Na jaké detaily si dát při bytové dekoraci pozor?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 17. 10. 2021,  0xJak vyzdobit svůj domov, abyste mohli žít pohodlně a cítit se plní štěstí?

Pokud chcete, aby byl váš domov pohodlný a měl pocit štěstí, musíte vzít v úvahu obyvatelnost a pocit atmosféry. Řečeno bez obalu, je to honba za jídlem pro krásu. To je případ každé ideální domácí dekorace. Je to obojí. Jedním je funkční spokojenost a druhým radost z upgradu. Navzájem se doplňují, aby nám poskytly ideální a pohodlný domov.

1. Nejprve si promluvme o obyvatelnosti

1. Vstup

Nejprve otevřete dveře, obvykle se máme kde přezout, nebo je tam přechodová oblast, tady tomu říkáme chodba, tady jsou dvě místa, kterým je třeba věnovat pozornost.

Jedním z nich je vytvoření oblasti spadající z prachu. Koncept oblasti spadající z prachu je běžnější ve výzdobě v japonském stylu. Existuje také název pro potopení vstupní haly.

Hlavním důvodem je, že tato vzdálenost po vstupu do dveří je oblastí, kde vstupuje velké množství vnějšího prachu, a prachotěsná konstrukce vysokých a nízkých plošin může výrazně snížit vnitřní prach a snížit frekvenci čištění.

Alternativou je koupit prachotěsnou rohož, i když účinek bude menší, ale relativně řečeno, může také snížit určité množství prachu do domácnosti.

Za druhé, změňte některé oblasti a ponechte stupeň, obvykle 15 až 25 cm. Jinak pokaždé, když měníme boty, musíme otevřít dveře skříně a dát boty, úhledně je uspořádat a poté zavřít dveře skříně. podívejte se na to jako na malý detail. Ale po nahromadění měsíců a měsíců vyžaduje pokaždé hodně krve k výměně krve. Nestojí to za ztrátu kvůli malé události, která snižuje naše životní štěstí?

Kromě toho je výběr skříněk na boty také skvělý. Nejlepší je nedělat vnitřní přepážky a ponechat malý prostor, aby popel na botách mohl prosakovat do spodní vrstvy.

2. Obývací pokoj

Po průchodu chodbou jsme v podstatě došli do obýváku, místa, kde máme doma nejčastější aktivity.

Protože většina mladých lidí teď televizi často nesleduje. Ve skutečnosti tedy ve starých třech pohovkách, konferenčních stolcích a televizích v obývacím pokoji není nutnost televize tak silná. V tuto chvíli si můžete postavit televizní stěnu na pozadí a pomocí projektoru ji nahradit volné místo.

Nejdůležitější věcí v obývacím pokoji je ve skutečnosti pohovka. Toto je pravděpodobně nejběžnější místo v našem domě kromě postele. Nákupu pohovek proto musíme věnovat zvláštní pozornost. Platí zde základní princip, tj. , látkové pohovky jsou vždy všemocné a pohodlné. Obě estetiky, další dvě, kožené sedací soupravy jsou obvykle dražší, dřevěné umělecké pohovky jsou příliš tvrdé a nedostatek pohodlí, takže pokud to není pro speciální potřeby, není špatné vyberte látku.

3. Ložnice

Poté je ložnice, mluvím hlavně o některých problémech s ukládáním. Je nutné dobře využít úložné boxy pro ukládání oblečení. Z hlediska skladování a odběru je to velmi výhodné. Obvykle je oblečení odděleno a umístění boxu lze během sezóny přímo měnit.Oděvy v oblasti oblečení jsou příliš dlouhé, což lze vyřešit snížením počtu úložných boxů nebo jejich stohováním na jednu stranu, což je velmi výhodné.

4. Kuchyně

Kuchyně je také velmi důležitou součástí domácnosti. Zde je problém se skladováním. Pokud je v domácnosti více kuchyňských spotřebičů, můžete si vybrat stojany, příčky a úložné koše správné velikosti, příčky na zeď a další položky, které umístíte. Nikdy neztrácejte málo místa

5. Toaleta

Pokud je toaleta pohodlná, lze tyto metody použít také ke zvýšení obyvatelnosti.

