Na jaké detaily byste měli věnovat pozornost při zdobení koupelny?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 22. 03. 2022,  0xDnes s vámi budu mluvit o některých detailech koupelnové dekorace a preventivních opatřeních, o kterých se designéři dekorační společnosti ani nezmiňují, dnes se s vámi o ně podělím.

1. Neinstalujte dřevěné dveře

Pokud jsou dřevěné dveře instalovány v koupelně, budou za méně než půl roku plesnivé a popraskané.Při procesu zdobení si můžete vybrat dveře z tvrzeného skla ze slitiny titanu a hořčíku, materiál lze zvolit už od 2,0 mm, což je krásné a praktické.

2. Neinstalujte do koupelny umyvadlo s nožičkami

Doporučuje se neinstalovat do koupelny umyvadlo s nožičkami Materiál nožiček je dřevo, které po dlouhé době snadno zplesniví a zdeformuje se, pokud je materiál hliník, snadno se na něm objeví rezavé skvrny na něm v pozdější fázi. Lze z něj vytvořit závěsné umyvadlo Ano Nyní populárnější.

3. Nezasypávejte podlahu koupelny stavebním odpadem

Při zásypu kuchyně a koupelny nepoužívejte k zásypu zeminy stavební odpad, který snadno poškodí hydroizolaci.Z červených cihel můžete udělat dobře tvarovaný zásyp konzol, nebo zásyp cementovým pískem.

4. Neprovádějte spárování dlaždic

Nepoužívejte tmely na mezery mezi obklady v koupelně a kuchyni. Zčerná a zplesniví za méně než tři měsíce. Je obzvlášť ošklivý. Lidé s obsedantně-kompulzivní poruchou to opravdu nesnesou. Hraje také vodotěsnou roli .

5. Na vnější rohy keramických obkladů nepoužívejte uzavírací PVC lišty

Při obkladech koupelny a kuchyně bude hodně vyčnívajících míst.Říkáme tomu kladný úhel.Dříve mnoho zedníků používalo na uzavření ústí PVC uzavírací lištu.Toto se doporučuje majiteli nedělat.Efekt je velmi nízká. A není to krásné, můžete vyrobit dlaždice s obrácenými rohy krabaplů a efekt je velmi krásný.

6. Stěna nemusí být výklenek

Mnoho majitelů si rádo dělá výklenek doma a používá tloušťku kouřovodu.Nejedná se o tradičnější způsob.Vyrobit si můžete trojúhelníkovou polici, která je nejen jednoduchá, ale také ušetří náklady na výrobu výklenku. hodně peněz na výrobu výklenku.

7. Doporučuje se nepoužívat černý sprchový hardware

Mnoho majitelů rádo instaluje černé a zlaté sprchové hlavice a hardwarové přívěsky. Myslí si, že je to více high-end. Ve skutečnosti je černá barva nejméně odolná vůči nečistotám. Doporučuje se nainstalovat kování sprchové hlavice vyrobené z mědi. Povrch je světlý nerezová ocel, která je nejen odolná vůči nečistotám, ale také trvanlivá.

8. Nedělejte strop ze sádrokartonu

Spousta stavebních dělníků udělá majitelům sádrokartonové podhledy v kuchyni a koupelně.Prvním bodem je,že není voděodolný a dalším bodem je,že se snadno vrací do vlhkosti a deformuje.Je lepší udělat velký voštinová deska nebo klinový strop.Jednak se snadno udržuje a pak je i krásný.

9. Nebuďte rovný záchod

Nedělejte rovnou toaletu.Především snadno se vám dělá nevolno a její použití je opravdu nepohodlné.Ujistěte se, že nainstalujete toaletu s lapačem vody, nebo si udělejte toaletu sifonového typu, abyste zabránili zápachu.

10. Neučte se zdobit s internetovými celebritami

Hezký vzhled, ale opravdu nepraktický.

11. Doporučuje se nepřemisťovat záchod

Když zařizujete, nemyslete na to, že se záchod v koupelně nesmí hýbat, jinak může po vystěhování způsobit ucpání.Pokud se starý dům předělává, podle rozdělení prostoru se doporučuje použít záchodový přehazovač.

12. Umístění sprchového koutu

Mnoho majitelů potřebuje nainstalovat sprchový kout v koupelně. Sprchový kout by neměl být nejprve blízko dveří, jinak se později snadno vrátí vlhkost, což způsobí popraskání latexové barvy venku. , můžete vytvořit klikatý tvar, pokud je prostor koupelny čtvercový, musíte vytvořit tvar diamantu.

13. Řada stěn

Mnoho majitelů rádo dělá silnou řadu, ale pokud je umyvadlo doma dostatečně velké a délka je jeden metr dva nebo jeden metr čtyři, pak se nedoporučuje dělat řadu stěn, jinak to snadno způsobí ucpání pozdější fázi.Read more at:cheap formal dresses australia | long formal dresses australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.