Koupě malého domu, jaké skladovací dovednosti se musíte naučit

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 16. 06. 2022,  0xKdyž si koupíte malý dům, jaké skladovací dovednosti se musíte naučit, abyste měli doma pořádek a pořádek?

Dům je malý. Pokud ho nebudete dlouho skladovat, možná nebudete mít ani kde zůstat doma. V tomto článku vás naučíme deset skladovacích dovedností pro malé domy, aby malé rodiny mohly žít ve větším a větší.

Jeden, závěsný úložný prostor

Zavěšení je nejpohodlnější způsob uložení věcí.

Použití stěny jako závěsného úložného prostoru může zároveň maximalizovat uvolnění prostoru pracovní desky, takže pracovní deska bude čistší a osvěžující a vytřete ji až do konce.

Základním bodem závěsného úložiště je splnit scénář použití. Zde jsou tři příklady pro ilustraci. Věřím, že pochopíte, jak si vytvořit vlastní závěsné úložiště.

1. Zavěste nákupní tašku na zeď na levé straně kuchyně

V malé kuchyňce jsou na stěně na levé straně vchodu připevněny háčky na odkládání nákupních tašek. Obvykle je můžete zavěsit přímo, když jdete po nákupu domů. Lze zde uložit i použité nákupní tašky. Potraviny jsou snadno se bere a nezabírá jiná místa v kuchyni.

V jiných závěsných kbelících v této kuchyni je např. držák nože zavěšen za rezervní pneumatikou.Snadno se s ním manipuluje při sekání zeleniny a po skončení se můžete otočit a vrátit igelit.Použijte odkládací stojan zavěsit na bok lednice a vložit jídlo do lednice.Dříve to bylo jen přístupné a při zavěšování se myslelo i na pohodlí použití.

2. Závěsný stojan na umyvadlo

Aby pracovní deska v koupelně zůstala, je nutné zavěsit na zeď běžně používané přípravky pro péči o pleť a toaletní potřeby, což lze provést pomocí nástěnných stojanů.

Někdy se však stane, že nástěnný závěs nevypadá dostatečně úhledně.Když si později řekneme o skladování kontejnerů, vyřešíme tento problém.

3. Vedle sporáku položte lopaty a koření

Dle kuchařských zvyklostí budou ke sporáku ke sporáku umístěny pochutiny, lopaty, lžíce a další nářadí.Doporučuje se také pověsit na zeď.Zkuste je všechny pověsit na zeď.

Důvod 1: Již jsme zmínili, že je potřeba udělat trochu místa pro pracovní desku. Na pracovní desce je méně předmětů a vizuálně bude domov přirozeně větší.

Důvod 2: Při vaření jste obvykle ve stavu rychlosti a úzkosti. Na straně sporáku je umístěno příliš mnoho předmětů, které se vždy snadno dotýkají, což také ovlivní náladu a efektivitu vaření a zvýší množství domácích prací v pozdějším období.

Dvě, šuplíkový úložný prostor

Ve srovnání se skříňkami jsou zásuvky nejvýhodnější ve skrytém skladování.

Zásuvkový úložný prostor navíc dokáže položky třídit a dělit, což je na první pohled vizuálně přehledné a jeho přenášení je rychlejší a pohodlnější.

1. Zásuvkové skříně

Kuchyňské skříňky, které lze použít jako zásuvky, by neměly být skříňky. Přestože jsou náklady vyšší než u skříněk, zkušenost je lepší.

Obecně platí, že si musíme dřepnout a pak se prohrabat, abychom vyndali skříňky, a zásuvky jsou přístupné jejich otevřením, aby se zabránilo podřepu, zásuvky lze také rozdělit a uložit a nádobí lze úhledně a přehledně uložit.

V domě je mnoho zásuvek, umí i zatřídit a uložit nádobí.Je to pohodlnější než běžné skříňky a nemusíte se bát, že z ťukaného místa náhodou spadnete.

