Mohu se nastěhovat a žít v novém domě, který byl právě zrekonstruován?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 13. 06. 2021,  0xZa normálních okolností se po rekonstrukci nového domu doporučuje zůstat ve vzduchu déle než jeden rok, aby byl bezpečnější. Pro ty z vás, kteří mají těsný čas příjezdu, proveďte následující a odbavte se co nejdříve.

Nejprve ventilace. Bez ohledu na délku pobytu je nutné zajistit časté větrání.Větrání je nejdůležitější metodou odstraňování aldehydů a nejlépe je dosáhnout vysoké teploty a vysoké vlhkosti (povaha formaldehydu je snadno rozpustná ve vodě a teplota varu je 19 ° C)

Zadruhé, Ye Guangni, aktivní uhlí. Aktivní uhlí je známý deodorant a aldehydový produkt, který adsorbuje hlavně formaldehyd, takže se snadno nasycuje a pokud nebude včas vyměněn, bude se uvolňovat dvakrát. Ye Guangni provedl upgrade. Po adsorpci formaldehydu může sám rozložit formaldehyd, takže není snadné ho nasytit a je velmi výhodné ho vložit do skříně doma.

Za třetí odstraňte aldehydový sprej. Na trhu existuje mnoho deregulačních sprejů a respondent je ochoten doporučit světle zelený pigment, který je relativně bezpečný. Obsahuje rostlinné výtažky, takže při rozkladu formaldehydu nevyžaduje ultrafialovou katalýzu, což je velmi vhodné pro nové domy se špatnými světelnými podmínkami.

Za čtvrté, instalace čerstvého vzduchu. To se objevilo v posledních letech a může nahradit vnitřní a venkovní vzduch, aby byla zajištěna kvalita vnitřního vzduchu. Zařízení pro přívod čerstvého vzduchu je však třeba nainstalovat před rekonstrukcí a mnoho přátel nemusí být příliš pozdě.

Za páté, zelené rostliny. Pokusy ukazují, že má účinek absorpce formaldehydu, ale experimenty také ukazují, že jeho účinek odstraňování aldehydů je velmi malý a vyžaduje hodně zelených rostlin. Je nereálné spoléhat se na to, že zelené rostliny odstraňují aldehydy, ale lze jej domov pro zkrášlení životního prostředí.Read more at:cheap formal dresses australia | short formal dresses online

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.