Kuchyň lze polepit i dřevěnými podlahami Jak používat dřevěné podlahy v kuchyni?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 27. 05. 2022,  0xSlušně vychovaní lidé mají v kuchyni dřevěné podlahy, tak proč se nebojí úniku vody?

1. V kuchyni lze vydláždit dřevěnou podlahou

Pokud máte v jídelně pro hosty dřevěné podlahy, důrazně se doporučuje rozšířit dřevěné podlahy do kuchyně.

Zejména malý byt se stejnou podlahou + prosklenými dveřmi působí, že se z původních dvou malých černých pokojů stal jeden velký prostor a celý domov je mnohem světlejší.

Pokud máte podmínky k tomu, abyste udělali otevřenou kuchyni, bude efekt lepší, lepší jsou i vrozené podmínky velkého bytu a je vhodnější kuchyni vylepšit.

Říká se, že ve velkém prostoru se používá pouze jeden nebo dva materiály, o to snáze se dosáhne jednoduchého stylu s pocitem luxusu.

Například všechny bílé skříňky na střeše kuchyně používají jednobarevné ploché dveře a podlaha je stejná dřevěná podlaha a posuvné sklo nepotřebuje žádné vzory. Nejsou zde žádné zjevné dekorace. Ale budete mít pocit, že cena všeho v něm je drahá, a to je hodnota, kterou může design dekorace odrážet.

Za druhé, jak vyřešit kuchyň vodotěsnou

Lze z hlediska voděodolnosti a vlhku vydláždit kuchyň dřevěnou podlahou?

umět!

Za prvé, kuchyně není místem, které potřebuje hydroizolaci, hydroizolace zde znamená akumulaci vody způsobenou dodávkou čisté vody a každodenním životem. Například se osprchovat v koupelně, vyprat prádlo na balkoně a opláchnout mop, ne náhodná povodeň způsobená výbuchem vodovodního potrubí.

Tam, kde je čistá voda, je nutné provést vodotěsná opatření, to znamená kartáčovat nepromokavé materiály. Včetně novostaveb a hrubých domů musí developeři hydroizolovat i koupelnové balkony. I když je použitý vodotěsný nátěr relativně špatný, je nejlepší dekoraci ošoupat lopatou.Pokud to udělá znovu, musí to udělat i developer. Jinak kvalita nemovitosti neodpovídá standardu.

Vývojáři však nemusí provádět hydroizolaci kuchyně a mnoho lidí neprovádí hydroizolaci kuchyně ve vlastní domácí dekoraci. Protože v kuchyni není čistá voda, a to ani na vytírání podlahy, místo mopu napuštěného vodou se nyní používá relativně suchý mop.

Zde je třeba připomenout jednu věc: pokud je kvalita vody v kuchyni špatná, jednoho dne opravdu praskne vodovodní potrubí, i když je kuchyně vodotěsná, je zbytečné pokládat dlaždice.

Z kuchyně se prodá moc vody a utrpí podlaha v obýváku vedle.Obývací pokoj navíc není hydroizolovaný a voda pronikne i do podlahy a zateče do sousedova domu dole.

V první řadě udělejte dobře vodovodní potrubí, používejte kvalitní spojky a baterie, aby do kuchyně nezatékalo, což je zásadní způsob řešení problému.

3. Která podlaha je nejvhodnější

Do kuchyně zaručeně nezatéká.V budoucnu bude jen nějaká voda cákaná z dřezu,koupání a mytí zeleniny na zemi.Dřevěná podlaha tomu může zcela zabránit.

Nejprve se doporučuje kamenná plastová podlaha SPC, která může být zcela vodotěsná a lze ji použít ve sprše v koupelně.

Vzhledem k tomu, že SPC je vyroben z kamenného prášku + pryskyřice, materiál neobsahuje dřevo, takže nebude absorbovat vodu a deformovat se.

Existuje podobná dřevoplastová podlaha WPC, ale dřevoplastová podlaha WPC je vyrobena z dřevěného prášku + pryskyřice, která obsahuje dřevo a její vodotěsnost je o něco horší.

Ale všimněte si, že SPC i WPC patří do kategorie PVC podlah a některé podniky to nechápou. Majiteli říkají, že PVC podlaha je voděodolná. Ve skutečnosti může vlastník prodat WPC, která není 100% vodotěsná.

Druhá doporučená laminátová podlaha

U dřevěné podlahy je vodotěsnost laminátové podlahy relativně lepší.

Zesílená dekorativní vrstva je v prvé řadě voděodolná.Pokud na povrch potřísní voda nebo olej, pokud je včas setřete, podlaze to vůbec neublíží.

Za druhé, požadavky na kvalitu laminátových podlah velkých značek jsou poměrně vysoké a před opuštěním továrny jsou testovány namáčením ve vodě.

