Minové pole, na které majitel šlápl při renovaci

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 14. 07. 2022,  0xVe výzdobě hrubých domů je několik minových polí, na která se nesmí šlapat. Dekorační nováček musí dávat pozor. Nenechte se zmást a nevíte Dnes vytřídím minová pole, na která se snadno šlape.

1. Dekorační společnost

1. Starejte se pouze o značku materiálu

Někteří obchodníci s dekoracemi se starají pouze o značku materiálu, ale nezajímá je, jaký typ materiálu je použit, jako například určitá dlaždice Polo.

2. Fuzzy řemeslné zpracování a materiály

Dekorační firma má spoustu vágních řemeslných dovedností a materiálů. Musí to dát jasně najevo, jinak za nimi budou jámy. Nezapomeňte se zeptat osoby, která dekoruje, pokud máte nějaké dotazy, a nebojte se, že to uděláte sami.

3. Nedělejte věci jako návrhový plán

Nebuďte chytří a jděte do dekoratérské společnosti, abyste vytvořili návrhový plán. Každý návrhový výkres je tvrdá práce návrháře a výsledky práce každého člověka si zaslouží respekt.

4. Nezapomeňte nezanechávat telefonní číslo pro domácí kutily

Když půjdete do dekorační společnosti, nezapomeňte neopouštět telefon, jinak vám zavolá dekorační společnost a budete chtít vypnout.

5. Představení známých

Někteří neznámí přátelé vás seznámí s dekorační firmou. Když za ním půjdete, dostane provizi. Je těžké zaručit, že to, co říká za provizi, je pro jeho vlastní zájmy.

6. Více reklam ≠ dobrá kvalita dekorace

Dekorační společnost, kolik reklam v autobuse nebo na jakých televizních stanicích to bylo nebo jaké doporučení celebrit pozvala, nelze použít jako důkaz jejich kvality. Lze jen konstatovat, že na marketing je dostatek finančních prostředků a stavba na místě je dobrá k prokázání, že jde o dobrou firmu.

7. Více hlavního materiálu ≠ dobrý hlavní materiál

Už jen pohled na scénu vypadá dobře, ve skutečnosti jsou tam jen ty druhy dobré kvality.

8. Chcete využít dekorační společnosti

Mnoho společností má zálohu ve výši 2 až 10 wattů a 6 wattů je all-inclusive pro zaslání nábytku a domácích spotřebičů. Myslím, že jsem vzal spoustu peněz. Ve skutečnosti jsem se dostal do pasti.

9. Velká výstavní síň ≠ odpovědná

Krásná výzdoba výstavní síně neznamená, že může být dům zákazníka krásně vyzdoben, ale stále záleží na lidech, kteří o výzdobě mluví.

10. Neúplná zpráva o opravě celého balení

Položky v opravě celého balíčku nejsou příliš dobré a některé položky mohou být přidány později a některé položky jsou také neúplné.

11. Neposlouchejte absolutní slova prodejce

Designéři mnoha dekoratérských firem jsou zároveň prodejci, řeknou něco jako „naprosto, rozhodně, aniž by se ho zeptali“, a troufnou si říct cokoli, aby podepsali účet.

12 Zaplaťte zálohu ve spěchu

Co vám „chybí tato vesnice, není tam žádný obchod“, „sleva je pouze pro dnešek, pospěšte si s výzdobou“, „zaplaťte zálohu a užijte si dárky v hodnotě xxx juanů“, mnoho majitelů, kteří se nechají snadno oklamat, nemůže pomoci přesvědčování personálu. , stačí zaplatit zálohu a těmto slovům se vší pravděpodobností nevěřte.

13. Německé řemeslo je velmi spolehlivé

Nyní mnoho dekoračních firem říká, že jde o německé řemeslo a řemeslo je velmi, velmi dobré, ale nakonec se musíte na stavbu podívat sami.

14. Opravdu jsem si myslel, že je to zdarma

V oboru je jasným pravidlem, že se poplatky za design neúčtují, ale lidé v oboru vědí, že designéři se nespoléhají na honoráře za design za svá jídla, ale spoléhají na podepisování účtů za provizi.