Nejprve si dobře oddělejte suché a mokré. Nejdůležitější je usnadnit čištění koupelny. Za druhé je pohodlnější uklízet pomocí keramických dřezů. Nejdůležitějším bodem je, že chytré toalety nebo se důrazně doporučují víčka na toalety., Může náš zážitek z toalety udělat mnohem silnějším, a pokud si dokonce můžeme užívat chodit na toaletu, je přirozená obyvatelnost velmi vysoká.

6. Pozornost by měla být věnována podrobnostem o zlepšení obyvatelnosti

Bez ohledu na to, kde se v místnosti nacházíte, musíte dosáhnout vrcholu, pokud jdete do skříně. Do prostoru horní skříňky lze vložit nějaké vzácné předměty. Na jedné straně to zvyšuje úložnou kapacitu a vyhýbá se vyhrazenému prostoru horní skříňka.

Doporučuje se nainstalovat zásuvku dnem vzhůru. V tomto případě zástrčka nekroutí krk a poté se doporučuje sladit kabelové žlaby. Dráty můžete uspořádat a upevnit v kabelovém žlabu sponou, která přímo vyhýbá používání elektrických spotřebičů doma a dělá různé kabely nepořádné. Existuje více zařízení, která je třeba nabíjet. Můžete také opravit prodlužovací kabel pod stůl, aby se stůl rozloučil s nepořádnou hromadou drátů.

7. Shrnutí

Vytváření obyvatelnosti je neoddělitelnou součástí pohodlnějšího zážitku, pohodlnějšího skladování a pohodlnějšího čištění. Pouze jejich zajištěním můžete svůj domov učinit pohodlnějším.

2. Atmosféra

Pocit atmosféry je ve skutečnosti velmi tajemná věc, hlavně subjektivní estetika kuchaře, ale vytvoření pocitu atmosféry v domě je neoddělitelné od dvou hlavních aspektů barvy dekorace a vybavení domácnosti.

1. Barva dekorace

Psychologie barev říká, že změny teploty a tónu barev ovlivní naši náladu a pocity.

V psychologii designu jsou však hlavně teplé barvy. Bílá řada se zaměřuje na psaní tří druhů červené, žluté a oranžové do teplých barev, které lidem dodají hřejivý pocit. Fialová, modrá a zelená se stávají chladnými barvami, které lidem dodávají chladnou atmosféru a pohodlný pocit, a dalším příkladem je béžová. Barvy, šedé, které jsou mezi teplými a studenými barvami, se nazývají střední barvy

Při zdobení zaujímá největší podíl barva stěny.Barva stěny se tvaruje hlavně dvěma způsoby, jedním je barva na zeď a druhým tapeta.

Relativně řečeno, bílá barva je pohodlnější, nákladově efektivnější a má velmi vysokou frekvenci používání. Proto je při výběru barev na stěny nutné prodávat za úplatu a bezpečnost. V současné době je trh stále založen na velkých značkách, jako je jako Dulux. Hlavně je relativně bezpečnější vybrat si solidní.

Pokud je to z barevného hlediska, osobně doporučuji určitý Lux. Pokud je to z barevného hlediska, osobně to doporučuji více. Koneckonců, udělali hodně výzkumu v přední části podniku, a budou spouštět barevné trendy každý rok. K dispozici je také individuální barevný servisní prostor. Specifické přizpůsobení barev pro každou místnost přinese uživatelům mnoho výhod při zdobení. Koneckonců, udělali spoustu výzkumu v předním podniku. Představujeme barevné trendy a přizpůsobený barevný servisní prostor, který poskytuje specifické přizpůsobení barev pro každou místnost. Přináší uživatelům při zdobení mnoho výhod

Zde je stručný úvod k účinkům různých barev na lidské orgány:

Modrá: Je to romantická barva, která se používá k uklidnění emocí lidí a uvolnění mentálního tlaku, ale modrá není vhodná pro zdobení restaurací.

