Kuchyň lze polepit i dřevěnými podlahami

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 22. 12. 2021,  0x


V kuchyních náročných lidí jsou v kuchyni dřevěné podlahy, proč se nebojí úniku vody?

1. Kuchyň může být pokryta dřevěnými podlahami

Pokud má vaše jídelna dřevěné podlahy, doporučuje se rozšířit dřevěné podlahy až do kuchyně.

Zejména v malém bytě se stejnou podlahou a prosklenými dveřmi působí, jako by se z původních dvou malých černých domků stal jeden velký prostor a celý domov je mnohem světlejší.

Pokud máte podmínky k tomu, abyste udělali otevřenou kuchyni, bude efekt lepší a velkoprostorový byt má dobré vrozené podmínky a je vhodnější kuchyni vylepšit.

Říká se, že ve velkém prostoru se používá pouze jeden nebo dva materiály, o to snadněji dosáhnete vysokého a jednoduchého stylu.

Například všechny bílé skříňky na střeše kuchyně jsou vyrobeny z jednobarevných plochých dvířek.Podlaha je stejná dřevěná podlaha a posuvné sklo nevyžaduje žádné vzory. Není zde patrná výzdoba. Ale budete si myslet, že všechno v ní je drahé. To je hodnota, kterou může design dekorace odrážet.

Za druhé, jak vyřešit kuchyň vodotěsnou

Lze z hlediska vodotěsnosti a odolnosti proti vlhkosti pokrýt kuchyň dřevěnou podlahou?

umět!

Za prvé, kuchyně není místo, které je třeba hydroizolovat, hydroizolace se zde vztahuje na dodávku vody proti světlu a hromadění vody způsobené každodenním životem. Například se koupat v koupelně, prát prádlo na balkoně a mopovat, spíše než náhodné povodně způsobené výbuchem vodovodního potrubí.

Tam, kde je čistá voda, je třeba provést vodotěsná opatření, to znamená, že by měly být použity vodotěsné materiály. Včetně novostaveb a hrubých domů musí developer také hydroizolovat koupelnový balkon. I když je vodotěsný nátěr špatný, je nejlepší dekoraci přehodit lopatou. Pokud to udělá znovu, musí to udělat developer. Jinak je kvalita nemovitosti podprůměrná.

Ale vývojáři nemusí dělat kuchyňskou hydroizolaci a mnoho lidí neprovádí kuchyňskou hydroizolaci při zdobení svých domovů. Protože v kuchyni, i když vytírá podlahu, není živá voda, v dnešní době se místo mopů používají relativně suché mopy.

Zde je připomenutí: Pokud je kvalita kuchyňského vodovodu špatná, jednoho dne vodovodní potrubí opravdu praskne, i když je kuchyně vodotěsná, dlaždice nebudou vůbec k ničemu.

Když je vody moc, bude vyprodaná z kuchyně.Ještě utrpí podlaha obýváku vedle ní.Navíc pokud není obývák hydroizolován, voda pronikne do podlahy a zateče do sousedky dům v přízemí.

V první řadě udělejte dobře vodovodní potrubí, použijte kvalitní spojky a baterie, aby do kuchyně nezatékalo, což je zásadní způsob řešení problému.

Za třetí, jaká podlaha je nejvhodnější

Kuchyně je zaručeně bez zatékání.Do budoucna poslouží jen trochu vody vystříkané z dřezu na koupání a mytí zeleniny na podlaze.Dřevěná podlaha tomu může zcela zabránit.

V první řadě doporučuji kamennou plastovou podlahu SPC, která může být zcela voděodolná a lze ji použít ve sprchovém koutu koupelny.

Vzhledem k tomu, že SPC je vyrobeno z kamenného prášku + pryskyřice, v materiálu není žádné dřevo, takže se nebude deformovat absorpcí vody.

Podobně jako WPC dřevoplastová podlaha, ale WPC dřevoplastová podlaha je lisovaná dřevěným práškem + pryskyřice, obsahuje dřevo a vodotěsnost je o něco horší.

Všimněte si však, že SPC i WPC patří do kategorie PVC podlah. Některé podniky nechápou a říkají majiteli, že PVC podlaha je vodotěsná. Ve skutečnosti může být prodejce WPC, který není 100% vodotěsný.

Druhé doporučení laminátové podlahy

Vodotěsnost laminátových podlah je relativně lepší u dřevěných podlah.

Zesílená dekorační vrstva je v první řadě voděodolná.Pokud na povrch potřísní voda nebo olej, včas je setřete a podlaha se vůbec nepoškodí.

Za druhé, požadavky na kvalitu hlavních značek laminátových podlah jsou poměrně vysoké. Jsou testovány namáčením ve vodě před opuštěním továrny. Podlaha bude napuštěna vodou a je kvalifikovaná, pokud se nerozprchne po dobu 24 hodin.

