Módní babička je příliš dobrá v nošení, stále si udržuje dívčí vzhled, i když je jí téměř 60 let

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 13. 10. 2021,  0xAčkoli je pro každého těžké odolat přirozenému zákonu stárnutí, nedokáže zastavit lásku elegantní babičky k módě a kráse. I když už navenek nejsou mladí, oblečením ukážou eleganci a roztomilost starších.

Například módní babička Bibi Horstová, o kterou se s vámi tentokrát podělím, její kolokace je elegantní i módní, ale také znamenitá a hbitá. Je také velmi mladá. Stále je jí šedesátnice. Musím si povzdechnout, tahle módní babička se tak dobře obléká, tohle je model pro oblékání obyčejných lidí, učme se z toho!

Jeden, ukažte své kotníky, módní a hravý

Mnoho lidí si může myslet, že by starší lidé měli být v oblékání konzervativní a nenároční, ale móda nikdy nesouvisela s věkem. Když je srdce staré, je to skutečné stárnutí. Pokud máme stále srdce pro krásu, pak nemáme žádné potřeba nechat Age stane omezením oblékání.

Totéž platí pro Bibi Horstovou. Ačkoli je jí téměř šedesát let, je obtížné vidět v jejím oblečení všechny druhy staromódních předmětů a další jsou některé praktické předměty, které prošly zkouškou času, ale jsou důmyslné, jako např. jako obleky a svetry., zkrácené kalhoty nebo sukně přes kolena.

Současně použije některé zdánlivě nenápadné techniky k posílení smyslu pro módu, například metoda oblékání kotníku na podzim je velmi oblíbená a vzhled je velmi vysoký.

Ve srovnání s pevným zabalením celého těla, odhalením štíhlé oblasti kotníku, kromě zvýšení osvěžujícího pocitu tvaru, může také natáhnout délku nohou, aby byly šaty elegantnější.

Ve srovnání se skládaným módním designem je tato metoda také velmi snadno ovladatelná a nebude nekompatibilní s vnějším světem. Stačí si vybrat pár zkrácených kalhot, jako jsou zkrácené zúžené džíny nebo zkrácené kalhoty, spárované s dvojicí špičatých bot nebo Krátké kozačky jsou módní a ženské.

Dva, elegantní a intelektuální obleky

Když už mluvíme o nejjednodušším plánu párování na podzim, kompletní sada je rozhodně na seznamu. Není třeba brát v úvahu shodu a shodu barev nahoře a dole, což je velmi časově a pracovně úsporné.

Při výběru obleku se však ženám ve věku 50 až 60 let doporučuje začít s elegantními a intelektuálními sukněmi, jako jsou malé voňavé sukně, sukně k obleku nebo pletené sukně. Tyto obleky mohou pomocí sukní ukázat krásu a romantiku zralé ženy. Dívka je plná pocitů.

Stojí za zmínku, že pokud se obáváte nedostatku jasných bodů v čistě barevném obleku, můžete si vybrat superponovaný kostkovaný design nebo jiné intrikující styly.

Ve srovnání s oblekovými sukněmi jsou pletené sukně z měkkých materiálů ženštější a mohou také naznačovat štíhlou a štíhlou postavu nositelky. Podzimní nošení zohledňuje teplo, pohodlí a eleganci.

Barva pletených šatů by však neměla být příliš poutavá.K výrazu něžného a jedinečného se více hodí šedá, ovesné vločky, světlá káva nebo efektní béžová.

Za třetí, zvedněte pas

Kolokace blogerky Bibi Horst je módní i elegantní, což úzce souvisí s jejím zaměřením na zvýšení pasu.

Ať už je to košile nebo oblek s kalhotami, pletený svetr, větrovka se sukní nebo oblek a sukně, pomocí zastrčeného lemu nebo bederního pásu zvedne linii pasu do nejštíhlejší polohy horní části těla, vytváří ladnou výšku. Dobrá postava.

Tato metoda může také posunout těžiště oblékání a vytvořit zralou ženskost nakreslením štíhlého pasu.

Stojí za zmínku, že při použití spodních částí s vysokým pasem ke zvýšení pasu, pokud je horní styl volnější, se doporučuje zapnout jednu stranu lemu nebo pouze přední lem, aby byl líný a nezpůsoboval pocit nafouknutí .

Pokud je vršek relativně tenký a má tenký střih, musí být spodní část s vysokým pasem co nejvíce volná. Na základě zvednutí linie pasu může také vytvořit uvolněný obvazový efekt.

Čtyři, další oblékací schopnosti

Pro ženy ve věku 50 až 60 let není těžké se obléknout do módy. Je obtížné vytvořit uvolněný vizuální efekt a vyhnout se náročným stylům. Bibi Horst je v tomto také velmi dobře informovaná.

1. Smíchejte a spojte

Přepracované styly dodají lidem neměnný zrak. Celkový vzhled je nudný a nudný, ale díky sladění technik mixu a shody bude celkový styl oblékání flexibilnější.

Je to jako oblékat se do sukní a košil západního stylu s devíti centovými džíny. Je to pohodové, módní a snižující věk.

2. Šál k vytvoření pocitu lenosti

Po podzimu mají své místo různé šály.Mohou to být skutečné šály, nebo je lze nahradit pletenými svetry a svetry a libovolně si je dát na ramena.Je líné a přirozené, aniž by ztratily smysl pro hierarchii.

Barva šálu je však nejlepší pro ozvěnu tašky, obuvi nebo opasku a snadno zdůrazňuje celkový pocit.

3. Příslušenství zvyšuje smysl pro zdokonalení

Slepé nahromadění intrikujícího designu způsobí, že bude vypadat chaoticky a neuspořádaně, ale kouzlo doplňků může nahradit nedostatek předností základních modelů, jako jsou dramatické svetrové řetízky, náušnice nebo tašky.Read more at: long formal dresses | formal dresses sydney

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.