Matky středního a staršího věku, je nejlepší se neoblékat příliš upjatě

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 30. 09. 2021,  0x


Brát hubenost jako krásu je současná mainstreamová estetika, ale pokud nemáte příliš hubenou postavu, můžete také využít outfity k vylepšení vašeho kouzla. Zvláště mírně tučné matky ve středním věku a starší ženy se příliš neoblékají.Nejen, že jsou tlusté, ale jsou také příliš bez chuti.

Navrhuji, abyste se učili od této tlusté matky, které je více než 50 let. Je vysoká 1,63 metru a váží přes 120 kilogramů. Může projevit sebevědomí. Je vidět, že krása žen rozhodně není dána pouze vzhledem. Rozhodnutí, sublimace vnitřního temperamentu je nejdůležitější. I když nemáte štíhlé tělo, můžete s těmi roky stále počítat klidně, elegantně a přitažlivě.

Noste více sukní, abyste zlepšili svůj temperament

Jakmile se postava nafoukne, tvar těla celého člověka zhoustne, zejména smyslnost zad a nohou bude zřejmá, což zvýší váš pocit věku. V tuto chvíli můžete nosit více sukní, abyste ještě více posílili svůj temperament a vytvořili elegantní styl.

Tlustá matka po padesátce si vybrala kostkovanou sukni.Tato sukně je vhodná pro všechny věkové kategorie, ale když ji dámy ve středním věku používají, musí dbát na barevný střih. Aby v sukni nebylo namícháno příliš mnoho barev, které nemusí být tak harmonické s barvou kabátu nebo topu.

Kostkovaná sukně vytváří určitý britský styl. Pokud jde o oblékání, můžete k ní použít jednoduchou khaki větrovku. Tvar nohy je dobře zakrytý.

Horní část těla lze sladit s tričkem a větrovkou.Barva je bílá khaki jako hlavní CP a reprezentativní.Nosení bude mít vlastnosti kombinace jednoduchosti a jednoduchosti, která je atmosférickější a harmoničtější.

Sukně nad kolena by měly být nejméně vybíravým stylem. Pokud chcete uvolnit požadavky na sladění barev, můžete si osvojit bílý typ, který má dvojí účinek-zakrývá tvar nohy a zvyšuje temperament.

Matky ve středním věku nechtějí zvětšovat své tělesné vady. Sukně může být navržena hlavně s rovnými sukněmi, horní a dolní část mají stejnou šířku, není snadné načrtnout nevzhlednou křivku hýždí a lze je také kombinovat s bílá dlouhá vesta k dalšímu vyvážení barvy.

Tlusté tělo není vhodné na nošení těsných věcí. Ať už jde o sukni, bundu nebo vnitřní oblečení, měli byste mít trochu volnější efekt, abyste jej mohli pohodlně nosit, navodit pocit uvolnění a učinit ho více stav matek se stal přirozeným a velkorysým.

Přidání vesty skrylo problém šířky boků a také zcela zakrylo nedostatky ženského hýždí. Obáváte se, že takové jednoduché barvy jsou trochu monotónní, můžete použít červenou nebo retro červenou tašku k vytvoření rozjasnění.

Pásové připojení, zkrášlete poměr

Tlusté matky středního věku by neměly být příliš zapletené do oblékání.Mohou pomocí různých opasků vytvořit soudržný efekt pro další optimalizaci a zkrášlení svého tvaru těla.

Přidání pasu může vytvořit efekt konturování pasu a rozložení oblečení lze libovolně zvolit. Nezáleží na tom, zda je širší, pomocí nastavení pasu k přidání úprav může být celá křivka elegantnější.

Bez ohledu na počet odpovídajících oděvů na horní části těla a překrývání barev můžete k obrysu přidat univerzální pásek. To je také klíčový způsob, jak nechat matky ve středním věku vypadat hubeně.

Toto oblečení velmi snižuje věk. Ať už jde o výběr stylů oblečení nebo superpozici barev, matky ve středním věku se mohou rychle rozloučit se staromódními. Přidaný pas má světlejší barvu, není rušivý, jen dokáže obepnout pas, takže vypadá tenčí.

Když je tkanina oděvu těžká, někdy se tvar těla dívky zvětší v důsledku zvýšení tloušťky vzhledu oblečení a bude vypadat kulatý a nafouklý. Vytvoření pasu může dosáhnout efektu zvýšení pasu a vytvoření upraveného proporčního efektu, který je nepostradatelný.

Věřím, že mnoho matek ve středním věku bude tento outfit velmi milovat. Kombinace barev není jednotvárná ani příliš depresivní. S modrými džínovými kalhotami je to také docela každodenní vzhled.

Krátké a dlouhé, delší nohy

Jaké oblečení by měla nosit tlustá matka středního věku ve všední dny? Začněme příkladem ve stylu. Teprve když se krátká délka shoduje s délkou, lze prodloužit tvar nohy a výšku lze také zvětšit vizuálně.

Například tato blůza s chladným tónem v krátkém stylu má krátký design, který může ženám pomoci nakreslit malou křivku. U párů rovných kalhot je vidět, že dámské linie spodní části těla jsou natažené.

Oblékání a párování není slepé, ale existují určité dovednosti, které lze vybrat a dodržovat určitá pravidla, aby bylo možné uplatnit vlastní výhody a vyhnout se odhalení nedostatků.

Bílá košile s kostkovanou vestou je hlavně krátká. V kombinaci s rovnými kalhotami nebo širokými nohavicemi lze také prodloužit, aby odpovídala krátké délce, a nohy jsou prodloužené.

Jak by se tlustá padesátnice měla oblékat ve svém každodenním životě? Podívejte se na tuto bloggerku, i když už není mladá a postava není dostatečně hubená, ale sebevědomý vzhled a energický stav z ní dělají vždy kouzlo.

Kostkovanou pletenou vestu lze použít k sladění nejzákladnější bílé košile a vytvořit tak velkorysý efekt. Kalhoty, které si vyberete, musí být delší, aby mohly lépe zakrývat maso a pohodlně se nosily.Read more at: green formal dress | light grey formal dress

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.