Při nákupu laminátové podlahy nezapomeňte požádat obchodníka o protokol o zkoušce. Kromě pohledu na ochranu životního prostředí je zde také důležitý ukazatel zvaný míra expanze tloušťky absorpce vody TSR. Čím nižší hodnota, tím lepší, což znamená, že laminátová podlaha se nedeformuje poté, co absorbuje vodu.

Třetí doporučení pro vícevrstvé masivní dřevěné podlahy

Vodotěsnost není tak dobrá jako u laminátových podlah, ale lze ji sotva použít.

Vzhledem k tomu, že jádra vícevrstvé masivní dřevěné podlahy jsou křižována a slepena, je každá vrstva přitahována k sobě a deformace celé podlahy není po nasáknutí vody patrná.

Pokud máte opravdu rádi skutečné dřevo a textura nemůže přijmout falešný povrch laminátové podlahy, jsou vícevrstvé masivní dřevěné podlahy poslední obrannou linií.

Podlahy z čistého masivního dřeva se nedoporučují, protože absorbují vodu a silněji se deformují.

Dnešní masivní dřevěné podlahy jsou ovlivněny severským stylem a povrchovou úpravou je obecně lak nebo vosk na dřevo namísto tradiční uzavřené barvy.

Vyberte si ten lepší Vodou stříkající olej lze včas setřít Voskový olej na dřevo čistě masivní dřevěné podlahy jsou do kuchyně zcela nevhodné Stříkající voda a olej rychle vsakují.

Pro údržbu podlahy, pokud je v kuchyni použita vícevrstvá masivní dřevěná podlaha, můžete před dřez položit podlahovou rohož.

Posuvné dveře se závěsnými lištami

Celý dům je pokryt dřevěnými podlahami.Pokud je u dveří kuchyně posuvný posuv dveří, stejně to zničí celkový pocit ze země a nebude to vypadat dobře.

Proto je uzavřená kuchyně dlážděna dřevěnou podlahou a používá se s věšákovými lištami a posuvnými dveřmi.

Po úplném otevření dveří na závěsnou kolejnici bude kuchyně a jídelna skutečně otevřeným prostorem.

Nyní je paradox v tuzemsku velmi populární a kvalita je velmi dobrá.Nebude to tak bytelné a houpavé jako dříve.Klíčem je vybrat si spolehlivého výrobce a spolehlivě ho nainstalovat.

Za čtvrté, jak používat dlaždice v kuchyni

Někomu vyhovuje propojení keramické dlažby a podlahy zvlášť a kuchyně a jídelna jsou samostatné, s tím samozřejmě není problém.

Ale můžu vám říct, jak udělat spojení mezi dlaždicemi a podlahou krásnější?

Pět, spojování dlaždic a podlah

Za prvé, práhový kámen je naprosto zbytečný, protože práh je hlavní funkcí, která odvádí vodu, jak již bylo zmíněno, pokud je kuchyňský vodovod kvalitní. Nedojde k žádnému záplavovému jevu.

Prahový kámen je pryč a užitná hodnota je vizuálně nadbytečná, proto se nedoporučuje odstraňovat prahový kámen a výběr okraje bude mnohem flexibilnější.

Nejrůznější je spona na podlahu, nejlepší je použít dřevěnou sponu, nejlepší je přezka stejné barvy jako podlaha, hlavně nepoužívejte kovovou sponu v barvě šampaňského, bude hodně rustikální.

Velmi se doporučuje velmi úzký kovový okraj ve tvaru L, který nevyčnívá ze země a lze jej vizuálně téměř ignorovat. Budete mít pocit, že dlažba a podlaha jsou přirozené, spojené dohromady a styl je velmi extrémní .

Za šesté, dlaždice a spojování dlaždic

Pokud je celý dům vykachlíkovaný, jak ho můžeme vylepšit? Pokud se spojí dva typy dlaždic, spojí se a přesazené spoje nebudou vypadat dobře.

V tomto případě musíte použít práhový kámen, protože práh je velmi široký a vzdálenost mezi dvěma dlaždicemi je otevřená, dlaždice nemusí brát v úvahu šev, což ušetří více peněz.

Kuchyně je vyrobena podle měřítka kuchyňského prostoru, jak ušetřit dlaždice? Jak mohou být pracovníci pohodlní a jak stavět? Omezte odpad při řezání dlaždic, totéž platí pro obývací pokoj.

Sedmé, nepoužívejte dřevěné cihly

Dřevěné podlahy mimo kuchyň nedlážděte.Dlažte v kuchyni dřevěnou dlažbou.Chcete použít dřevěné dlaždice pro napodobení pocitu z podlahy,ale jedná se o dva zcela odlišné materiály.Určitě tam budou barevné rozdíly a různé textury lesku.Ty Podívejte se na první pohled. Není to totéž.Read more at:formal dresses adelaide | red formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.