15. Vyžádání vzorových místností

Mnoho majitelů dekorací si bude myslet, že dekorační firma bude zodpovědná za výzdobu jejich domova, když sbírají vzorové pokoje, kvalita bude velmi dobrá a cena bude přijatelná.Myslí si, že jejich domov je skutečně vzorový pokoj. A je to.

16. Buďte svým vlastním šéfem

Mnoho majitelů si myslí, že peníze předají dekoratérské firmě a nechají na dekoratérské firmě udělat celý balík. Pouze vy jste zodpovědní za svůj vlastní dům.

17. Dávejte dárky dělníkům a designérům

Mnoho majitelů přemýšlí o obdarovávání pracovníků dekoratérské firmy a designérů, aby mohli dobře vykonávat svou práci. Ve skutečnosti nemusí platit poplatek a maximálně si občas koupí láhev vody.

18. Nula formaldehydu a nulové znečištění

Mnoho majitelů, kteří nerozumí dekoraci, si bude myslet, že je zde nulový formaldehyd a nulové znečištění.Ve skutečnosti je nanejvýš obsah formaldehydu menší a ve skutečnosti žádný formaldehyd není.

2. Konstrukce dekorace

1. Nepřijímání materiálů

Když materiály vstoupí na místo, musíte je sami zkontrolovat. Materiály jsou stejně důležité jako řemeslné zpracování a musíte si udělat čas na kontrolu materiálů.

2. Vodní energie musí být horizontální a vertikální

Horizontální a vertikální vypadá dobře, ale je velmi snadné vést k mrtvým čarám, není problém s rozptýlenými a pozdější údržba je náročná a dekorační firmy jsou velmi ochotné horizontální a vertikální, protože to stojí čáry a vydělává peníze.

3. Zvažuje se počet zásuvek a umístění

Umístění zásuvky je třeba dobře zvážit, spíše více než méně.

4. Není třeba volit dva druhy voděodolných nátěrů

Z membránové hydroizolace a povlakové hydroizolace stačí zvolit jednu, není třeba volit obě a jsou to vyhozené peníze.

5. TV pozadí stěna se složitým tvarem

Nemluvě o zabírání prostoru, který mi po dlouhé době přijde velmi nevábný a v pozdějším období se obtížně čistí.

6. Suché a mokré oddělení se nemusí provádět

U malého prostoru není potřeba oddělovat mokré a suché, což vede k menšímu prostoru a jednoduše zavěsíte sprchový závěs.

7. Vyrovnání terénu

Při pokládce keramické dlažby je nutné vyrovnání cementovou maltou, při pokládce dřevěných podlah také samonivelace.V opačném případě se při došlapu na dřevěnou podlahu v pozdější fázi pravděpodobně objeví křupavé zvuky.

8. Nezapomeňte otestovat latexovou barvu

Pokud dekorační společnost poskytuje latexovou barvu, ujistěte se, že ji před lakováním nechte vyzkoušet, abyste předešli chybám v pozdější fázi.

9. Sklon podlahy v koupelně

Při pokládce obkladů v koupelně je třeba pamatovat na spád ve směru podlahové vpusti, jinak bude později do podlahové vpusti voda v koupelně obtížně stékat.

10. Problém stropu malého bytu

Pokud v malém bytě není instalována centrální klimatizace nebo potrubní stroj, není potřeba dělat podhled, což celkový prostor velmi zútulní, jednoduše si uděláte dvojité víčko, nebo obejdete sádrovou linku, což je velmi krásné.

11. Vodotěsný

Koupelna by měla být vodotěsná a vše vymalováno do 1,8 m. Kuchyň a balkon s vodou by měly být vymalovány do 1,2 metru a ostatní prostory by měly být vymalovány do 40 kg.

Hydroizolace by měla být natřena třikrát a pokaždé, když zaschne, měla by být znovu natřena.

12. Dávejte pozor na prázdné sudy

Tam, kde je potřeba přilepit dlaždice u okna, nezapomeňte zkontrolovat, zda nejsou prázdné sudy. Pokud jsou prázdné sudy, je třeba je znovu nalepit, jinak to bude v pozdější fázi trvat dlouho, což snadno způsobí dlaždice spadnout.Read more at:blue formal dresses | cheap formal dresses melbourne

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.