Minefield při renovaci šlápl na majitele

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 24. 07. 2021,  0x


Během výzdoby drsného domu nesmíte šlápnout na několik minových polí. Musíte věnovat pozornost výzdobě Xiaobai. Nebuďte hloupí a nevím. Dnes roztřídím minová pole, na která lze snadno vstoupit všichni. Nejprve je musíte shromáždit před dekorací ~

1. Dekorační společnost

1. Starejte se pouze o značku materiálu

Některá dekorace Xiaobai se stará pouze o značku materiálu, ale nezajímá ho, jaký typ materiálu se používá, například určitá baltická keramická dlaždice. Ocasní produkt a nový model jsou také hodně peněz. Materiály stejného značky jsou také dobré a špatné.

2. Rozmazané řemeslo a materiály

Společnost vyrábějící dekorace má spoustu temných řemesel a materiálů, takže je musíme nechat jasně vysvětlit, jinak tam budou jámy. Nezapomeňte se zeptat dekoratéra, pokud máte nějaké dotazy, a nebojte se o to sami, pokud máte nějaké dotazy.

3. Nedělejte designový plán

Nebuďte chytří a jděte do společnosti zabývající se dekoracemi, abyste vytvořili soubor návrhových plánů.Každý návrhový výkres je pečlivým úsilím designéra a všechny pracovní výsledky si zaslouží úctu.

4. Nezapomeňte nenechávat telefon pro domácí kutily

Když půjdete do dekorační společnosti, nezapomeňte neopustit telefon, jinak budete obtěžováni dekorační společností a chcete telefon vypnout.

5. Představení známých

Někteří neznámí přátelé vás seznámí s dekorační společností. Pokud se na ni podíváte, dostane provizi. Je těžké zaručit, že to, co řekne za provizi, bude pro jeho vlastní prospěch.

6. Více reklamy - dobrá kvalita dekorace

Jako důkaz jejich dobré kvality nelze použít dekorační společnost, kolik reklam v autobuse je nebo na jaké televizní stanici bylo nebo jaké pozvánky k celebritám jsou pozvány. Lze jen říci, že existuje dostatek finančních prostředků na marketing a dobrá výstavba na místě dokazuje, že se jedná o dobrou společnost.

7. Příliš mnoho hlavních materiálů - dobré hlavní materiály

Je to jen to, že scéna vypadá dobře, ale ve skutečnosti jen takové kvalitní.

8. Chcete využít výhody společnosti pro dekoraci

Mnoho společností má kauci ve výši 2–10 t, 6 t all-inclusive dodávky nábytku a domácích spotřebičů, protože si myslí, že si vzaly spoustu peněz, ve skutečnosti se dostaly do pasti, všechny jsou klamné a nekonečné doplňky v pozdější období, kam přidat peníze.

9. Velká výstavní síň ≠ zodpovědný

Bez ohledu na to, jak krásná je výzdoba výstavní síně, neznamená to, že může být dům zákazníka vyzdoben velmi krásně, ale záleží na tom, jak je dekoratér.

10. Neúplný protokol o opravě celého balíčku

Věci v opravě celého balíčku nejsou příliš dobré a některé položky mohou být přidány později a některé položky nejsou plně nahlášeny.

11. Neposlouchejte absolutní slova prodejce

Mnoho návrhářů dekoračních společností jsou obchodníci, kteří řeknou něco jako „naprosto jistě, aniž by se ho zeptali“, a řeknou cokoli, aby podepsali objednávku.

12 Pospěšte si s platbou zálohy

„Pokud zmeškáte tuto vesnici, tento obchod nebudete mít“, „Sleva je k dispozici pouze dnes a výzdoba je ve spěchu“, „Můžete si užívat dárky v hodnotě xxx juanů zaplacením zálohy“. Mnoho majitelů, kteří jsou snadno se mýlí, nemůže pomoci přesvědčování zaměstnanců., Stačí zaplatit zálohu a nevěříte těmto věcem se vší pravděpodobností.

13. Německé řemeslné zpracování je velmi spolehlivé

Mnoho dekorativních společností nyní říká, že jsou německé řemeslné umění a řemeslo je velmi, velmi dobré, ale stále musíte jít na stavbu zjistit.

14. Opravdu si myslel, že navrhování je zdarma

Neúčtování návrhových poplatků je jasným průmyslovým pravidlem, ale lidé v oboru vědí, že designéři se nespoléhají na designové poplatky, ale na provize z podepisování objednávek a vykazování návrhových poplatků není nic jiného než dát zákazníkům prostor pro vyjednávání.

