Najděte si společnost pro dekoraci, nezapomeňte se na tyto otázky zřetelně zeptat

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 21. 07. 2021,  0x


Renovace je velká záležitost. Nalezení společnosti pro dekoraci musí věnovat více pozornosti detailům. Nepoužívejte jen poslech společnosti na dekoraci. Někdy se musíte zeptat společnosti na dekoraci. Přátelé, kteří se chystají zdobit, musí požádat společnost na dekoraci o několik další otázky, abyste se mohli dozvědět více zkušeností a odmítnout být postaven.

1. Mít kvalifikaci a obchodní licence

Pokud ano, je nejlepší podívat se na originál a nejlépe věnovat pozornost tomu, zda se název společnosti na živnostenském oprávnění shoduje s názvem na smlouvě.

Pokud ne, musíte hluboce přemýšlet o tom, zda budete se společností dále komunikovat do hloubky.

2. Zda je návrh zpoplatněn

Pokud však design nepotřebujete, chcete si jednoduše vyrobit jednoduchou dekoraci, není třeba platit poplatek za design. Pokud jsou vysoké požadavky, doporučujeme vyhledat profesionálního čistého designéra. návrhářů společnosti zabývající se dekoracemi se snadno používá. Pouze šablona.

Obecný poplatek za design se pohybuje od 50 do 1 000 / ㎡, hlavně v závislosti na velikosti bytu a obtížnosti designu.

3. Je pracovník ve vlastnictví společnosti nebo formován mistrem

Předák formace

Společnost pro dekoraci může pouze vyzvat předáka, aby dohlížel na staveniště, což nemá na pracovníky žádný podstatný účinek. Jinými slovy, dělníci pouze poslouchají předáka a nevědí, pro kterou společnost pracují.

Ve vlastnictví společnosti

Pokud jsou zaměstnanci ve vlastnictví společnosti, pak společnost může mít za to, že společnost bude hrát u pracovníků podstatnou roli a pracovníci budou dodržovat opatření společnosti.

4. Kolik projektů je ve výstavbě

Pokud společnost zabývající se dekoracemi staví příliš mnoho stavenišť, může to v pozdějším období způsobit zpoždění, vyžaduje to však také větší komunikaci s firmou zabývající se dekoracemi.

5. Nechte dekorační společnost mluvit o procesu dekorace

Jedná se o velmi základní otázku. Pokud na to osoba v oboru dekorací nemůže odpovědět, doporučuje se ji nevybírat.

Předběžný návrh- → demolice hlavního tělesa-> transformace vody a elektřiny- → tesařství- → dlaždice- → nátěr na stěny - → kuchyňský a koupelnový strop-> instalace skříně-> instalace dřevěných dveří → instalace podlahy- → tapety na dlažbu- → zásuvka vypínače instalace - → Instalace osvětlení - → Instalace hardwaru a sanitární keramiky- → Instalace záclonových tyčí → Instalace domácích spotřebičů → Příslušenství pro domácnost- → Odvětrání

6. Jak účtovat za vodu a elektřinu?

Nabíjení podle bodu

Je to doma vodovod (faucet), vypínač, zásuvka, lampa atd. Bodů je tolik, kolik jich je. Pokud zdobíte balíček, dávejte pozor na to, kolik bodů je zahrnuto a kolik to stojí přidat body.

Nabíjejte podle konkrétních metrů

Tento poplatek je účtován podle skutečného množství práce. Před podpisem smlouvy budete informováni o jednotkové ceně rekonstrukce linky. Obecně se skutečné množství měří na místě. Po dokončení rekonstrukce vodní elektrárny bude poplatek na základě konkrétního počtu metrů. Měřicí poplatky dávejte pozor na obchvat vzdálené linky.

Obě metody mají své výhody a nevýhody, volí se podle aktuální situace.

7. Jaké je příslušenství

Cement, žlutý písek, vodní potrubí, červené cihly, dráty atd.

Příslušenství obvykle poskytuje společnost zabývající se dekoracemi. Doporučuje se, aby společnost dekorace poskytovala, takže pokud si ji vyberete, můžete to udělat jednou provždy.

8. Mohu se podívat na staveniště dekorace?

Ano, znamená to, že společnost zabývající se dekoracemi není špatná a jsem ochoten zákazníkovi ukázat místo dekorace, které ukazuje určitou sílu. Pokud se vydáte na prohlídku místa, nezapomeňte věnovat pozornost tomu, zda je s odpadky nakládáno a přepravováno včas, a zda je staveniště standardní a uklizené. Pokud na místo vstoupí tesaři a naolejovače, nezapomeňte cítit štiplavý zápach na stránky.

Ne, tento druh společnosti na dekoraci se nedoporučuje zvažovat, kdo ví, jaké problémy nastanou při pozdější výstavbě ve vašem domě.

9. Jaké barvy a styly jsou nyní oblíbené?

Pokud společnost zabývající se dekoracemi nainstaluje více domů, bude těmto problémům lépe rozumět. Styl a styl interiérového designu jsou základními základními znalostmi.

