy přitahují zákazníky. Většina návrhářů dekoračních společností se však nespoléhá na poplatky za design a návrhy jsou jednoduché. Více Stále je to provize za podepisování objednávek.

8. Neutrpí velkou ztrátu kvůli chamtivosti

Mnoho majitelů zaplatí kvůli slevě na dekoraci Zde pozor, pokud je to rutina dekoratérské firmy, protože vlna je na ovcích a ta se v pozdějším období sežene z jiných míst Odeslání ledniček, TV a dalších domácí spotřebiče je rutina, kterou dekorační společnost vyzkoušela.

9. Pozor na zálohu

Mnoho dekoratérských firem žádá majitele, aby přišel do firmy a požádal o složení zálohy, jakmile bude záloha uhrazena, případné mimořádné události povede dekoratérská firma, zvláště pokud platíte velkou zálohu, musíte si to dobře rozmyslet.

10. Nedělejte si starosti se zálohou při nákupu materiálů

Bez ohledu na to, jaké materiály si koupíte, nechcete zálohu uspěchat, zvláště u přizpůsobených produktů. Hodně potvrďte, abyste v pozdější fázi snížili potíže.

11. O nákupu dekoračních materiálů

Zde musíme dbát na pořadí nákupu dekoračních materiálů, jedna je v tom, že se bojí brzkého nákupu a není je kam dát později a také se obávají nárazů a poškození, které zdržují stavební proces.

12. Materiály s nulovým obsahem formaldehydu jsou klamavé

Nevěřte, že všechny materiály uvedené obchodníky jsou nulový formaldehyd, všechny klamou, protože materiály nemají nulový formaldehyd, pokaždé, když vidím spoustu dekorací Xiaobai věří, že materiál je nulový formaldehyd, je to opravdu bezmocný.

Hodnocení obsahu formaldehydu: zakázkové skříně>podlaha>stěna (stěna, dřevěná deska)>záclony>látková pohovka>tapeta>latexová barva>dveře

13. Identifikujte pravdu a nepravdu materiálu

Existuje také mnoho falešných dekoračních materiálů, takže musíte rozlišovat, zda je to pravé nebo ne. Například instalatérství Rifeng má Shanghai Rifeng a Foshan Rifeng. Foshan Rifeng je velké jméno, což lze potvrdit vzhledem a balením.

14. Dovážené materiály nejsou nutně dobré, ale musí být drahé

Dekorační materiály nemusí záměrně prosazovat dovážené značky, pokud splňují národní normy, koneckonců vhodné je nejlepší. Například latexová barva, pokud ji vyrábí významný výrobce, není obsah formaldehydu po testu vysoký.

15. Činnosti často dělají dekorační firmy

Zapojit se do aktivit je běžnou rutinou každé dekoratérské firmy. Aktivity jsou každý měsíc a každá aktivita trvá měsíc. Počasí po Svátcích poloviny podzimu je pro stavbu nejvhodnější a počasí na jaře je také dobré.

16. Hardware je velmi důležitý

Hardware je nejdůležitější součástí domácího života a úzce souvisí s naším životem. Například: vodovodní baterie, šatní kování, podlahové vpusti, takže kování musí být dobře používáno, zejména šatní skříň a skříňky. Rozbité kování je opravdu nepříjemné. I když se zlomí malý oříšek, náklady na pozdější nákup nářadí jsou dražší. Ořechy jsou drahé a občas je potřebuje opravit mistr.Majitelé, kteří to všechno zažili, rozumí.

Známé značky hardwaru: Austria Blum, Německo Hettich, Henggao.

17. Materiály se vybírají podle lokality

U keramických obkladů je třeba u obkladů do koupelen a kuchyní uvažovat o neklouzavosti. Obklady je třeba zakoupit, které se snadno čistí. Volte velkou plochu hladkých obkladů, aby se zmenšily spáry obkladů.

18. Některé materiály jsou cenově výhodnější online nakupování

Například, jako jsou lampy, zásuvky, hardware a domácí spotřebiče, slevy na online nakupování jsou účinnější a můžete je koupit společně, když se konají akce.

19. Nezapomeňte se při nákupu materiálů zeptat, zda chcete zabalit instalaci a přepravu

Stejně jako toalety a sprchy se při nákupu zeptejte obchodníka, zda zahrnuje dopravu a instalaci a zda skříň obsahuje dveře a kování.

20. Materiály je třeba nakupovat více pozornosti na ztrátu

Mnoho materiálů je vyčerpaných.Například keramické dlaždice, podlahy, latexové barvy, zejména keramické dlaždice jsou v různých sériích a v pozdějším období různých nákupů bude barevný rozdíl.Nakupovat o 5% více najednou je dost.

Read more at: light blue formal dress | australian formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.