Koupelnová skříňka je také zásuvková koupelnová skříňka, která musí být praktičtější a pohodlnější než kyvné dveře a úložná kapacita bude větší.

2. Úložný box šatní zásuvky

U šatní skříně je to však právě naopak než výše uvedený příklad: Bez ohledu na velikost domu musí mít nejpraktičtější šatní skříň méně příček + méně pevných zásuvek.

Ponechte dostatek místa, abyste si ušetřili čas na každodenní uklízení šatní skříně pro věšákovou plochu a zbývající čas uložte do šuplíkového úložného boxu.

Ve srovnání s poloskládaným oblečením je zásuvkový úložný box flexibilnější a pohodlnější, takže skříň nebude přeplněná.V porovnání s dřevěnými zásuvkami lze polohu libovolně upravit a množství v ruce je mnohem větší než u dřevěných zásuvek.Z pohledu je zásuvka úložným boxem, který je vyroben z PP materiálu a má nulové emise formaldehydu, který není škodlivý pro lidské tělo.

Pro nevyužitý prostor v věšáku na šaty lze využít i zásuvkové úložné boxy, které jej plnohodnotně využijete a dispozičně flexibilně přizpůsobíte tak, aby místo ve skříni nezůstávalo ani neplýtvalo, takže šatní skříň malý dům má také velkou kapacitu.

Za třetí, skladování kontejnerů

Kontejnerové skladování je také nejrozšířenější ve skladech v japonském stylu. Ve skladech malých bytů to také doporučujeme udělat tak, aby barevné předměty z lahví byly umístěny v jednotném kontejneru a tříděny uspořádaně. pohled. Může rozšířit oblast.

1. Oddělené úložiště

Již dříve jsme také zmínili oddělený způsob skladování v zásuvce. To lze skutečně kombinovat s jednotným skladováním kontejnerů. Například v chladicím prostoru chladničky se skladuje ovoce a zelenina a úložný box je vyroben z unifikovaného kraftového papíru. I když velikost není totéž, ale materiál A barva je jednotná a také může na první pohled udělat různé druhy ovoce a zeleniny uspořádanější a přehlednější.

2. Sklenici uzavřete

Nejviditelnějším efektem je, že zrno je skladováno ve vysoce průhledné vzduchotěsné nádrži a různá zrna jsou klasifikována a označena ve skladovací nádrži, což je nejen jasné na první pohled, ale také super léčivé a krásné.

Utěsněné dózy jsou čtvercového provedení, umístěné k sobě, mezi skříňkami nebudou žádné mezery, není zde vůbec žádný prostor a víčka odpadních těsnících dóz jsou celá ze silných silikonových proužků, které mají dobrý těsnící účinek a zrna nebudou ovlivněna vlhkostí, plísní atd. Hmyz zabije dvě mouchy jednou ranou.

4. Doplňkové úložiště

Doplňkové úložiště je kombinací scénářů použití, doplňování za stávajících podmínek tak, aby bylo možné malý dům rozšířit a zvýšit skladovací kapacitu.

1. Drážkovaný úložný koš

Mezi lednicí a sporákem je mezera a několik košíků na ovoce a zeleninu je umístěno na sobě, aby se uložilo ovoce a zelenina, které není třeba dávat do chladničky.

2. Skladování v lednici

Dvířka chladničky obecně podléhají některým kořením, lékům, které je třeba chladit v balení omáčky atd., a malý úložný box lze zavěsit na dvířka skříně, což může hrát dobrý doplňkový efekt a nebude to vypadat moc chaoticky.

3. Police nad pračkou

Pračka doma, ať už je umístěna v koupelně nebo v horním prostoru balkonu, je celkově nečinná, přizpůsobením dvouvrstvé přepážky + úložného koše může uložit nějaké zásoby prádla a podobně, což je také dobrý způsob, jak rozšířit kapacitu malého bytu.

