Které artefakty úložiště mohou váš domov vypadat nový

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 22. 09. 2021,  0x


Věřím, že mnoho lidí má sen otevřít si supermarket jako šéf, když jsou mladí. Tváří v tvář regálům a věcem v domě se cítí ve svém srdci plní bezpečí. Ve skutečnosti jsou regály podobné supermarketům stejně použitelné ve vnitřních prostorách.Někdy není doma dostatek úložného prostoru, takže můžete tento typ polic kdykoli přestěhovat a použít kdykoli.

Současně, ať už jsme pronajatí nebo samostatně obsazení dekorací, věříme, že každý musí plně využít prostor prostřednictvím stojanů, aby byl prostor jako celek krásný a atmosférický.

Dnes jsem pro všechny vytřídil následující „artefakty rezervace“. Jsou praktické a neovlivní styl bytové dekorace. Vzhled a výkon mohou držet krok. Pojďme se na to společně podívat ~

1. Teleskopická přepážka

Umístění teleskopické přepážky na první místo je proto, že to doporučuje mnoho majitelů. Používání je opravdu snadné. Kvůli vysokému využití prostoru není třeba perforovat. Ke stabilizaci využívá hlavně tření hlavního tělesa. bude po mnoha letech používání velmi stabilní.

Současně se můžeme roztahovat a smršťovat podle požadované šířky a instalace je jednoduchá. Kromě toho, že se používá uvnitř skříňky na boty, lze ji použít i ve skříních, skříních, toaletách a na dalších místech. S ní, každý prostor v domácnosti nebude zbytečný.

2. Lezecký fixer

Tento artefakt s konkávním tvarem se velmi pohodlně používá. Zadní strana je vyrobena z 3M lepidla, které je robustní a spolehlivé. Kromě větví samotné révy lze dobře uložit i dráty a kabely.

Existují tři specifikace: Rozdíl je v počtu kořenů, které mohou vinici zaseknout, což závisí na velikosti rostliny.

Tři, díra

Deska může být známým „artefaktem pro ukládání“. Příslušenství je velmi bohaté. Jediná věc, na kterou je třeba věnovat pozornost, je, že je třeba ji prorazit. Existuje také mnoho otvorů, které jsou bez děrování.

Čtyři, úložný box na papír

Stejně jako tento druh papírového úložného boxu je stejně vhodný jako stavební bloky. Protože je materiál relativně speciální, je vyroben z papíru a na povrchu má ochranný film.

Může být vodotěsný a necitlivý na vlhkost. Po dlouhém používání se nezdeformuje. Je šetrný k životnímu prostředí a zdravý. Zadní strana je připevněna super lepidlem a je navržena na stole, který je velmi atmosférický.

Pět oboustranných pásek bez známek

Průhledná nano páska je na obou stranách lepivá, velmi spolehlivá a nemůže poškodit zeď, bez jakýchkoli stop se odtrhnout, může být vodotěsná a odolná proti vlhkosti a lze ji použít opakovaně.

Vhodný je plast, kov, dřevo a další materiály. S tímto artefaktem zjistíte, že na zeď lze snadno namontovat cokoli.

Šest, stužková skládací deska na oblečení

Mnoho dívek má spoustu zimního oblečení, jako jsou kabáty, svetry atd. Chlapci mají obleky, košile atd. Oblečení se po složení snadno roztírá a je nepohodlné ho vzít. Trička se také snadno pokrývají. V tuto chvíli je velmi vhodné ji použít ...

Suchý zip na stuze může pevně zafixovat složené oblečení a účinně zabránit vypadnutí sekundárního oblečení.

Sedm, zásuvkový úložný box skříně

Pokud je skříň doma poměrně vysoká, když pověsíme krátké oblečení, zůstane dole velká část a skládané oblečení snadno odpadne. Proto doporučujeme úložný box do skříně. Velikost si můžete vybrat podle různé velikosti skříně a šatník můžete rozdělit tak, aby se zlepšil Míra využití prostoru může současně zvýšit úložný prostor, což je velmi výhodné.

Kromě nočního stolku je také vhodný pro jakoukoli část nočního stolku, obývacího pokoje, pod postelí atd. A několik dalších skříněk lze libovolně stohovat a používat.

8. Průhledný box na boty

Skříň na boty se snadno montuje. Existují dva typy véčkových a zásuvkových typů. Je velmi výhodné ukládat boty do botníku. Protože je botník průhledný, je velmi vhodné boty najít a obout.

Devět vyklápěcích kbelíků rýže odolných proti hmyzu

Víko je navrženo tak, aby bylo utěsněné, odolné proti hmyzu, odolné proti vlhkosti a prachu. Sejmutí tlačítka je snadné.

Přiložená odměrka je vhodná nejen pro nabírání rýže, ale také může měřit množství každého jídla.

10. Balkonová prádelna

Funkce skladování oblasti prádla, výsuvný koš slouží k ukládání prádla; výsuvný koš slouží k ukládání pracích prostředků, jako je prací prostředek; horní sušicí stojan slouží k sušení prádla pro každodenní výměnu; horní úložný box slouží k uložení naskladněných předmětů denní potřeby.Read more at: green formal dress | light purple formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.