Měly by být během procesu dekorace odstraněny posuvné dveře mezi obývacím pokojem a balkonem?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 11. 05. 2022,  0xBěhem naší rekonstrukce většina majitelů stále požadovala odstranění posuvných dveří z balkónu.Před rekonstrukcí mého domova byly posuvné dveře a ty byly odstraněny při rekonstrukci.Výhodou jejich odstranění je obyd. pokoj a balkon. Lze jej integrovat, aby obývací pokoj vypadal prostorněji a celkový prostor byl atmosféričtější. To je nejzřetelnější vlastnost. Někteří majitelé však nejsou ochotni jej odstranit. Výhodou neodstranění je, že může zvýšit tepelně izolační a zvukově izolační účinek.

Pokud jste na severu, doporučuje se odstranit dveře, protože balkon i obývací pokoj lze položit s podlahovým vytápěním pro dosažení stejné teploty a balkon má okna. obývací pokoj jsou plánovány jako celý prostor, a to může také dosáhnout zvukové izolace.

Ale na jihu se stále doporučuje ponechat tyto dveře, protože podlahové vytápění na jihu je rozloženo do obývacího pokoje, balkon se nepoužívá pro podlahové vytápění a balkon se nepoužívá jako okno, zvuková izolace efekt není příliš dobrý, proto se doporučuje ponechat dvířka, aby bylo možné dobře zvládnout tepelnou a zvukovou izolaci.

Zda tedy posuvné dveře demontovat nebo ne, rozebereme výhody a nevýhody různých aspektů.To, zda posuvné dveře na balkon demontovat či nikoliv, závisí na konkrétní situaci rodiny.

Nejprve se podívejte, kde majitel bydlí

Pokud majitel bydlí na místě, které je celoročně mírné, lze je zbourat.Pokud majitel bydlí v místě s více obdobími dešťů, chladným a zimním obdobím, pak budou tyto posuvné dveře velmi důležité a nedoporučuje se zbourat to.

2. Balkonové těsnění lze odstranit, ale otevřený balkon by se neměl odstraňovat.

Pokud je balkon otevřený a není tam žádné okno, měly by být posuvné dveře zachovány, zvýší zvukovou izolaci mezi balkonem a obývacím pokojem a také tepelnou izolaci. Pokud je balkon vyroben z hliníkových oken s lomenými můstky a sklo je velmi silné, pak jediné posuvné dveře mohou vyjmout balkon a zabalit ústa.

3. Podívejte se na konkrétní funkce balkonu

Pokud je balkón odpočinkový, většinou sem dáte houpací křeslo, nebo pijete čaj, pak se posuvné dveře odstraní a na balkoně se udělá sklo. Pokud je na balkoně pračka na sušení prádla, posuvné dveře by se neměly odstraňovat.

4. Podívejte se na konkrétní obyvatele rodiny

Pokud je doma hodně seniorů a dětí. Pak tyto posuvné dveře neodstraňujte, za prvé může zvýšit bezpečnost a také může zvýšit zvukovou a tepelnou izolaci. Zejména obývací pokoj je aktivním prostorem pro celou rodinu a tato sada posuvných dveří může zvýšit bezpečnost.

5. Podívejte se na konkrétní výšku podlahy

Pokud je podlaha poměrně nízká, je nutné ponechat posuvné dveře, které mohou zvýšit zvukově izolační efekt s okolním světem. Pokud je podlaha poměrně vysoká, je lepší vyrobit hliníková okna s lomenými můstky na balkoně.Čím vyšší podlaha,tím hlasitější je venkovní vítr a zvuk přijíždějících a odjíždějících vozidel.Lepší je vyrobit okno s tl. sklenka.

6. Podívejte se na směr balkónu

Pokud je balkon orientovaný na východ, tak je potřeba jej odstranit. Pokud je větší jako generál, lze jej také utratit, aby byl výhled širší a interiér vypadal světlejší. Pokud je malý obývací pokoj velmi malý, pak musí být odstraněna, aby mohla zvýšit propustnost celkového prostoru, a také dlažba by měla být dlážděna.

Suma sumárum, dům je váš a musíte si ho vyzdobit podle svých představ. Pokud se rozhodnete vyzdobit sami, musíte více komunikovat s rodinou a ověřovat si více informací na internetu, pokud si vybíráte dekoratérskou firmu, musíte své nápady sdělit designérovi a mistrovi, aby váš domov vyzdobil k vaší spokojenosti.Read more at:cheap formal dresses melbourne | green formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.