Šest, vertikální úložiště

Takzvané vertikální úložiště je konečným využitím tří rozměrů v prostoru k růstu úložiště směrem nahoru, čímž se snižuje zabírání prostoru letadla.

1. Kuchyňské desky

Některé běžně používané malé spotřebiče na kuchyňské lince jsou všechny umístěny na pracovní desce, což zabírá hodně místa.Použijte stojan mikrovlnné trouby a využijte vertikálního úložiště k realizaci stohování předmětů, které je zcela neovlivněné a snižuje zabraný prostor na pracovní desce.

Protože je vyroben z tepaného železa, má stojan mikrovlnné trouby dobrou nosnost.Je také hlavním nástrojem pro vertikální skladování v malé kuchyni.Mikrovlnnou troubu lze umístit na spodní vrstvu a rýžovar, Na horní vrstvu lze naskládat rýžový box nebo kastrol.

Sedm, centralizované úložiště

Centralizované úložiště má zafixovat pozici v kombinaci se scénou použití a shromažďovat stejné položky dohromady pro uložení.

1. Úložiště čisticích nástrojů

Například úklidové nástroje doma by měly být uloženy a zavěšeny za dveřmi koupelny, což je vhodné pro vypouštění a sušení a je také velmi úhledné, abyste je nemuseli všude dávat a domov působil nepořádkem.

Úklidové nářadí je zde soustředěno na stěně.Při úklidu vystačíte s vodním zdrojem koupelny.Stěhovací linka je kratší.Po upevnění místa si rodina také vytvoří návyk a různé úklidové nástroje nebudou jdi do obýváku nebo na jiná místa.

2. Skladování šperků

Totéž platí pro skladování dívčích šperků Doporučuje se je umístit centralizovaně, zvláště když je šperků hodně.

Speciální náušnice, úložné náhrdelníky, úložné boxy atd. jsou pohodlné a rychlé, s malým zpožděním.

Osmé, přizpůsobení prostoru

Prostor lze také upravit pro různé typy bytů a úložného prostoru a speciální dispozice lze využít k chytrému navýšení úložné kapacity malého domku.

1. Úzká skříň

Mezi závěsnou skříňkou a stěnou nad sporákem je mezera. Lze ji také přizpůsobit prostorem a malá závěsná skříňka je speciálně vyrobena pro uložení kuchyně a koření. Nedochází k plýtvání místem a také snižuje čas, kdy předměty zabírají pracovní desku.

9. Opuštění vědomí

Je velmi důležité rozvíjet povědomí o vyhazování, o tom jsou velmi přesvědčeni přátelé majitelé, kteří zažili mnoho stěhování.

Povím vám příběh:

Byl tam předchozí majitel, který měl domov 116 metrů čtverečních. Za třetí tam bylo dost místa, většinou tam byly jen odpadky jako kartony a lahve, které posbírali rodiče na balkóně.

Ale když jsem se přestěhoval, uvědomil jsem si, že je tolik věcí, které doma nepotřebuji.

Největší problém je, že rodiče stále neradi vyhazují své věci a na poslední chvíli jsme ze 100 kusů vybrali spoustu oblečení.

Obecným důvodem je to, že když jsou členové rodiny staří a mohou nosit vaše krátké rukávy, jejichž děti mohou nosit toto oblečení...

Ztratil jsem svou rodinu a sebe. Nezahodil jsem to včas. Doufám, že se tyto lekce dají naučit.

10. Vraťte to podle libosti

Naučte se výše uvedené způsoby ukládání, ale také si pamatujte velmi důležitý bod, to znamená, že jej vložte zpět podle libosti, jinak nebude žádné množství metod zbytečné.

Nechte sebe a svou rodinu vypěstovat si zvyk dávat je zpět podle libosti, což může výrazně snížit nepořádek doma a zkrátit čas na domácí práce.Read more at:formal dresses in melbourne | red formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.