15. Volejte po vzorkovnách

Mnoho majitelů renovace si myslí, že za dekoraci jejich domovů bude zodpovědná kolekce modelových pokojů společnosti, která bude dekorovat, kvalita bude velmi dobrá a cena bude dostupná. Myslí si, že jejich domy jsou opravdu vzorové domy, ale ve skutečnosti existují velmi málo. To je vše.

16. Buďte obchodníkem

Mnoho majitelů si myslí, že dávají peníze společnosti na dekoraci, a nechají společnost na dekoraci all-inclusive, aby mohli být obchodníkem a o nic se nestarali. To je pravda, ale společnost na dekoraci bude skutečně odpovědná ? Pouze vy jste nejvíce zodpovědní za svůj vlastní dům.

17. Dárky pro dělníky a designéry

Mnoho majitelů přemýšlí o dárcích pro pracovníky společnosti zabývající se dekoracemi a designéry, aby mohli svou práci dobře vykonávat. Ve skutečnosti za ni nemusí platit a nanejvýš příležitostně si koupit láhev vody.

18. Nulový formaldehyd a nulové znečištění

Mnoho majitelů, kteří nevědí, jak zdobit, si bude myslet, že je zde nulový obsah formaldehydu a nulové znečištění. Ve skutečnosti jde o to, že obsah formaldehydu je menší, ve skutečnosti žádný nulový formaldehyd neexistuje.

2. Dekorace a konstrukce

1. Zákaz přijímání materiálů

Když materiály vstoupí na web, musí být zkontrolovány a přijaty samy. Materiály jsou stejně důležité jako řemeslné zpracování. Musíte si dát čas na kontrolu a přijetí materiálů.

2. Vodní energie musí být vodorovná a svislá

Horizontální a vertikální vypadají velmi dobře, ale je velmi snadné způsobit mrtvé čáry, není problém s prokládáním a pozdější údržba je obtížná a dekorační společnosti jsou ochotny vodorovně a svisle, protože to stojí řádky a vydělává peníze.

3. Počet a umístění zásuvek jsou dobře zváženy

Umístění zásuvky je třeba zvážit dobře, spíše než méně.

4. Není třeba volit dva druhy vodotěsných nátěrů

Stačí si vybrat jednu z hydroizolačních fólií a hydroizolačních nátěrů, není nutné volit obojí, což je ztráta peněz.

5. Složitá televizní pozadí

Nezabírá to místo a po dlouhé době je to velmi neatraktivní a je těžké ho později uklízet.

6. Suché a mokré oddělování není nutné

U malého prostoru v bytě není třeba oddělovat suché a mokré, což vede k menšímu prostoru, a jednoduše zavěsit sprchový závěs.

7. Vyrovnání terénu

Dlažba z keramických dlaždic vyžaduje vyrovnání cementovou maltou a dlažba dřevěných podlah také vyžaduje samonivelační vyrovnání. Pokud na dřevěnou podlahu vstoupíte později, je náchylná k praskání.

8. Nezapomeňte vyzkoušet latexovou barvu

Pokud společnost poskytující dekorace poskytuje latexové barvy, nezapomeňte je před lakováním vyzkoušet, abyste se vyhnuli chybám v pozdější fázi.

9. sklon podlahy toalety

Při pokládání dlaždic v koupelně musíte pamatovat na sklon ve směru od podlahového odtoku, jinak by voda v koupelně mohla zatéct do podlahového odtoku.

10. Problém se stropem malého bytu

Pokud malý byt není vybaven centrální klimatizací nebo potrubními stroji, není třeba vytvářet strop. Díky tomu bude celkový prostor velmi depresivní. Můžete jednoduše vytvořit dvojité víčko nebo projít kolem sádrové linky, abyste vypadali velmi dobře .

11. Vodotěsné

Koupelna by měla být vodotěsná a všechny by měly být natřeny na 1,8 m. Kuchyň a balkon, kde je voda, by měly být natřeny na 1,2 metru a ostatní prostory mohou být natřeny na 40 kilogramů.

Hydroizolace by měla být natřena třikrát, pokaždé po zaschnutí, a poté znovu natřena.

12. Dávejte pozor na prázdné bubny

Na místě, kde je třeba k oknu připevnit dlaždice, nezapomeňte zkontrolovat, zda je prázdný buben. Pokud je prázdný buben, musí se znovu použít, jinak bude pozdější období trvat dlouho a dlaždice může odpadnout.Read more at:formal dresses | short formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.