10. Které položky vyžadují dodatečnou platbu

Obzvláště přátelé, kteří si vyberou obalovou společnost, se musí jasně zeptat, které položky vyžadují další poplatky. Některé dekorační společnosti si účtují poplatky za změny hlavních materiálů a poplatky za demolici a úpravy. Tyto položky je třeba žádat jasně.

11. Jak vypočítat náhradu škody, pokud práce není dokončena ve slíbeném čase

Obecně platí, že pokuta za zpoždění doby výstavby je 5% ze smlouvy. To by mělo být vyjasněno při rozhodování o výzdobě. Je to napsáno ve smlouvě. V opačném případě by bylo obtížné odložit dobu výstavby.

12. Co dělat, když pracovníci během výzdoby stříhají rohy a mění materiály

Mnoho pracovníků bude chatrných, upustí materiály a zeptá se dekorační společnosti, co mají dělat, pokud zjistí tuto situaci, a kolik kompenzace musí zaplatit.

13. Jaký druh smlouvy o dekoraci použít

Společnosti vyrábějící formální dekorace budou využívat smlouvy schválené místním průmyslovým a obchodním úřadem a některé společnosti uzavírají své vlastní smlouvy, které vlastníci obecně nevidí. Doporučuje se používat smlouvy uzavřené průmyslovým a obchodním úřadem.

14. Pokud nastane problém se stavebním týmem, lze jej později změnit?

Ano, pokud nastane problém, je zaručeno, že bude vyměněn do několika dnů. Může to být zapsáno do smlouvy?

Ne, takovou společnost na dekoraci je třeba pečlivě zvážit.

15. Je plocha domu domem nebo budovou?

Jedna oblast je uvnitř bytu a některé oblasti jsou stavební. Musíte se na to zeptat jasně, protože to souvisí s náklady na výzdobu.

16. Jak platit náklady na renovaci

Obecně se vyplácí poměrně. Nejlepší: 30% záloha + 30% přijetí vodní energie 30% + přijetí bahenního dřeva 30% + přijetí dokončení 10%, následuje: záloha 50% + vodní energie 30% + přijetí bahenního dřeva 15% + přijetí dokončení 5%, přiměřené Podíl platby je vlastníkovi zaručen.

Nevybírejte si jednorázovou dekorační společnost.

17. Kolik návrhových schémat lze vyrobit podle požadavků majitele?

Vyzkoušejte designérské designérské schopnosti. Majitelé, kteří mají vysoké konstrukční požadavky, by měli pamatovat na to, zda jsou spokojeni s rychlostí kreslení, účinkem kreslení atd.

18. Zahrnují náklady na dekoraci lištu atd.

Tuto otázku je třeba si položit a čím podrobnější, tím lépe, jinak se jedná o další položku a vyžaduje další peníze.

19. Bude projekt zadán subdodavatelům?

Když se ptáte na tuto otázku, můžete se podívat do očí vyjednavače.

Ne, tato společnost to může zvážit a požádat je, aby to zahrnovali do smlouvy.

Některé společnosti zabývající se dekoracemi mají průměrnou sílu, například tesaři, olejáři a zedníci, přičemž všichni budou subdodavateli. Tyto společnosti zabývající se dekoracemi jsou nežádoucí.

20. Jsou materiály dekorace šetrné k životnímu prostředí?

Pokud tato společnost zabývající se dekoracemi říká, že materiály jsou všechny s nulovým obsahem formaldehydu, můžete tuto společnost předat potichu, protože vůbec neexistují žádné materiály s nulovým obsahem formaldehydu, můžeme pouze říci, že obsah formaldehydu je nízký.

21. Několikrát naneste na zeď latexovou barvu, základní nátěr a vrchní vrstvu

Navrhujeme zde jeden základní nátěr a dva vrchní nátěry. Tento odkaz nelze vynechat, protože přímo ovlivňuje výsledný efekt stěny. Pokud nanášíte tmavou latexovou barvu, je nejlepší vrchní nátěr nanášet více.

22. Kolik barev latexové barvy lze maximálně upravit?

Obecně platí, že společnosti zabývající se dekoracemi mají omezení tónování latexových barev. Pokud chcete mít v každé místnosti vlastníky různých barev, musíte se zeptat společnosti zabývající se dekoracemi, kolik účtuje za tónování.

23. Jak účtovat dlažbu

Metody pokládání dlaždic zahrnují běžné pokládání, šikmé pokládání a pokládání ve tvaru kosočtverce. Cena pokládky je určena časem a obtížností obkládání. Musíte se zeptat firmy na dekoraci, jak účtovat.

24. Jak dlouho trvá náprava vodní energie a co dělat v případě problému?

Obecně platí, že domácí kutily a vodní energie jsou garantovány dva roky. Existuje také mnoho společností zabývajících se dekoracemi, které dělají dobrou práci při poskytování desetileté záruky na vodní energii. Na některé malé partyzány se vztahuje dvouletá záruka.Read more at:black formal dresses | blue formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.