Zelená: Dává lidem pocit, že vitalita a elán jsou barvou, díky níž se lidé cítí klidní a příjemní.

Žlutá: Dává lidem pocit slunečního svitu a štěstí a stabilizuje náladu, zvyšuje chuť k jídlu, interiérový design zabírá béžovou nebo zářivě žlutou s nízkou sytostí, díky čemuž se lidé budou cítit neosvěžující, vhodné do dětských pokojů na předpis, do ložnic , atd.

Růžová: Tato barva dává jemný a sladký pocit. Není tak agresivní jako červená, ale klidná šedá je velmi vhodná k neutralizaci.

Azurová + bílá

Světlá barevná dekorace má zabránit přirozenému odstraňování prachu, stejně jako na obrázku, s výraznými omezenými skvrnami, neutralizovat světlou barvu při sestavování a také mít zvláštní styl. Toto sladění barev lze popsat jako „lehký make -up a těžká aplikace jsou vždy vhodné "cítit.

Světle růžová + světle modrá + šedá (bílá)

Světle modrá a světle růžová jsou vždy nejmodernější, Ahui, Sanye a růžová jsou si navzájem velmi podobné. Barevné schéma je také konzistentní světlou barvou vlasů. Růžová je velmi svěží a jasná, velmi módní, s pokročilejším smyslem ze šedé.

Pokud je to možné, nábytkové doplňky by měly být v souladu s barevným systémem podlahového a nástěnného nábytku v souladu s přírodním stylem a čistá a svěží ložnice je na světě.

Světle zelená + béžová + modrá

Většina lidí věnuje větší pozornost konzistenci barev ve výzdobě a často přijímá sousední barvy, jako je žlutá, zelená a modrá.

Modrá s velkým rozdílem jasu vytváří dva zcela odlišné pocity, jeden je čistý a svěží a druhý je hluboký a zdrženlivý. Kovová „osamělá lampa“ visící dolů z oranžové barvy má navíc zvláštní umělecké pojetí.

Jasně žlutá + černá a bílá šedá

Světle zelená neutralizuje skákající žlutou a vytváří jiné vrstvení. Používá také design žlutých a černých kolizí, který je pokročilejší. Příslušenství je také docela odvážné a jasné. Červený růžový polštář a žlutá židle jsou prázdné a bohatší. Zajímavé a černobílé doplňky jsou vždy univerzální ve většině barevných kombinací.

Pojďme si zde promluvit o barvách. Kromě toho je zde také několik úvodů o používání nábytku k vytvoření pocitu atmosféry.

2. Zařízení

Vyberte si závěs, který vám vyhovuje

Záclony jsou konečným nádechem domova, nebo klid světlé kávy, teplo světle růžové, svěžest světle zelené nebo elegance husí žluté, může náš domov velmi zahřát.

koberec

Šíření měkkého koberce doma může nejen upravit barvu a sladit, ale různé materiály na koberce také vytvoří různé pocity.

Pěstujte zelené rostliny

Balkony jsou plné svěží a něžné zeleně, takže domov bude mít okamžitě jakousi svěží vitalitu a zvláštní náladu.

Teple uspořádaná světla

Kdykoli nastane noc, zapněte světlo a ucítíte teplé světlo vyzařující teplo domova

Návrh květinových doplňků

Dejte si doma pár kytiček nebo zavěste nějaké vhodné závěsné obrazy a ozdobte některá umělecká díla, která mohou nejen rozdělit prostor, ale také umocnit umělecké cítění.

Celkově musí být výzdoba interiéru a uspořádání nábytku úplné a jednotné, tón musí být konzistentní a barva stěny musí být sladěna.

Za stávajících podmínek musí být dekorativní, jednoduchý a velkorysý a dosáhnout celkového efektu.Read more at: formal dresses australia | long evening dresses australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.