Při nákupu laminátové podlahy nezapomeňte požádat obchodníka o protokol o zkoušce. Kromě pohledu na ochranu životního prostředí je zde také důležitý ukazatel zvaný míra expanze tloušťky absorpce vody TSR. Čím nižší hodnota, tím lépe, což znamená, že laminát podlaha se po absorbování vody nedeformuje.

Třetí doporučená vícevrstvá masivní dřevěná podlaha

Není tak voděodolná jako laminátové podlahy, ale sotva použitelná.

Vzhledem k tomu, že jádro vícevrstvé masivní dřevěné podlahy je křížem překříženo a slepeno, jednotlivé vrstvy jsou k sobě přitahovány a celá podlaha se po absorbování vody výrazně nedeformuje.

Pokud máte opravdu rádi skutečné dřevo, je textura pro falešný povrch laminátových podlah zcela nepřijatelná a vícevrstvé masivní dřevěné podlahy jsou poslední obrannou linií.

Podlahy z čistého masivního dřeva se nedoporučují, protože absorpce vody a deformace jsou závažnější.

Současná masivní dřevěná podlaha je ovlivněna severským stylem a povrchovou úpravou je obecně lak nebo voskový olej na dřevo, spíše než tradiční tmel.

Lepší je zvolit čirý a divný.Olej rozstříknutý vodou se dá včas setřít.Do kuchyně je zcela nevhodný dřevěný voskový olej čistý masivní dřevěná podlaha,odstřikující voda a olej rychle vsakují.

Pro údržbu podlah, pokud kuchyně používá vícevrstvé masivní dřevěné podlahy, můžete před dřez položit podlahovou rohož.

Posuvné dveře s věšákem

Celý dům je pokryt dřevěnými podlahami.Pokud je u dveří kuchyně posuvná posuvná kolejnice, naruší to celkový dojem z terénu, který není hezký.

Proto má uzavřená kuchyně dřevěné podlahy a posuvné dveře s věšákovými lištami.

Po úplném otevření dveří na závěsné kolejnice bude kuchyně a obývací pokoj a jídelna skutečně otevřeným velkým prostorem.

Nyní je paradox v Číně velmi populární a kvalita je velmi dobrá. Nebude to tak pevné a houpavé jako dříve. Klíčem je vybrat si spolehlivého výrobce a spolehlivě jej nainstalovat.

Za čtvrté, jak používat dlaždice v kuchyni

Někomu se líbí, jak jsou dlažby a podlahy přehledně propojené a kuchyně a jídelna jsou na sobě nezávislé, v tom samozřejmě není žádný problém.

Ale můžu vám říct, jak udělat spojení mezi dlaždicí a podlahou krásnější?

5. Spojování dlaždic a podlah

Za prvé, práhový kámen je naprosto zbytečný, protože práh je hlavní funkcí, to znamená, že se používá k blokování vody, jak již bylo zmíněno dříve, pokud je kvalita kuchyňského vodovodu dobrá. Nedojde k žádnému záplavovému jevu.

Prahový kámen je pryč a užitná hodnota je vizuálně nadbytečná, proto se nedoporučuje odstraňovat prahový kámen a výběr okraje bude mnohem flexibilnější.

Nejrůznější je podlahová spona, nejlepší je použít dřevěné lišty, nejlepší je spona stejné barvy jako podlaha, hlavně nepoužívejte kovové spony v barvě šampaňského, bude to hodně rustikální.

Velmi se doporučují velmi úzké kovové lišty ve tvaru L, které nevyčnívají ze země. Vizuálně to můžete téměř ignorovat. Budete mít pocit, že dlažba a podlaha jsou přirozené, spojené dohromady a styl je velmi extrémní .

Šest, dlaždice a spojování dlaždic

Pokud je celý dům vykachlíkovaný, jak to udělat, aby vypadal lépe? Pokud jsou dvě specifikace dlaždic sešity, určitě budou sešity a špatný šev nebude vypadat dobře.

V tomto případě je nutné použít prahový kámen, protože práh je velmi široký a vzdálenost mezi dlaždicemi na obou stranách je rozšířena a dlaždice nemusí brát v úvahu šev, což ušetří peníze.

Kuchyně se dělá podle měřítka kuchyňského prostoru Jak ušetřit obklady? Jak je pro dělníky výhodné stavět? Snižte odpad při řezání dlaždic a totéž platí pro obývací pokoj.

7. Nepoužívejte dřevěné cihly

Nepokládejte dřevěné podlahy mimo kuchyň a v kuchyni pokládejte dřevěnou dlažbu. Chcete použít dřevěnou dlažbu, abyste napodobili pocit z podlahy, ale jedná se o dva zcela odlišné materiály a určitě tam bude barva rozdíly a různé lesklé textury. Není to stejné.Read more at:long formal dresses australia | formal dresses sydney

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.